• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní Vkládání úlomků run do prastarých divů

Angedev

Velmistr písma
Shrnutí
Možnost vkládání úlomků run do prastarých divů jiných hráčů, nikoliv jen do vlastních.

Podrobnosti

Vkládání úlomků run do divů ostatních hráčů by fungovalo stejně, jako u vlastních prastarých divů. Úlomek runy by se do kruhu vložil náhodně. Pokud by měl padnout na místo, kde již úlomek vložen je, rozpadl by se stejně, jako je tomu nyní (rozbitý úlomek by připadl vkládajícímu hráči). Z 10 rozbitých úlomků by bylo možné ukovat úlomek i do divu cizího hráče. Samozřejmě se týká divů na násobcích 5. úrovně.

Odměny pro vkládající hráče by mohly být obdobné, jako je tomu u přispívání VB, tedy požehnání s VB. Místo úlomků run by hráči mohli získat např. některé z kouzel, vzhledem k tomu, že úlomky run budou vkládat pravděpodobně proto, že jich mají příliš, ztrácelo by tedy smysl odměňovat úlomky run.

Důvody
Většina hráčů nestaví všechny divy, ale úlomky run přesto získávají z turnajů apod. Tím se jim úlomky hromadí a nemají pro ně využití. Takto by bylo možné je smysluplně využít a navíc získat nějakou odměnu.
 

DeletedUser3079

Guest
Také souhlasím, je to skvělý nápad. Kde je dobré potom zpětně dostat knížky(VB) za runy na druhého hráče. Skvělé! ♥ =)
 

DeletedUser341

Guest
Líbí se mi možnost "jiného" využití úlomků... Třeba od knihovny mám už přes 100 kousků, a to ji již mám na lvl6...
 
Nahoru