• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

Co říkáte na portálové bonusy jako hlavní ceny ve věži

  • Vyřadit

    Hlasy: 22 81,5%
  • Ponechat

    Hlasy: 5 18,5%

  • Celkový počet hlasujících
    27

ElfNostradamus

Veterán
-50% x 20, 10% x252, 5% x 1200 dalších několik tisíc jsem již rozcraftil na úlomky.....+jako na splnění úkolu/shromáždi úlomky/ v eventu dobrý, občas se použijí i ve výzkumu, takže nějaké omezení ano, celkové vymizení ne /zde- z věže klidně pryč komplet mohou/
-v akademii se pak tváří jako vzácné a máš šanci je vyrobit za majlant...tím omezením by se jim ta hodnota a smysl trochu vrátil
- ano je dost budov i na jejich výrobu
- padají v eventech jako odměna
Finále: omezení určité ano, dát jim patřičnou hodnotu - vzácnost tak jako měli dříve
 
Naposledy upraveno:

Danber7777

Pokročilý žák
jako u velkého města na W bych s tímhle souhlasil a zrušil bych je Ovšem když se podívám na svě město na A které je na konci Orků tak rozhodně nesouhlasím Velká města mají nahrabáno tak se bojí aby je náhodou malá nepředběhla, protože vědí, že jim už tolik portálovky nepomůžou jako nám Souhlasím s Indianem a pitomostí už jsem tady četl dost takže bych se ani nedivil kdyby za chvíli chtěl někdo zrušit požehnání na kladívka, mince, možná by se mohli zrušit artefakty pro rostoucí budovy těch mám také mrtě na skladě různých druhů,nebo zrušit vb aby jsme si mohli jen naklikat kolikátou úroven divu zrovna chceme To by byla přeci bomba ne? Takže určitě nesouhlasím
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Dozvíme se ( Alebo jak pozname ?) které navrhy byly předany ? Možna by na tehle předane navrhy bylo dobre udelat samostatne vlakno ,aby v tym byl přehled .
 

Ryny

Pokročilý žák
Ruku na srdce. Kdo z vás, co dělají věž až na vrchol se těší, že místo diamantů, džina nebo artefaktu dostane 20% portálový bonus?
 

GorGlin

Veterán
Já určitě ne, ale je fakt, že jsem aktivní hráč a celou rasu jedu jen 5% instanty, na ty ostatní nedojde.
Portály jsou všude.
Nevím kolik jich může napadat neaktivními hráči.
Ale takový to asi moc neřeší.
 

Mescal

Znalec fóra
Toto vlákno se jmenuje Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže.
Ještě jednou... z hlavních odměn.
Tedy ze 3 truhel od bossů ve věži.

Nechápu, proč tu někteří diskutující převracejí na komplexní vyřazení portálových bonusů z celé Věže?!
 
Rozdíl je být vděčný za jakoukoli odměnu a být vděčný za PB. Zajímal by mě hráč, jehož cílem je právě PB. Ale radši to už asi nechme. Točíme se v kruhu
 

Jirinazel

Znalec fóra
No, tak já portálovky potřebuju a běžně vyrábím v akademii. Jsou drahé, ale zase je za ně dost oparu a tedy větší šance na :diamond:, ale když mi padnou místo :diamond: ve Věži, tak to se mi nelíbí.
 

Ludi

Veterán
Na betě jsem nedávno začala Lesní elfy, takže začátkem hry jsem si prošla celkem nedávno, abych si připomněla počáteční potíže. Když přijdou trpaslíci a hráč poprvé zápasí s výrobou osadníků, tak ty portály ani moc potřeba nejsou, dá se to zvládnout v pohodě i tak, rovněž víly. Navíc málokdo ze začátečníků hraje hned celou věž. Já ji začala hrát celou i na betě velmi brzo a upřímně vždy jsem vítala nějakou jinou odměnu, než portálový bonus. Postupně jsem postavila Ohniváka, což dnes, kdo hraje ve spolku na 10 beden, může zvládnout po delším časovém období kdekdo. Ze začátku tolik kouzelných obytek z věže nepadá a tak se plánky dají v pohodě použít na artefakty. První kapitola, kde jsou portálové bonusy vítaná pomoc, jsou orkové, ale do té doby už aktivní hráč má šanci získat portálové bonusy na více místech. Takže opravdu si myslím, že u bossů by i začínajícím hráčům bodlo něco jiného, než portálový bonus.
Navíc, jen připomínám, že hráči, kteří hrají už pár let, zažili spoustu kapitol bez portálových bonusů, protože prostě tato věc nebyla. Portály jsou do jisté míry pomoc i pro nás, co hrajeme poslední kapitolu, takže je to dobrá věc, ale u bossů bych místo toho klidně radši brala kvalitní placku na kladiva nebo zlaťáky.
 

indian068

Znalec fóra
Ohnivaka kazdy nema, ne kazdy hraje vez az na horu odmeny za to nestoji.Jen dia ale kazdy hrac ma svou strategii hrani a ve vezi se snazi ziskat co potrebuje.
 
Nahoru