• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Zamrzání a mizení

DeletedUser189

Guest
  1. Od poslední aktualizace mi po uchycení budovy abych jí přesunula mi budova zmizí a neobjeví se dokud nenačtu znovu stránku.
  2. Po otevření provincie a vyjednávání se vše zasekne a při použití diamantů na doplacení se to kouše, odčítá, přičítá a za chvíli nevím kolik si to strhlo
  3. Oba problémy jsou jak v mozile, tak v chrome
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
1. Chyba se prosím zobrazuje i při obyčejném posunutí budovy, nebo jen při nuceném přesunutí za účelem vylepšení? Kdybys vyplnila tento formulář, moc by nám to pomohlo.
2. Již nahlášeno.

Jinak děkujeme za upozornění! :)
 

DeletedUser495

Guest
Mě se to taky stává, když dám vylepšit budovu a chce to přesun, tak prostě zmizí a je tam prázdno. Při novém načtení je budova zpět.
 

DeletedUser34

Guest
potvrdzujem stava sa my to ked dávam budovu rezidencie z 15 na 16 ked sa preraba na trpasliciu tak zmizzne a objavi sa az po restarte
 

DeletedUser34

Guest
tu je dôaz o miznutí budov tam kde je ten červený kruh sa dala akurát stavať rezidencia na višiu urveň zmizla a až po reštartovani sa objavila ajked som dal mapu alebo vyskum tak stale ostalo prazdne miesto jedine po restarte sa ojavila
aaa1414.jpg
 
Nahoru