• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vylepšování bojovníků?

DeletedUser3126

Guest
Prosím Vás,mohl by mi někdo ve stručnosti vysvětlit,jak vylepšovat své bojovníky?Prohledal jsem celé forum,koukal na Wiki a nějak se v tom nevyznám.
Jde mi o to,co musím dělat,aby se mi zvyšovali atributy(poškození protivníka) a životy.
Jak zvětšovat velikost oddílu?
Je to jenom o vylepšování kasáren,popřípadě zbrojnice?
Nebo trénováním dalších a dalších bojovníků?
Nebo je to dané i výzkumem?
Později pravděpodobně budu moci vylepšovat na cvičišti,ale tam mám ještě hodně daleko.
Provincie už mám za dost materiálu a bojovat se svýma nedochůdčatama se nechytám.
Takže pro Ty kdo hrají několik měsíců asi otázka k pousmání,ale já prostě potřebuji Vaši radu.
Děkuji každému kdo poradí
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Vše je ve výzkumu :) Vojáky i velikost oddílu vylepšuješ průběžně a přes konkrétní výzkum ve stromu výzkumu. Není to tedy tak, že si například v první době vylepšíš šermíře na 3. úroveň, ale hra ti nabídne toto vylepšení až v určité době. Nicméně, můžeš tomu i trochu pomoct přes prastaré divy. Některé přidávají bonusové životy vojáků, některé zvyšují sílu konkrétní jednotky... Případně i rychlost výroby nebo kapacitu tréninku. Ale i tam si "omezen" tím, že musíš vyzkoumat technologii pro konkrétní dvojici divů, abys ho mohl postavit... Jednoduše řečeno, hra ti nabídne vylepšení v tu "správnou" chvíli a až se dostaneš do správného bodu vývoje.
 

DeletedUser3126

Guest
Toho jsem se obával že to půjde přez výzkum:(.
Moc děkuji za rychlou odpověď
 

DeletedUser3194

Guest
To je ale dost naprd, provincie, které by se daly vybojovat, jsem už dávno vyjednala a co tam teď zbývá k boji jsou nepřátelské oddíly 5x30, zatímco já mám sotva 5x12 a ještê k tomu damage, kterou dealuji, je jen 1, ale protivník třeba i 15. Zajímalo by mě, jestli tedy výzkum vůbec je k něčemu, když jsem s ním stále o poznání pozadu.
 

DeletedUser467

Guest
Jde asi spíš o to, že jsi s boji moc napřed, než že jsi s výzkumem pozadu. Když se podíváš do výzkumu, tak máš u každé nové kapitoly otevřít truhlu. K jejímu otevření potřebuješ určitý počet dokončených provincií. Pokud tento počet převyšuješ, budeš mít problém s bojem v provinciích (čím víc jich máš než kolik jich potřebuješ, tím těžší to logicky bude). Hra tě takto omezuje v postupu. S tím nic nenaděláš.
 

DeletedUser3194

Guest
To je docela paradox, když k postupu ve výzkumu a budování potřebuji prostor, tudíž i provincie.
 
Nahoru