• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Zaseknutí turnaje po boji

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3281
  • Vytvořeno

DeletedUser3281

Guest
Verze hry: v1.69.3-(25c3d02) (2018-12-18 15:24)
Prohlížeč a jeho verze: Verze 71.0.3578.98 (Oficiální sestavení)
Operační systém: Win 10
Rozlišení obrazovky: 2560x1440
Herní svět: Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 4/5

Detailní popis chyby:
Hra se kompletně zasekne a jediné co pomůže restart a je to doslova k víte čemu, během 10 provincii jsem hru restartoval celkem 5x což znamená, že se to stalo průměrně při každém 8 boji. A zkusil jsem jak úplně smazat cache prohlížeče i jeho restart. Tzn to bude problém hry, ostatně ve flash je zase chyba, kdy se to podobně zaseklo při "otevření" provincie, hlavně proto používám html5 a doteď většinou bez problému, ale tento turnaj mě to vytočilo tolik, že jsem se rozhodl chybu zadat, protože to bylo fakt už nějak moc často a po dnešku mám super náladu ještě na chyby hry :)

Kroky, které vedou k chybě:
1.vybojovat turnajovou provincii

Screen (obrázek) chyby:

2018-12-18_200913.jpg
 

DeletedUser3281

Guest
fakt mě z toho ... Takže aktualizuji, 10 provincií na 8 restartů. TOP :)
 

Přílohy

  • 2018-12-18_201525.jpg
    2018-12-18_201525.jpg
    268,6 KB · Zobrazení: 61

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za nahlášení! Smím se prosím zeptat, zda nepomůže změna prohlížeče? Žádný jiný hráč nám tento problém nehlásil, nedokážeme tedy posoudit, kde by mohla být chyba.
 

DeletedUser3281

Guest
Přítelkyně používá na stejném PC Operu aby se nemusela přihlašovat, tímto problémem netrpí, tzn to bude problém na mém PC evidentně pouze chrome, mohli bychom si zítra prohodit prohlížeče a vyzkoušet, uvidíme. Já ještě přes noc aktualizuji PC třeba to pomůže.
 

DeletedUser3281

Guest
Tak přítelkyni při výkupu v Chrome to nedělalo, ale mě to dnes v Opeře při boji opět udělalo, jen opera musím říct je rychlejší ale asi od 5 provincie se mi to zaseklo při každém boji, musel jsem do chrome zpět kde už to pak neudělalo.

Můj názor je, že problém je v tom, že hra z nějakého důvodu ztratí spojení při zadání té akce a nepokusí se ho obnovit. Já klikám poměrně rychle, takže bych se nedivil, že server hodí 403 na základě antifloodu, děje se mi to na více vebech kdy prostě klikám asi moc rychle a server to má nastavené na důchodcovský režim.

Tenhle problém mám už měsíce i ve flashi, jenže v tom flashi většinou stačilo "pohnout" oknem a ono se to rozjelo, tzn bych řekl, že by se vývojaři měli zaměřit na ten request, který evidentně hra posílá, nebo přijímá po tom, co proběhne výkup či boj, můj osobní dojem je ten, že v tomhle je zakopaný pes.
 

Přílohy

  • 2018-12-19_120714.jpg
    2018-12-19_120714.jpg
    306,5 KB · Zobrazení: 48

OldMaGorr

Mistr slova
U mne již včera a dnes opět totéž - html verze a Chrome Version 71.0.3578.98 (Official Build) (64-bit)
Doplnění: Nepozoroval jsem zaseknutá v prvních 5 provincich turnaje, až v dalších
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1148

Guest
U mně v Google Chromu také ,ale když jsem měla zapnutý HTML5 tak se to zaseklo a nic, musela jsem při každém střetu načíst znovu hru ,když jsem přepla na flash ,tak to aspoň dojelo do konce bez načítání při zadání boje u každého střetu..Ale bylo to pomalé a musela jsem mít tedy trpělivost než jsem všechny provincie dojela.
 

DeletedUser1148

Guest
Chyba se mi dnes stala opět. Zjistila jsem ale ,že se mi to stává jen na druhém účtu - Locika8 - Vždy od 6 té provincie ,takže jsem opět postupovala jako včera ,vypla HTML5 a přešla na flash a s veeeeeelkou trpělivostí pomalu dohrála zbytek provincií ( do 14té ).

pozn. 21.12.2018 v 23:06 hod.: problémy jsou jen při střetech bojem.U výkupu jsem je nezaznamenala. Vzhledem k tomu ,že do určité úrovně všechny provincie získávám bojem ,tak až nyní upravuji příspěvek ,protože jsem zjistila ,že opravdu je problém jen při zadání střetu bojem. Výkup je v pořádku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Mě také a potvrzuji, že u těch prvních to nedělá, až dál a dnes mi to dělá u každého boje, fakt opruz.
 

DeletedUser1148

Guest
No zamyslela jsem se ještě nad tím ,že spousta hráčů řeší střety v turnajích vyjednáváním ,tak proto možná tady není zástup hráčů ,kteří by stejnou chybu zaznamenali. Já sama jsem si uvědomila že na svém účtu Luciasek7 jsem v tomto turnaji hlavně vyjednávala ,protože jsem měla natrénováno málo oddílů po té dlouhé pauze co jsem nehrála hru , což bylo asi 3/4 roku ,takže má armáda byla žalostná a oddílů od všech druhů jednotek velice málo. Ale na mém druhém účtu Locika8 jsem na tom s armádou mnohem lépe ,tak jsem střety řešila převážně bojem , takže tuto chybu mohu potvrdit a probíhá tak jak jsem popsala výše a i jak popsal ExplorerFfff.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Angedev

Velmistr písma
@Luciasek7 : Já třeba dělám turnaje převážně na mobilu, přijde mi to jednodušší, tak proto nemohu potvrdit, zda se mi to děje také nebo ne, i když téměř vše řeším bojem :)
 

DeletedUser3281

Guest
Zasekne se to i při boji v provincii ale to se mi stalo tedy jen jednou zatím.

2018-12-25_094146.jpg
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme všem za cenné informace, vše podstatné o tomto problému jsme předali techniků do Německa. Bohužel nedokážeme říci, jak rychle bude chyba opravena, proto vás prosíme o trpělivost!
 

OldMaGorr

Mistr slova
Chyba se stále objevuje i mimo turnaje při bojích s "hedvábných" a "křišťálových" provinciích u lidí - tam kde postavím do boje paladiny nebo většinou paladiny.
verze v1.71.5-(d77a5ae) (2019-01-28 11:27)
 

DeletedUser3281

Guest
Ano stále, pak se mi někdo diví, že jsem sprostej, dnes při každém druhém střetu musím restartovat... ne v takto zabugované hře by sprosté slova měla být povinná :) A ano, bude tam nějaká souvislost s těžkooděnci
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Bude se s tím něco dělat, nebo už máme začít psát petici? Zatím to vypadá, že měsíc poté, několik aktualizací poté, to bylo opraveno chvíli a chyba se vrátila a tohle je fakt pro zlost od šesté provincie mi to dnes při skoro každém středu zamrzne, stejně jako minulý týden. A ty turnaje mi to pěkně znechucuje! A dodám, že to trápí hodně lidí a řeší to tím, že hrají v mobilu ale to je více ztrátové.

2019-02-19_191101.jpg
 

DeletedUser5831

Guest
To je snad čím dál horší, dnes se mi turnaj zasekl při 7/10 střetů. Takhle se už skoro ani nedá hrát, nebo to mám chápat tak, že se nás snaží donutit ty turnaje vykupovat?:D
 
Nahoru