• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.89

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Vážení hráči, chystáme pro vás další aktualizaci hry, nyní na verzi 1.89, která proběhne v pondělí 7. října. Podělte se s námi o vaše názory v této diskuzi!
 

Deleted User - 488716

Guest
Líbí se mi možnost vyhrát ve věži kouzelné dílny nebo obytné budovy, jen jsem zvědavý, jestli tato možnost bude už v 1. patře.
 

Ludi

Veterán
To by bylo skvělé. Sice nečekám, že kouzelnou budovu vyhraju, ke mě je Věž skoupá, ale už ta možnost je vynikající.
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

já bych se na ty kouzelné budovy a dílny netěšil. Dle mého to bude stejná šance jako aktuálně vyhrát studnu přání v eventech apod.

Chválím úpravu úkolů na vylepšení budov dle kapitol. :)

Ovšem u mobilní verze budu kritický. KDY BUDE MOŽNÉ V MOBILNÍ VERZI ODESÍLAT OBYČEJNÉ ZPRÁVY MIMO CHAT A VKLÁDÁNÍ VB DO DIVŮ JINÝM HRÁČŮM? zatím je mobilní aplikace skoro jako demo verze hry :D
 

papap

Mistr slova
Turunen,tak pokud bude stejná šance vyhrát kouzelnou budovu ve věži jako vyhrát studnu v eventu,tak to by bylo fajn.Na studny se mi v eventu dařilo. :)
 

DeletedUser4336

Guest
To není tak malá šance, a pokud budou padat i v těch záhaných truhlách okolo jako např. džin, tak by to vlastně bylo i celkem docela snadné.
 

DeletedUser5474

Guest
Přidání kouzelných budov do věže mě mile potěšilo, za to chválím :)
A ještě by mohli upravit to kouzlo teleport, aby šel použít i na divy a byl bych úplně spokojený
 

DeletedUser5695

Guest
@Jumala - otázky k 1.89
Ani v prvním ani ve druhém patře se nenabídla žádná kouzelná budova, každý máme ve věži jinou nabídku?

A dotaz ke spoileru pro potřebný lvl budov v eventu, kouzelnou dílnu můžeme mít na lvl1, jak získám v každé jiné kapitole než v 1 kouzelnou dílnu na lvl 1? jaká bude její cena? Jsem ve 12 a mohu si pořídit pouze dílnu na této úrovni. Mrňavé kouzelné a tedy i levné dílny by byly nápomocné, i kdyby produkce nebyla v rámci eventu násobena 2.
 

Lovec Krys

Legenda
@Arweene Já u žáby (boss 2. patra) vidím 5% na Kouzelnou dílnu.
Kouzelnou budovu lv 1 lze získat jedině v první kapitole. Žádný jiný způsob jejího získání neexistuje (testovací možnosti vývojářů nebo někoho s přístupem k herní databázi do toho nepočítám - to je spíše teoretická možnost).
 

DeletedUser5695

Guest
@Lovec Krys kouzelné budovy ve věži ok, jednou přijdou ale: podívej se na spoiler od @Jumala :Úkoly vyžadující, aby určitá budova dosáhla konkrétní úrovně, byly upraveny tak, aby odpovídaly nejnižší dostupné úrovni budovy dané rasy v konkrétní kapitole - viz obrázek
autumnlevelsnew.png
 

Lovec Krys

Legenda
@Arweene Jedna věc je podmínka na úkoly a druhá je dostupnost daných budov. Dle mě se jim to buď u kouzelek nechtělo nastavovat, nebo je to bug.
Ale to je jedno. Ve vyšších kapitolách kouzelky lv1 žádným pro běžné hráče dostupným způsobem nezískáš, a případ, kdy si někdo pořídí kupu lv 1 kouzelek v první kapitole a pak je nebude vylepšovat nemá cenu řešit. Do doby, než dojde na konec výzkumu bude stejně všechno fungovat zase úplně jinak.
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
@Arweene : Aktualizace proběhla až během pondělí, takže co se týče kouzelných budov v odměnách, záleží, kdy jsi Věží věčnosti procházela. Ve stejné verzi hry jsou pro všechny hráče odměny stejné :)

A teď k tabulce: Kouzelnou budovu první úrovně ve vyšších kapitolách nezískáš. Ale protože občas chybí plánky nebo diamanty na vylepšení, můžeš mít budovu starou třeba 5 nebo 8 kapitol a stejně bude do úkolu započítána. Ve zkratce - úroveň 1 pro kouzelnou dílnu znamená, že kouzelné dílny jsou z minimální požadované úrovně vyňaty a můžeš použít jakoukoliv :)
 
Nahoru