• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní Vkládání VB do divů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3346
  • Vytvořeno

DeletedUser3346

Guest
[Shrnutí] – Vkládání VB do divů až po postavení jednoho vlastního divu.

[Podrobnosti] - Omezit možnost vkládání VB do divů všem. Umožnění vkládání VB do divů by měli jen ti kteří mají ve svém městě alespoň jeden div.

[Důvody] - Tohle je návrh proti více účtům jako výrobních linkách na VB a zamezení dotování hlavních účtů.

Omlouvám se za né moc pozitivní návrh který hráče spíše omezuje. Myslím si ale že poctiví hráč s tím nemá problém a do fáze kdy podle tohoto návrhu by mohl přispívat VB do divů to hráči může být celkem jedno, protože víc bude potřebovat VB do výzkumu.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
bojím se, že tohle nebude dostatečná komplikace. jako jakýkoli způsob jak znepříjemnit lidem jejich push účtu je samozřejmě vítán. ale myslím si, že kdo bude opravdu chtít, prostě si tu zlatou propast postaví a pojede vesele dál.

já bych byl spíš za nějakou automatickou kontrolu přihlášení a odhlášení. ve chvíli, kdy se člověk po 10té odhlásí, aby mohl zapnout další ze své hromady push účtů, stačí přece poslat automatickou notifikaci na někoho, kdo to pak reálně zkontroluje. nic náročného, v php bych to měl za hodinku :)
 

Angedev

Velmistr písma
Ne že bych chtěla být vyloženě proti řešení pushingu, i když mě osobně tento problém až tak netrápí, na žebříček nejedu, takže za mě ať si každý dělá co chce, když tomu chce věnovat tolik času a úsilí (ale pravidla se samozřejmě mají dodržovat :) ). Ale v obou návrzích vidím problém...

ad @Turunen : Jak už psal Corwin, postavit si jeden div by nikoho od pushingu neodradilo. Naopak by to novým hráčům ztížilo postavení prvního divu, když by nemohli získávat runy z cizích divů.

ad @CorwinOfAmber : Kdyby se opravdu jednalo třeba až o to 10. odhlášení během chvilky, pak ano, ale na pushing ti stačí třeba 1 nebo 2 města navíc a hra nezakazuje mít více měst. Jak pak odlišíš, kdo se odhlašuje kvůli pushingu a kdo prostě jen přepíná na své druhé město, kterému se také plně věnuje? Navíc se to dá obejít otevřením 2 prohlížečů zároveň...
 

DeletedUser3281

Guest
A uvědomuješ si, že malým hráčům jsou divy někde do trpaslíků celkem k ničemu, protože na svou plochu dávají celkem prd? Já osobně začal divy stavět docela pozdě, protože prostě divy mají konstantní velikost a ten kdo přemýšlí divy ze začátku nepotřebuje, tomu chybí hlavně suroviny a pokud je ve spolku, kde si může za VB koupit od spoluhráčů suroviny, je to pro něj výhra, protože k ničemu jinému mu nějak ze začátku ty VB ve formě požehnání, nebo když stojí ve výzkumu, tak z turnaje nejsou. Časem se vyplatí aspoň propast, ale jako zrovna divy mají smysl až někde od čarodějů, až tehdy se bez nich město neobejde, protože na svůj prostor teprve tehdy dávají smysluplné věci vůči současné úrovni města. Já popravdě nechápu ty lidi co si do města už někde v druhém nebo třetím věku nacpou všechny divy a pak se diví, že divy stojí za prd a oni jsou na suchu :D

A jeden detail, snad všechny push účty co jsem ve hře potkal mají snad vždy postavenu knihovnu, protože logicky i jeden VB je taky bod k dobru :D

A to přihlašování, od nějaké z posledních aktualizací mě přechod mobil -> pc odhlašuje na tvrdo na HP, tzn já se během dne přihlašuji docela často, protože tak nějak mobil a pc střídám běžně jak pracuji nebo nejsem u pc, abych zadával nebo sbíral výrobu.

Všeobecně mi tohle přijde ale jako zcela zbytečná věc, takže chápu proč jí vymyslel zrovna turunen :D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
[Důvody] - Tohle je návrh proti více účtům jako výrobních linkách na VB a zamezení dotování hlavních účtů.
Kvůli tomuto důvodu není nutné zavádět zcela novou funkci, protože jak už je zmíněno výše, jenom by to omezilo poctivé hráče. A ti, kteří chtějí podvádět, si vždy najdou nějakou cestu, jak dané překážky obejít.

Pokud někdo podle vás podvádí, stačí nám poslat tiket se jménem daného hráče a my jej rádi prověříme. Vám i nám to zabere maximálně pár desítek vteřin, přičemž touto vzájemnou spoluprací zajistíme férovější podmínky pro všechny hráče ve hře, děkujeme!

Téma zamykám.
 
Nahoru