• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vyhledání hráče na mapě světa

MaMa1

Kolemjdoucí
Vyhledávací tlačítko na mapě

Navrhovala bych přidat možnost na mapě světa vyhledat jméno konkrétního hráče a přesunout se k jeho městu, podobně jako funguje ikona k rychlému přechodu na prozkoumávanou provincii.

A to pro to, že pak snadno najdu hráče (co není v mém společenství), který mi pomohl například v divu nebo na tržišti, abych mu jeho pomoc oplatila příspěvkem do jeho divů.

Hraju na mobilu, mám už hodně velkou mapu a hledání znamená kolikrát nervy zkoušející posouvání obrazovky po kouskách.
Zvlášť to člověka rozčílí, když se ještě nechtěně dotkne ikony přesunu na zkoumanou provincii.
Takže by třeba tato ikona mohla nabídnout buď vyhledání a přesun k provincii, nebo k hráči ;)
 

Mescal

Znalec fóra
Na PC toto lze (na mapě světa vyhledat hráče dle jeho jména), byť takovou obezličkou, ale na mobilu jsem zkoušel stejný postup, ale nefungovalo mi to.
 

MaMa1

Kolemjdoucí
Na PC toto lze (na mapě světa vyhledat hráče dle jeho jména), byť takovou obezličkou, ale na mobilu jsem zkoušel stejný postup, ale nefungovalo mi to.

Pak doufám, že když už to v Elvenaru jde, že to brzy přidají i do mobilní verze, aby byla hra stejná pro všechny jeho hráče, což mi přijde fér.
Stejně tak i naopak, pokud náhodou lze v mobilu něco, co nelze v pc verzi, mělo by to být napraveno.
Věřím, že každý Elveňák má mít ve hře rovné možnosti a podmínky.
 

GorGlin

Veterán
Tohle je ale komplexnější problém.
Najít město libovolného hráče lze, ale je mozne jen do něj nahlédnout.
Přispět do divů není možné, ani dat výpomoc, pokud není objevené.
A při kliknutí na mapu se obraz vycentruje na hráčovo město
 

MaMa1

Kolemjdoucí
Já měla na mysli jen ty objevené, ty právě na mapě vyhledávám a dávám jim sousedskou výpomoc a VB do divů. Pomáháme si pak takto s některými vzájemně.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mescal

Znalec fóra
@MaMa1 asi Tě zklamu, ale je spousta drobných věcí v PC verzi hry, které jsou lepší než na mobilu a naopak.
Ač se se obě hry tváří stejně, je mezi nimi spousta drobných odlišností v ovládání a používání, byť bych řekl, že poslední dobou vývojáři hodně mobilní verzi hodně vytáhli do úrovně blížící se PC verzi.
Osobně používám obě verze, takže mohu srovnávat, ale pořád mi je bližší ta PC verze.
 
Nahoru