• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

"vylepseni"

DeletedUser2723

Guest
Tak jste vse krasne vylepsili az tak,ze hra se stala maximalne nudnou.v trapaslikach se neda nic delat jen cekat a cekat az se nasbiraji suroviny.tak bylo aspon spestreni turnaje.ktere jste vylepsili tak ze se uz ve 4kole provincie neda bojovat a musi se uplacet nehorazne mnozstvi surovin.stejne tak trh a jeho vylepseni.kde se porad zdrazuje a zdazuje pri nakupu.proste co vylepseni to je des bes.dalsiho vylepseni uz se nebojim,protoze ja uz tady nebudu.bud mesto predam spoluhracum nebo proste uvadne.sbohem a nikdy vice.
 

DeletedUser3201

Guest
Ano je fakt že některé příspěvky jsou mnohdy zbytečné, ale aspoň jsou v nich nějaké nápady, některé špatné a některé dobré. Třeba můj nápad na zrušení a úpravu časového omezení podpory. Proč musím čekat na odpočet i druhý den? A další dobrý nápad je co napsal iDavis ohledně profilů ve hře. Rozdělení dle pohlaví a dle toho i obrázky. Myslím si že tohle jsou opravdu dobré nápady které se s některými co vymýšlí někteří z vás nejdou srovnávat. Jeden nápad že se nechce klikat a chce filtr na tržišti na hvězdy, a přitom napíše že se může stát že mu výhodnou nabídku někdo jiný vyfoukne :D ( mimochodem můj trapný nápad na filtr kdy by byla nabídka určená jen pro společenství ) o_O. A vůbec převážná část nápadů těch co zde píšou je spíše jak nápad na jinou barvu nebo jiný styl Elvenar myši. Taky bych mohl napsat o pozdním zobrazení že až po kliku na budovu co dává nějaké suroviny se dodatečně sečtou i co jdou z tržiště.

Ono ale asi úplně nepochopím o čem tá hra je celkově. Je to slátanina Warcraftu a příběh inspirovaný spíše Pán prstenu a Hobbit plus rozšířené Avatar. A když jsem se díval na města tak mimo zobrazení profilu bych nepoznal rozdíl mezi Elfama a lidmi. Ono to innogames má hry jak se říká na jedno brdo :D Přitom Grepolis tá hra když by systém hraní byl trošku jiný tak by to byla krásná hra, nebo FOE je hra kterou bych i rád hrál ale bohužel díky nápadům innogames tak asi bych to nechtěl táhnout až do konce. Škoda že innogames nemá zatím konkurenci.
 

Darkness2613

Guest
o_O a proč vůbec tedy hraješ hry od Inno, proč si raději nenajdeš jiného koníčka nebo zájem, který tě bude plně uspokojovat?
 

Silver Whisper

Guest
Mythos vůbec nechápu, proč tu hru hraješ. Ty jsi vůbec nepochopil podstatu Elvenaru. Tvoje účty mají jen pár nepodstatných bodů, ale hovoříš tu jako někdo, kdo už je na konci vývoje Půlčíků a tvoje příspěvky nemají hlavu ani patu. Možná by sis mohl nechat svojí kritiku pro sebe a neznechucovat nám naši hru. Hraj si Grepolis a FoE a nás nech na pokoji.

Omlouvám se, že můj příspěvek nemá co dělat s tématem, ale na tohle se nedá nereagovat :).
 

DeletedUser3201

Guest
Darkness2613: Paradoxně mě hra baví i přes tu celkovou slátaninu příběhů.

Silver Whisper: Vidíš a třeba mě je úplně jedno kolik má kdo bodů a jak daleko je ve hře. A přes to dokážu ocenit dobré nápady na vylepšení hry i když mnohdy tak jak v mém případě uznávám občas v některých bodech přestřelím. Já ale zase nechápu jak někdo může napsat nejdřív to že vůbec nechápu hru když někdo hledá můj profil ve hře a soudí jen dle bodů, a pak napíše že píšu jak někdo kdo je mnohem dále :D přitom jsem se zmínil že jsem měl účet o kterém prozradím že zase tak daleko jsem nebyl ale přes 5000 plus jsem nahrál. Spíš mě připadá že nějaký nováček i když možná někdy fakt přestřelí nápad chce poučovat mazáky :D

A líbí se mi to jakoby psko :D:D:D že ten příspěvek nemá nic co dělat s tématem, ono více témat se jednalo spíše reakce na téma Mythose. A co se týče argumentace v čem by vadilo navýšení počtu ve společenství tak zase budu kritizován za řešení v navýšení počtu zástupců velitele :D:D:D a moje myšlenka zbytečnosti provincií není tak úplně mimo, jasně provincie potřebujeme k rozšiřování města, výzkumu atd, ale tá snaha rozšiřování provincií mapy za účelem dalších hráčů pro podporu a obchodování mi zmizela.

A číst si dej nám pokoj ... a schválně nedám i když ani nemusím protože většinou je to jen reágování právě na vás. A taky jde o obsah který já jsem měl možná opakuji se přestřelený ale nikoho z vás jsem neurážel a ani nehodnotil dle hry. Za to z vaší strany to stálo za to a věřím že bude :D
 

Silver Whisper

Guest
Tak si to užij:D:D:D. Vzít fórum útokem a pak psát, že jsi přestřelil také není žádná sláva;). A jelikož nemám tu potřebu se mlátit do hrudi a mluvit o sobě ve třetí osobě ..... schválně ti dám pokoj já a už nebudu reagovat, protože tahle konverzace dávno pozbyla veškerého smyslu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3071

Guest
@Mythos

Soudí se podle bodů, protože podle toho se pozná, jak hraješ a jak znáš hru :). Kdybys ji hrál a znal ji, minimálně polovinu z toho nenapíšeš ;).

Jinak diskuzi přesouvám je už mimo téma...
 

DeletedUser3201

Guest
Dellingr: Jo soudil jsem dle bodů jednou, tenkrát jsem měl již plný počet ve společenství a protože bylo ještě hodně pozvánek držel jsem počet na 24. Tenkrát vstoupil hráč co měl přes 13 tisíc a společenství vzrostlo v žebříčku to ano, jenže k čemu to bylo? Ani jednou žádná podpora a akorát jednou se svezl na odměnách v turnaji. Podmínky společenství jsem měl dle mého nenáročné, nejdřív že podpora minimálně 2 krát za týden pak jsem dal že 2krát za měsíc. A trpělivost mi s těmi 13 tisíci došla za 3 měsíce nepodpory. A vzal jsem hráče před tisícovkou a bylo to správné rozhodnutí.

PS: jsem rád že to přenuseš doufám vše mimo dané téma ;) SPRAVEDLIVĚ i ostatní děkuji a věřím že to zvládneš :)
 

DeletedUser3071

Guest
Nevím jak ochota pomáhat ostatním souvisí s tím jak znáš hru ale budiž...
 
Nahoru