• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Z trpaslíků na víly

DeletedUser4941

Guest
Ahoj, mám dotaz ohledně trpaslíků. Dokončila jsem VI kapitolu trpaslíky a začínám novou VII -víly. A teď nevím co s tím trpasličím portálem, kamenolomem na žulu a slévárnou na měď. Mám to vše prodat a vybudovat vílí portál s tím vším co k vílám patří? Nebo budu trpaslíky a jejich výrobky ještě potřebovat? Protože mně trochu mate, že nahoře jak je přehled surovin mi zmizelo vše od trpaslíků, nezobrazují se mi ani nasbírané suroviny a zobrazují se místo toho produkty víl. Přitom když najedu myší na trpasličí portál, tak tam se mi suroviny zobrazují.
 

Deleted User - 500563

Guest
Pokud jsi už dokončila výzkum trpaslíků, tak už můžeš portál a vše potřebné smazat....Pokud jedeš i úkoly, které se Ti objevují ve hře, tak by tam měl být i úkol na odstranění trpasličího portálu.... Pokud nejedeš hlavní úkoly, tak už Ti nic nebrání v tom vše smazat a začít novou kapitolu. :)
 

Lovec Krys

Legenda
Já ještě dodám, že úkoly v nové kapitole můžeš ze staré kapitoly odklikat a splnit jen ty, které se ti hodí (ty co se ti splní automaticky anebo poskytují dia(obvykle poslední nebo jeden z posledních úkolů).
A že stejný princip popsaný Jumalou platí i pro ostatní kapitoly (osadnické budovy a suroviny budeš potřebovat vždy jen v kapitole, která se jich týká. V nové kapitole budeš mít osadnické budovy a suroviny jiné).
 
Nahoru