• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Zamrznutie hry

paulo1414

Mistr slova
Verze hry: v1.32.3-(b3c05843b) (2017-06-27 10:41)
Prohlížeč a jeho verze:46.0.2597.32 (PGO) - Opera je aktuáln
Verze Flash Playeru: dnes aktualizovane
Operační systém:Windows 10 64-bit (W
Rozlišení obrazovky:1360x768
Herní svět:ARENDYLL

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: _/5 5

Detailní popis chyby:.Hned ako sa prihlasim do hry tak po minute mi to zamrzne a nejde nic kliknut. Hru restartujem a takto je to dookola. Nemozem vobec nic robit.

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!): Prihlasim sa do hry a hned to zamrzne.
 

paulo1414

Mistr slova
a este jeden postreh k tejto chybe... ked som na mape sveta a motivujem susedou tak hra nemrzne ale hned ako prejdem k sebe do mesta tak sa hra sekne a musim restartovat, a to kazde 2 minuty, niekedy to vydrzi aj 5 minut
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Zkoušeli jsme s techniky tuto chybu ověřit, ale nebyli jsme úspěšní.

Smím se tedy prosím zeptat, zda nepracuješ najednou ve více záložkách, takže tvůj počítač nestíhá plynulé zobrazení hry? A setkal ses s touto chybou v jiných prohlížečích?
 

paulo1414

Mistr slova
Zdravim. Mam otvoreny iba Elvenar a popripade este jednu stranku. Skusal som to aj na Chrome a tam to tiez mrzne. Iny prehliadac nepouzivam.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Co se týká mrznutí hry, tak v tuto chvíli máme hlášený jen problém s nejnovější verzí Chrome (konkrétně verzí 59), kdy hra vždy po několika chvilkách zamrzne. Určitě nám pomůže, když vyplníte hlášení o chybě, vzroste tak šance, že technici naleznou příčinu chyby rychleji. ;)

V tomto tématu je zmíněn i prohlížeč Opera, nicméně u toho nic podobného hlášeného nemáme. Má prosím někdo jiný stejný problém s tímto prohlížečem?

Jinak do vyřešení problému doporučujeme využít prohlížeč Firefox nebo Edge, tam by mělo vše fungovat v pořádku.
 

Lukula

Velmistr písma
Dlouho jsem tu nebyl, tak se omlouvám za pozdní příspěvek. Chci ale potvrdit, že chyba se (alespoň u mě) objeví pouze v případě, že během hry kliknu na jinou kartu prohlížeče (Chrome) a po chvíli, když se vrátím ke kartě s Elvenarem, hra je zamrzlá. Edge běží v pohodě.
 

milda0007

Pokročilý žák
Potvrzuji mám s hrou stejný problém. Hra jakoby zamrzne vše se přestane hýbat a hru je třeba zavřít a znovu otevřít. zamrznutí hry se začalo projevovat asi tak před 5 ti dny. Dříve hra běžela normálně i když jsem měl otevřených 5 prohlížečů. Zase hra nezamrzá tak často asi 1 krát za hodinu. Prohlížeč mám gogle chrome. Je pravda že hra zamrzá pouze pokud jsem ve vlastním městě na globální mapě a při motivaci sousedů k tomu nikdy nedošlo.
 

papap

Mistr slova
Mě to dělalo dříve na chromu také problémy,sekalo se to a i grafika byla rozmazaná-neostrá.Tak jsem si stáhl firefox,který používám jen na hru a od té doby bez jakýchkoliv problémů... :)
 

Silversnake

Mistr slova
Potvrzuji zamrzání na Chrome. S největší pravděpodobností to způsobuje Flash Player. Před jeho updatem to fungovalo.
 

DeletedUser445

Guest
potvrzuji zamrzani, ale u mne bohuzel v Mozzile, Chrome mi bezi normalne
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Pokud problém přetrvává, bylo by prosím možné vyplnit hlášení o chybě? Bez něj je takřka nemožné chybu ověřit. Zkoušeli jsme to a vše nám v Chrome funguje v pořádku.
 

DeletedUser1977

Guest
zdravím hlásím tu samou chybu a u chromu přepnu na jiný panel vrátím zpět a je to zamrzlé .. a přitom v mozille to jede ..
 
Nahoru