• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba zamrzá noční farma

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4473
  • Vytvořeno

DeletedUser4473

Guest
Noční farma vyrobila lektvar a nelze jej odebrat.Stejný problém má také Maron42.
 

Magni

Guest
Ahoj! :) Určitě máš portál na nízké úrovni :) Skladovací kapacita pro elixíry je až od 3. úrovně.
 

DeletedUser2805

Guest
Ahoj! :) Určitě máš portál na nízké úrovni :) Skladovací kapacita pro elixíry je až od 3. úrovně.
Ahoj, mě se to také stalo. Vůbec jsem si nevšimla, že nemám kapacitu. Potřebuji poradit, jak ty vyrobené elixíry zrušit, abych mohla vyrobit něco jiného. Nevíte někdo? Děkuji
 

DeletedUser1055

Guest
Ahoj, pořád mi vyskakuje okno s nabídkou poslední šance na získání taneční plochy. Kvůli tomu přestávám motivovat, protože při každém kliknutí na hráče mi vyskočí znovu. Už mě to nebaví. To už tady taky jednou bylo ne, Copak to nikdo nekontroluje? Pokud to píšu na špatné místo, omlouvám se, nevím kam se to píše.
 

DeletedUser3281

Guest
No jo "není chyba"... takže pokud píše, že vyrobil více a zamrzla mu farma, takže vlastně nemůže už dělat nic dokud to nějak neutratí. Já teď zažil to samé, jedna farma mi také takto zamrzla a bude takhle zamrzlá min 2 dny než bude dost many a semen na uvolnění její kapacity efektivním způsobem skrz výzkum.

Já to sice za chybu považuji, ale tak co už. Z trpaslíků nebo orků si ale pamatuji, že se mi tohle stávalo také a tam mi snad tehdy šlo zrušit. Či se pletu? To bylo nějak odebráno ta možnost?

jako neumím si představit situaci někoho, kdo vyrábí málo many, večer omylem dá vyrobit všude chleba a pak bude mít ráno zablokováno vše, protože než vyrobí manu, bude mu to trvat třeba 5 dní (dle toho, kolik vidím že many vyrábí zbytek spolku).
 

Angedev

Velmistr písma
@ExplorerFfff : Kdysi jsem udělala stejnou chybu, která je popsána nahoře, a jsem si téměř 100% jistá, že výroba šla zrušit. Navíc na wiki je možnost zrušení výroby uvedena, cituji:
Jak již víte, tak jen lektvar noci má omezenou skladovací kapacitu, což znamená, že při dosažení maximální kapacity bude tato ikona nad budovou noční farmy šedivá. Pokud se tak stane, můžete lektvar noci spotřebovat, vylepšit vílí portál pro zvýšení kapacity, nebo celou produkci zrušit a okamžitě začít vyrábět jiné zboží.
Takže podle mě by se o chybu mělo jednat...
 

amalka45

Znalec fóra
ahojte tak jsem si chtela postavit tovarnu na mramor.vyrobu u mam to za floreny tudis nepostavim nic.....
 

Angedev

Velmistr písma
@amalka45 : Chybně se zobrazují požadavky na stavbu. Najdi si na wiki, jaké jsou správné požadavky, ty nashromáždi a poté bude možné budovu postavit :) O chybě se ví a pracuje se na jejím odstranění, do té doby to musíme vydržet a pomoct si s wiki :)
 
Nahoru