• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení zanet.eli

DeletedUser5412

Guest
ahoj jmenuji se Zaneta je mi 35. Elvenar hraji uz dlouho ale na forum jsem chodila jako host ucet zanet.eli jsem si zalozila pred xy lety ani presne nevim uz je to dlouho po nekolika mesicich jsem zalozila ucet i synovi ale nelibilo se mi jak hral tak jsem mu ho vzala a hraji na obou stejne aktivne. Pro hru jsem si vybrala elfy a jsem za to rada domecky lidi se mi moc nelibi. Drive jsem hrala DK ale bylo to narocne na cas a nelibylo se mi ze se tam moc bojuje. Elvenar je mnohem pohodovejsi hra nejvice se tesim ma prestavbu mesta to i deti vi ze nema cenu na maminku mluvit, prestavuji dokud nejsem se vzhledem mesta uplne spokojena.Ve volnem case se venuji hlavne detem a zahradce muj relax jsou horory a serial zivi mrtvi. Bydlim cely zivot v olomouckem kraji jen jsem se casem prestehovala vice do hor takze si s detmi uzivame vyletu v prirode. Jsem rada ze jsem hru objevila parkrat uz jsem ji chtela nechat ale po par dnech mi chybela dnes uz patri k memu zivotu jine hry nehraji a bez elvenaru uz si den nedokazi predstavit. Vsem preji prijemnou a pohodovou hru
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahoj Žanet,

moc tě tu vítám. Vyjádřit ke hře se můžeš v diskuzích. Pokud máš na něco talent, zde nalezneš umělecký koutek, kde se můžeš pochlubit se svými výtvory. A také máš možnost se i začíst do našeho měsíčníku Ozvěny lesa.

Ať se ti na fóru líbí a ať tě hra stále baví ;)
 
Nahoru