• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Změna prostředí pro naše města v závislosti na rase

DeletedUser2097

Guest
V podstatě by šlo o změnu "backgroundu" podle nově prozkoumané rasy aby celé prostředí města více tématicky ladilo s novými budovami a rasou jako takovou. Nebyl by to zase tak veliký zásah do hry a je realizovatelný.

Jistě by mnoho hráčů ocenilo alespoň malou měrou kdyby se jim např. město andělů (rasa), teď dám příklad, vznášelo na létajícím ostrově někde v nebeských výšinách, všude okolo nebe a mraky, či jiné létající objekty. Další rasa, například démonů by po prozkoumání ve výzkumu dostala prostředí temného lesa a takhle bych mohl pokračovat pořád ...

V neposlední řadě by tato nová prostředí byla úžasnou možností pro vývojáře na tvorbu tématických eventů a díky prostředí i tvorbu eventových objektů (viz truhličky, vejce, stromky, dýně atp) pro jednotlivé významné svátky nebo jiné události , které by si pro nás připravili.

Přetvoření sněhové nadílky do našich měst šlo vývojářům poměrně hezky a byla to příjemná změna ale rozhodně by nemusela být jediná. Je však pouze na tvůrčích schopnostech, všichni víme , že takové umění tvorby zvládají bravůrně, zdali by to pro nás hráče udělali.

Každopádně jsem otevřen návrhům a připomínkám, které by pomohli elvenar touto formou vylepšit.

S přáním hezkého dne,
Nibelion
 

Eragon92

Znalec fóra
Bohatě by stačilo kdyby se měnilo pozadí v závislosti na čase - den a noc. I když by to bylo možná náročnější kdyby chtěli aby se třeba v obyt. budovách svítilo ale zase mělo by to hezkou atmošku na rozdíl od slavné mlhy kterou jsem musel vypnout...
 

DeletedUser2097

Guest
Souhlasím s tou mlhou to byl poněkud propadák, den a noc by byla pro vývojáře už mnohem komplikovanější, jelikož by se musely přidělat modely budov pro noční prostředí a upravit stíny, ale bylo by to hezký o tom žádná.
 

iDavis

Legenda
No, pridať do hry denný a nočný mód, to by bolo niečo. Ale kompletne meniť pozadie pri každej kapitole, to nie, bolo by to ako z hry do hry. Určite stačí, že sa tematicky naladia budovy a pridajú patričné dekorácie.
 

DeletedUser2070

Guest
Mestečko v noci? Všechny ty svítící okna a lampiony :rolleyes: To by se mi líbilo :D
 

DeletedUser2016

Guest
Den a Noc by byla určitě príma. Záleží ale jak by to bylo těžké na předělání.
Při eventech je to určitě fajn. V zimním jsi to teď měl. Pro vzhled osadníků bych řekl že stačí budovy samé a kulturky.
Ale třeba vhled podle ročního období by nemusel být špatný. Padající vločky, déšť nebo listí by mohly být na bonus a samozřejmě s možnosti vypnutí.
Jen nevím jak by to pak zvládal flash modul a internet. :)
 

DeletedUser1148

Guest
no den a noc je hezký nápad.Když si představím jak se mi v domečkách svítí ,v lese lítají světlušky ,na obloze měsíc a hvězdy .... juuuuu no krásná představa :D :D:D
 
Nahoru