• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit zadávání výroby

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3346
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3346

Guest
Dobrý den, za jak dlouho se mohu spolehnout že když zadávám výroby v dílnách že v dílnách reálně bude probíhat? To samé vložím VB do divu jinému hráči a při odhlašování se zobrazí že jsem je tam vložil a odčítá se čas jak normálně má, ovšem o hodinu později mám plných 10 VB jako před vložením. Makáte na přípravě na další aktualizaci nebo jak si to lze vysvětlit když začátek verze 1.75.3 se choval v prvopočátcích zcela bezchybně? Ohledně těch dílen jsem již psal a pořád dokola stejná chyba dokola, dokonce teď nepomáhá ani změna prohlížeče. Na všech prohlížečích tohle co popisuji v příspěvku se děje. Vykašlete se na vylepšování typu že třeba se něco bude zobrazovat krásněji a řešte spíše jen problémy cca dalších aspoň 10 aktualizací.
 

DeletedUser341

Guest
Tohle co popisuješ už se mi párkrát stalo na apce - v prohlížeči nikdy. Vždycky byla na vině nestabilita sítě, takže bych se zeptal - jak jsi připojený k internetu, kabelem, nebo přes WiFi? A za routerem máš co, kabelové připojení, WiFi "z vnějšku", nebo satelit (nebo ještě něco jiného co neznám)? Tohle na mne určitě nepůsobí jako chyba hry (čímž nechci rozporovat že tomu tak je, jen říkám, že to tak nepůsobí)...
 

Magni

Guest
Ahoj! :) Občas se něco podobného může vyskytnout při skončení kouzla inspirující rozjímání v době kdy jsi offline. V některých případech se ti ve hře může naplnit kapacita 20 vědomostních bodů a kouzlo skončí. Ty když se přihlásíš, máš jich ve "skladu" zdánlivě jen 10 (tedy plnou kapacitu). V případě že těchto 10 bodů použiješ, objeví se dalších 10, avšak se neobjeví z ničeho nic, je to pouze těch 10, které jsi měl již našetřené, jen ti je počítadlo zprvu neukázalo. Obdobně se to může stát i s jiným počtem samozřejmě, vždy se pak dodatečně doplní zbytek našetřených vědomostních bodů (ať už 10, 7 nebo třeba jen 3). Často se však tento stav aktualizuje ihned jak použiješ alespoň jeden vědomostní bod (aktualizuje to stav a zobrazí již správně). Nejedná se tedy o něco takového?
 

DeletedUser3346

Guest
Hmm v podstatě se jen hádá ... No v prvopočátcích verze 1.75.3 to šlapalo úplně bez chyb co jsem popisoval. Po aktuální aktualizaci na verzi 1.76.2 to opět šlapalo v pořádku, ovšem dodatečná aktualizace na 1.76.3 chyby sice né tak časté jako těšně před aktualizací ale zase se objevují. Fakt děkuji :-((

Takže připojením to není a @Magni jen takový drobný detail ... já jsem doposud žádné kouzlo nepoužil a nemám ani akademii, ovšem to je součást mojí strategie jak hraji. Ale je zajímavé že verze 1.76.2 mi jela v pořádku a 1.76.3 už zase občas chyby trošku mírnějšího výskytu než těsně před aktualizací ... Tak další nápad na co jiného to svádět? Jinak prohlížečová údržba aktualizace prohlížeče i flashplayeru plus vymazání historie a dat - to dělám při každé změně verze ...
 

DeletedUser5601

Guest
Nevím jak s těma VB, ale na dílny mám pomůcku. Občas když spěchám a zadávám výrobu na dílnách, zejména při krátkých výrobách (nápoje, obyčejné nástroje), tak se mi pořád ukazuje, že některé výrobny pořád nepracují, i když výroba už jede. Nevím, jestli je to špatným připojením nebo jestli prostě nezvládá grafika, ale obvykle stačí kliknout na jinou budovu a sebrat něco jiného (třeba mince z obytky nebo vojáky z kasáren apod.) a dílny se rozjedou a jestli se mi to nějak časově posune, tak maximálně o pár vteřin co většinou ani nezaznamenám
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Pokud chceš, abychom ti s daným problémem pomohli, tak prosím použij k tomu výše zmíněný formulář, který vlož do nového tématu. Toto téma z důvodu přehlednosti uzavírám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru