• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vyzvedávání eventových cen

Prealiena

Velmistr písma
Ahoj,

je mi jasné, že bonusy hlavní ceny platí pro kapitolu v době vyzvednutí ceny.

Když ale dojedu 250 korun na první hlavní cenu a budu chtít počkat.
Co se stane s korunami, které naházím v okamžiku, kdy budu mít plnou lištu 250 korun a cena bude ještě nevyzvednutá?
Budou se koruny "navíc" přičítat k druhé hlavní ceně, která má ještě zamčenou lištu výzkumu, nebo propadnou?

Díky
 

DeletedUser2281

Guest
Otevře se další hlavní cena a zbytek ledových korun se zapíše tam... Ta předchozí hlavní cena se automaticky vyzvedne do "Schromaždiště" v inventáři a je na Tobě, kdy ji postavíš...
 

Prealiena

Velmistr písma
Mám za to, že v podzimním eventu jsme museli hlavní ceny vyzvedávat manuálně. Nemůžou Ti budovu přičíst do inventáře jen tak automaticky. Proč by tam pak měli to tlačítko "vyzvednout".
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@pralinka : dneska jsem vyzvedával první cenu. měl jsem 240/250 korun, otevřel truhlu za 20, naskočilo tlačítko k vyzvednutí. tak jsem sebral barák, odemkla se mi druhá cena a v ní už bylo těch 10 korun. takže řekl bych, že ano, mělo by se ti to tam automaticky přičítat :)
 

DeletedUser2281

Guest
Jo... Dobrá... Můj ne zcela správnej popis... Ano, je to přesně tak, jak to popisuje @CorwinOfAmber ... Já to prostě jen rychle načrtnul. Podstatné je to, že se žádná ledová koruna nikam nepropadne do nicoty...
 

Prealiena

Velmistr písma
Jo, díky za uklidnění. Jenom mi nesedí sbírat koruny na výzkum, když je lišta ještě zamčená. Je to trochu děsivé :), když člověk neví, kam to padá.
 

DeletedUser3966

Guest
Na W světě jsem čekala s vyzvednutím 1. budovy až mi povyskočí kultura a mezitím se mi nastřádalo 3/4 korun do druhé odměny. Určitě se neztratí ;)
 
Nahoru