• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní Záložky v Upozorněních [předáno]

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno

Deleted User - 42211

Guest
Určitě jsem tento návrh někde četla, ale když jsem se k němu chtěla vyjádřit, tak zmizel :D Kdyžtak mi sem dodejte link, ať je to pohromadě ;) Ale o co se jedná?

Upozornění jsou skvělá věc, víme, kdo nám vzal nabídku a s čím na třžišti. Taky víme, kdo nám poskytl motivaci, jak jsme dopadli v turnaji, kdo přišel do společenství... Ale proč jsou tato upozornění daná dohromady? Stačí dát jednou na trh několik stran nabídek a veškerá upozornění jsou zaplácána pouze trhem a my ztrácíme přehled o všem ostatním. Proto bych byla pro, aby se zavedla záložka na obecné věci, jako doted, a záložka na upozornění týkající se obchodu. Přestalo by se to motat dohromady, bylo by to přehlednější a příjemnější ;)

9MYzN.jpg
 

DeletedUser2097

Guest
Rozhodně by to nebylo naškodu, jako nápad supr a klidně by mohla být historie motivací i krapet delší, než je tomu nyní. Často se mi stává, po nahození velkého množství surovin na tržnici, že nevidím poslední motivace nebo jiná upozornění z důvodu malého počtu "zapamatovaných" upozornění. Kdyby zůstala v historii upozornění např. za celý poslední den nebo dva, tak by to bylo taky fajn :)
 

Deleted User - 42211

Guest
Tak kdyby každá záložka měla 9 stran, tak bys o nic nepřišel a byly by tam všechny informace ;)
 

DeletedUser2097

Guest
Někdy by mi ani to bohužel nestačilo, teď je zap. upozornění 54, z toho je necelá půlka motivace ze společenství + 50 a více nabídek na trh + ostatní info které přichází s upozorněními, takže zvýšení na 100 by bylo ideální :) ale to je každopádně pouze můj rozmar, tvému nápadu velmi fandím a bylo by hezké toto rozdělení upozornění do záložek ve hře mít.
 

Deleted User - 42211

Guest
Na každé stránce je místo pro 6 zpráv krát 9 stran, to máš 54 upozornění na jednu záložku :) To pomalu tolik lidí nedá motivaci :D Ale počet stran je druhá věc, jak píšeš, pouhý rozmar ;) Jsem ráda, že vím, kdo mi vzal nabídku a na co, ale jak to mám dohromady s motivacema, tak jsem ztracená. Zrovna včera jsem dala nabídky na trh a rázem nevím, koho motivovat, když mi upozornění o obchodu zlikvidovaly to ostatní a já nevěděla, u kterého souseda mám schovaná kladívka :D
 

DeletedUser2097

Guest
Přesně tak, je to sice jenom rozmar ale tak proč si dělat věci těžší :)

Kdyby byl každý soused aktivní a u každého bych našel kladívka, to by bylo parádní...jenže tak to není a proto sem zareagoval ohledně počtu upozornění, protože se mi velice často stává to co píšes ty =)
 

Iefyr

Guest
souhlas, těchto upozornění je asi nejvíce, zároveň tu přehlednost docela prasí
 

DeletedUser467

Guest
Nápad je super. Ještě raději bych tam ale viděla tři záložky. A to aktivity na mapě (tj. od sousedů), aktivity ve společenství a obchod. Přesně v tomhle pořadí. Proč? Motivuji jen sousedy, kteří motivují mě. Takto bych je měla hezky všechny pohromadě a nepletl by se mi mezi ně ani obchod, ani spolek :)
 

DeletedUser1198

Guest
To bylo prima i s těmi třemi záložkami, také motivuji sousedy, co motivace vracejí.
 

DeletedUser1964

Guest
naprosto souhlasím - než projdu všechny sousedy (219 a z nich mě tak těch 19 navštíví) zabere to dost času
ale co se týká sousedů - teď jsem začala hrát jinou hru od Inno - Forge of Empires a tam je dole šipka, která vysune lištu, kde jsou v řadě všichni sousedi a jen klikám na Pomoc nebo když chci tak je můžu navštívit - SUPER, navíc, pokud chci jen dát Pomoc, tak se vůbec nepřepínám do jejich města
 

DeletedUser1148

Guest
moc dobrý nápad ... jsem pro.S tím obchodem je to pravda .Většinou se mi zahltí upozornění infem o tom kdo mi co vzal ,to je hezké ,ale kdyby to bylo takto rozdělené ,tak to by bylo super ,protože by mi nezmizeli motivace a já pak netápala, kdo mně z mapy motivoval a kdo ne.
 

LuciskaCh

Mistr slova
Také bych byla všema deseti pro. A kdyby se to mělo sepsat, tak jak to chtějí vývojáři, tak by to mohlo být např. takto:

Shrnutí: Přidání záložky do oznámení (jako je tomu např. u novinek nedávno přidaných)

Podrobnosti: Pokud rozkliknu oznámení, tak by tam mohly být záložky 1. společenství (vše, co se týká společenství, kdo motivoval, kdo odešel, kdo byl přijat), 2. motivace (motivace od ostatních sousedů mimo společenství), 3. trh (kdo přijal moje nabídky)

Důvod: Když dám pár nabídek na trh, tak mi kvůli oznámení, že je někdo přijal, zmizí někteří lidé co mi motivovali. A to je zrovna pro mě problém, protože mám několik sousedů s kterými si motivujeme pravidelně navzájem, ale když mi oni zmizí a já jim, tak na to postupem času zapomeneme. Je samozřejmě možnost si je najít na mapě, ale to je velice zdlouhavé. Zrovna jsem po dlouhé době namotivovala úplně všem sousedům, co mám v dosahu a zabralo mi to přes hodinu. A na to prostě nemám čas. Bylo by mnohem rychlejší si je prostě jen najít v oznámení, hlavně by to bylo prospěšné ve hře, že by díky tomu více sousedů motivovalo i ostatní, o kterých vědí, že motivaci vrací.

Dopad: Snad více motivování
 

DeletedUser4259

Guest
Pokud se smím přidat a jste u těch záložek tak bych poprosil jeste jednu zalozku. Hraju cca 14dni i s cestou hrou se ucim. Pomaham stavet div tak venuji sve VB, ale komu? CLovek si to po 2dnech nezapamatoval a prochazel na jaky div prispivam a jakemu hraci. Neni mozne pridat i zalozku kde bude znazorneno Na jaky div prispivam abyh nemusel patrat mesto po mestu?
 
Nahoru