• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Vylepšení šeptání

DeletedUser676

Guest
Ahoj mám 2 návrhy:
1. Po zadání /who do chatu, by byla možnost kliknout na některé ze jmen a do chatu by se vložilo: "/w <jméno na které jsem kliknul> "

důvod: opisovat některá jména je fakt horor :)

2. Nová syst. zpráva např.: /r <text zprávy>, která by šeptala poslednímu mě šeptajícímu hráči (r - od anglického reply)

důvod: zjednodušení šeptání :)
 

DeletedUser34

Guest
no kliknutie na meno v cete a tak rovno spustenie sepkania by bolo dobre lebo naozaj niektore mana opisovat je horor s tym suhlasim
 

DeletedUser312

Guest
co je šeptem to je čertem .... :D rande si domlouvejte jinde :D stejně to šeptání nemá historii... jakmile refrešneš stránku je fuč.... tzn pokud někomu šeptáš a on si to zapomene přečíst než se odhlásí tak už si to nikdy nepřečte....
 

Ethariel

Guest
Je třeba ale uznat že někteří hráči dokážou dost popustit uzdu fantazii při tvorbě nicků. Na druhou stranu je tu funkce in-game zpráv s historií. A při tak malých společenstvích mi přijde tohle vylepšení, i když je rozumné, úplně nesmyslné. Jiné by to bylo kdyby byl spuštěn world chat.
 

DeletedUser467

Guest
Osobně raději používám zprávy než chat, jednoduše proto, že je tam ta konverzace přehlednější a nemotají se mi do toho zprávy od ostatních. Ale nápad určitě fajn, obzvláště, když ten nick nejde ani zkopírovat :)
 

DeletedUser34

Guest
no správi sudobré ked chcete nieco oznamit a nezalezi na dlzke casu ale ked chcete zniekym komunikovat v realnom case su spravi slabo úcelné nakolko na spravi skoro nikto neodpoveda v realnom case takze spravi ako oznamovacia hej na realny čas lepši chat a keby bol celoserverovi tym lepšie
 

DeletedUser676

Guest
Přesně tak :)

//Zbytečná citace předchozího příspěvku. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru