• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Vizuální chyba při motivace

GoldAngelcz

Velmistr písma
Verze hry: v1.8.5-(e7208e3) (2016-06-22 10:10)
Prohlížeč a jeho verze: Google chrome Verze 51.0.2704.103 m (64-bit)
Verze Flash Playeru: 22,0,0,192
Operační systém: Windows 10
Rozlišení obrazovky: 1366 x 768
Herní svět: Arendyll

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 1 (občasně/náhodně)

Současný stav: Při motivaci hráčů se občas ukáže, že jsem dostal jako odměnu pouze kladívka. Okýnko s mincemi se neobjeví, ovšem připíše se obojí správně. Jedná se tedy jen o vizuální chybku.

Očekávaný stav: Zobrazí se obě "okna" pro odměny.

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1. Přejdu do cizího města
2. Motivuji nějakou budovu
3. Objeví se pouze odměna s kladivy


Screen (obrázek) chyby: Bohužel není, kdybych na chybku narazil, rychle udělám a přidám.
 
Naposledy upraveno:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkuji! Bylo by prosím možné přidat procentuální odhad, v jakém množství případů se chyba vyskytuje?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Z 24 hráčů ve společenství se mi včera tahle chyba objevila jen jednou. Takže plácnu 5% asi. U sousedů zhruba taky tak, ale tam moc kladiv z motivace není, takže těžko poznat. Samotné mince jsou v pořádku.

Edit: Tady je screen. Není ideální, ale je tam vidět to podstatné. Aspoň než někdo bude mít lepší.

1gxETYj.jpg
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1148

Guest
no já musím říci ,že u mně se špatně neobjevují jen zásoby ,ale i mince....třeba se mi ukáže jen 8 křišťálu ,ale přitom mi naskočí i 13200 mincí.Tak nějak.Takže když rozdávám sousedskou ,tak fakt asi u mně třetina sousedů.Ve spolku se mi to nestává.
 

DeletedUser1148

Guest
přidávám....ve spolku se mi to včera také stalo.U dvou hráčů :rolleyes:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Smím se prosím zeptat, zda problém přetrvává i ve verzi 1.9? Pokud ano, mohl bych opět poprosit o nějaký procentuální odhad, jak často se chyba objevuje?
 

DeletedUser1148

Guest
no tak mě jak kdy....odhaduji to na tak 5% ze všech hráčů....není to moc já vím ,ale objevuje se to.A není to pokaždé.Někdy víc někdy méně.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Taky jsem už toto nezaregistroval. Ale faktem je, že jsem na to nějak moc pozor nedával. Tak začnu a uvidíme.
 
Nahoru