• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Obchodování Vložení více nabídek najednou v trhu [předáno]

GoldAngelcz

Velmistr písma
Zdravím :)

Jelikož je obchod jednou z nejdůležitějších věcí ve hře a každý správný stavitel města obchoduje co možná nejvíc (aby vybalancoval suroviny a získal nedostatkové zboží), určitě tráví na trhu poměrně dost času :)) Proto mě napadl nápad, který možná ušetří pár chvil hráčům.

Není to nic závratného, ale ve hře to například mně chybí. Jedná se o možnost, která by vložila více nastavených nabídek najednou. Tedy konkrétní počet, který by hráč chtěl. Myslím že by to nebylo programátorsky vůbec složité, stačilo by jen další kolonka v trhu, kam by se napsalo číslo (samozřejmě s popisem ve smyslu "Zadej počet nabídek:" a vedle textbox kam by se vložilo konkrétní číslo). Například teď chci dát 10 stejných nabídek. Musím tedy každou zvlášť a ještě každou potvrdit. Což není špatné ale je to takové zdlouhavé a když dává člověk xy nabídek denně, tak už i otravné. Místo toho by stačilo zadat jednu nabídku, navolit si počet nabídek na 10 a kliknout. Výpis a potvrzení by bylo stejné, jen by to napsalo "na tržišti by přibyly tyto nabídky: 10x zadaná nabídka". Toť vše :)


...samozřejmě někdo může namítnout "Dej místo 100 za 100 rovnou 1000 za 1000 a máš to!". To je sice pravda, ale jsou hráči, kteří nemají nebo nepotřebují takové množství. Takže by nemohli/nechtěli tuto nabídku vzít a já bych musel čekat, až to vezme někdo jiný. Což se někdy taky nemusím dočkat a zbytečně se budu "brzdit". Takže tohle by bylo rozhodně praktičtější :)
 

DeletedUser1198

Guest
Ahoj, dobrý nápad, souhlasím, ale pak by to také chtělo zvednout maximální počet nabídek, (řekněme o polovinu) protože se mi již několikráte stalo, že při vložení malých nabídek, jsem nemohl dát vše, co bych chtěl.
 

DeletedUser2087

Guest
Ahoj, já bych to řešil úplně jinak. Dal bych množství surovin, které chci směnit (100 000 ks kamene za 100 000 ks dřeva = poměr 1/1 ) a každý kdo má zájem ať si odebere kolik chce (jeden hráč 10 000 ks, druhý 20 000 ks a tím pádem by zbylo 70 000 ks pro další ). Nic složitého a hlavně by ubylo spousta stránek na tržišti.
 

Aarwen

Pokročilý žák
Hm jako že by si z toho ukrajovali, ještě lepší nápad každej by si naklikal kolik toho chce tak by nabídka mohla být nehorázná a přeci dostupná i začátečníkům a jak říkáš jen jedna ne dvacet stránek.
 

Darkness2613

Guest
Asi myslel drahokamy a v zápalu psaní do všech sekcí to tu popletl :rolleyes:o_O

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru