• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

vyhazování z programu

joskap

Znalec fóra
Nemohl by mi někdo říci, proč při motivacích mě to cca po pěti hráčích vykopne z programu a musím se znovu přihlašovat. Je to velká otrava.
 

joskap

Znalec fóra
určitě stačilo, jenže s tím nemám zkušenost a tak jsem to zadal nejprve do diskuse a pak jsem si teprve všiml otázek. Takže jestli že jsem tím někoho urazil, nebo zabral moc místa, tak se upřímně omlouvám
 

DeletedUser3071

Guest
Nemohl by mi někdo říci, proč při motivacích mě to cca po pěti hráčích vykopne z programu a musím se znovu přihlašovat. Je to velká otrava.

Ahoj @joskap, a dělá ti to u konkrétních hráčů nebo to je náhodné? Jinak pokud tě to vyhazuje na PC promaž cache a cookies. Pokud v appce zkontroluj si paměť RAM, když nemáš dostatečnou paměť appka spadne.
 

joskap

Znalec fóra
ne je to pravidelně, jak když mají pojistku proti automatu.

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@joskap, pokud problém přetrvává, nemohl bys nám prosím vyplnit hlášení o chybě? Na základě informací, o které ses tu s námi podělil, je velmi těžké zjistit, zda skutečně jde o chybu na straně hry. Případně bys alespoň prosím mohl uvést, na jakém zařízení konkrétně Elvenar hraješ. :)
 
Nahoru