• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Zdroje na trznici

matti.sin

Mistr slova
zdravim Herní podporu,
měl bych takový dotaz, zda planujute
pridat i ostatni zdroje treba osadniku do
trzniho seznamu jako jsou napriklad
drevo, mramor, ocel, svitky a jine.... take zdroje
trpasliku, vil, goblinu? Mozna bychom to ocenili.

s pozdrevem
Matti.sin


//Odstraněna kopie vzkazu od herní podpory - šíření je zakázáno, Iddun
 

papap

Mistr slova
Jo tak toto by hráči určitě ocenili,ale určitě by se tím docela urychlila hra,tudíš to asi neprojde.Ale já jsem samozřejmě pro. :)
 

Aarwen

Pokročilý žák
zdravim Herní podporu,
měl bych takový dotaz, zda planujute
pridat i ostatni zdroje treba osadniku do
trzniho seznamu jako jsou napriklad
drevo, mramor, ocel, svitky a jine.... take zdroje
trpasliku, vil, goblinu? Mozna bychom to ocenili.

s pozdrevem
Matti.sin


//Odstraněna kopie vzkazu od herní podpory - šíření je zakázáno, Iddun
To by ovšem nebylo fér k těm co tímto již prošli nemyslíš???
 

matti.sin

Mistr slova
to sice by nebylo fer, ale pochybuji ze vetsina uz je na konci hry, jen muj nazor, mozna slibne prani... alespon nove prichozim nebo mirne pokrocilym hracum by to pomohlo... samozrejme vice hlav vice nazoru

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Aarwen,myslím že těm by to už bylo jedno.Já už mám trpaslíky a víli za sebou a rozhodně by mi to nevadilo.Jsou to nápady za pochodu hry,takže s tím se prostě nic neudělá.A kdyby něco,tak můžou začít hrát znova...
 

nataly111

Velmistr písma
Podle mě to je hloupost, každý z nás, kdo už si tím prošel a je teď dál, je jasné že by to bylo nefér docela dost, bylo by to veliké ulehčení nováčkům. Proč by to tedy měli hrát, protože to budou mít jednoduché. Ztratí to totiž smysl toho, proč byli navrhnuty dílny. Míním teď výrobny trpaslíků, orků a tak.
 

Aarwen

Pokročilý žák
papap a Matti , nejde o to že bych jim to nepřála, ale ta hra má nákej postup a pro každého by měl být stejný.Projít si ty kroky co jsme dělali všichni...jsou věci které se dají předělat , ale pokud si všechno budem ulehčovat a přeskakovat tak to nemusíme hrát.O to mi jde . Taky mě točí houbičky , jooo bylo by to super kdyby na jeden zátah jich měla tuny houbiček , ale ....
 

papap

Mistr slova
Já jsem ale nemyslel tuny houbiček,jen tak si třeba přilepšit nějakým max. počtem denně nebo tak něco.Je jasné,že kdyby se vše sehnalo za chvíli,tak to nemá cenu,jak je zde zmiňováno.Ale stejně se tak nikdy nestane,tak v této diskuzi je zbytečné pokračovat....-)
 

DeletedUser1148

Guest
no já se přiznám sobecky ,že mně by se to nyní dost hodilo ,protože jsem na začátku orků :D .... ale v realitě by to opravdu asi bylo dost nefér vůči těm ,kteří si tím museli projít bez takovéto pomoci.
 

matti.sin

Mistr slova
myslim si ze kazda pomoc se sejde ac uz jste prosly nebo stale cekate... osud nechame na vyvoji a vyvojarich :D
 

Deleted User - 42211

Guest
Určitě zajímavý nápad, hodilo by se to, určitě bych to brala, ale když se na to podívá trochu reálně.... Jak bychom vůbec mohli srovnávat výrobu dřeva a výrobu světlušek? Nehledě na výrobu nějakých hub od orků, na které potřebujeme další houby :D To prostě nejde. Na vše jsou jiné nároky a podle mě toto nelze porovnávat do obchodu
 

papap

Mistr slova
Jestli sem to dobře pochopil,tak to bylo myšleno jen jako obchodování zboží jen té dotyčné rasy a né s lidským zbožím.Dřevo atd. bylo uvedeno jen jako příklad...
 

DeletedUser2129

Guest
Dotaz podobný, tak ho píšu do tohohle vlákna: Nešlo by vzhledem k situaci na tržiště a upgradech obchodníka nějak zařídit možnost obchodovat alespoň s 9 základními druhy zboží mezi sebou? To by snad nebyl takový problém, ne?

Momentálně je situace na trhu ve stavu, kdy mnoho hráčů nabízí nejdražší zboží za to o stupeň či dva nižší, protože mají přebytky. Mít tu možnost nakupovat u obchodníka, byť v horším kurzu, tak by to občas pomohlo. Prosím prosím...
 
Nahoru