• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.88

Deleted User - 500563

Guest
Podělte se s námi o vaše názory na novou verzi 1.88. Aktualizace proběhne ve čtvrtek 19. září. V této verzi přinášíme opět několik oprav chyb.
 

iDavis

Legenda
Tak sa rozhliadam po okolí nového jesenného pozadia a trápim sa trápim, ale neviem nájsť tú veveričku, ktorá tam každý rok sídlila. Dúfam, že je v poriadku a nestala sa obeťou záplav ktoré sme tam prednedávnom mali..
 

DeletedUser4336

Guest
Možná je to už další aktualizace, ale stále se jedná o verzi 1.88.5. Ve hře se mi objevila hromadná výroba u dílen, což oceňuji (konečně se budou dát dělat i malé výroby u dobrodružství na PC, a ne se spoléhat, že je snad odehrají hráči na mobilech), ovšem moc jsem nepochopil, proč funkce nefunguje stejně jako u mobilní verze, nýbrž rozlišuje zvlášť kouzelné budovy a zvlášť normální. U mobilu se vyberou všechny naráz, u prohlížeče se musí napřed např. jedna kouzelná, a pak znovu všechny normální dílny, což moc nechápu. Nevím zda se jedná zatím o testovací verzi, či o co se jedná, pouze je to trochu divně řešené.
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

Náhodou to hromadné zadávání je super. Ovšem dělat závěry během krátké doby je blbost. Myslím si že používání je spíše o zvyku a hodnotil bych to až tak po půl roce.
 

DeletedUser4336

Guest
Turunen >> Já dělám závěry už od prvního dne, protože to rozdělení mě zdržuje, srovnávám to s mobilní aplikací, kde tato vychytávka už nekrátko funguje v ostré verzi. A hlavně když přecházíš z jedné verze na druhou, tak mi nepřijde správné, že musíš počítat s tím, že u každé verze to funguje malinko jinak. Jinak hromadné zadávání oceňuji, snad se uvolní všem hráčům, protože mi nepřijde dobré, aby si hráči na prohlížečích mysleli, že jsou znevýhodněni (nechci se tu bavit jak je jinak hraní na mobilu krkolomné) a zároveň nutili hráče ze společenství hrajících na mobilech aby odehrávali všechny krátké výroby v dobrodružství. A netvrdím, že to použiješ za všech okolností, ale příjde vhod mít tu možnost.
 

DeletedUser3346

Guest
@Pauleo Akorát by se to mohlo rozšířit i na manufaktory. Jen mě zaráží že tohle je sice fajn rozšíření možností, ovšem s tabulkou hráčů dle typů divů bych ocenil víc. Ano už vím že si dotyčného můžeme vyhledat po celé mapě, no je tady podstatný háček. Hlavně že se vymýšlí různé informace o hráči jak hraje turnaj a v jakém spolku, no ale proč není tabulka dle divů nechápu.

PS: Spolek který někoho do něčeho nutí a jinak hrozí že ho vyhodí apod, není dobrý spolek pro žádného hráče. A pokud dominuje systém hraj v rámci spolku nebo letíš, tak je lepší opustit a nechat tu nutící většinu ať si hledá jiné hráče.
 

Deleted User - 488716

Guest
Na co ta tabulka hráčů podle divů? Abys mohl vkládat body do divů dalších hráčů?

Pokud chce společenství třeba 10 truhel v turnajích, tak musí mít hráče, kteří ty turnaje hrát budou, takže pak je pochopitelné, že takové společenství má nějaký limit, který musí hráči plnit. Ale souhlasím s tím, že pokud společenství nutí hráče dělat něco, co nechce, měl by odejít, jen si musí uvědomit, že třeba nebude ve společenství, které dává 10 truhel.
 

DeletedUser3346

Guest
@Victorious1722 Ano a nejen já ale i ostatní hráči. Vím že to zde již někdy řešilo. Zkusím to podat jinak. Hodila by se tabulka hráčů dle bonusové výroby že? A stejně tak by se mohl ptát že na co taková tabulka? Aby si společenství mohlo lépe cílit na výběr hráčů? I když pochybuji že obě varianty se někdy zavedou ale potřebné jsou úplně stejně. Já nehodlám jezdit a zkoumat několik měst na mapě protože zrovna okolí 50 hráčů nemá zrovna div do kterého chci VB vložit když chci abych dostal runu jeho zaměření na zkoumaný div.
 

DeletedUser4336

Guest
No po pravdě by mě brouzdat v nějakých tabulkách moc nebavilo. Hráč do společenství se nachází většinou z mapy podle vývoje nebo aktivity (suroviny jsou patrné taky), a nebo se jedná o hráče, který se ozve sám, že se chce zapojit, a splňuje nějaké parametry např. na aktivitu. Když dopuju divy, měním v úzkém okruhu, a když chci cestu do neznáma, rozhlížím se opět po mapě podle stupně vývoje, asi by mě nebavilo listovat v nějaké tabulce. Naopak na mapě najdeš častokrát zapomenuté hráče, kteří si ládují do divů sami, a mají tam haldu odměn, kterých se dá využít. Tabulka, která by opravdu pomáhala by musela být poměrně složitá, protože by musela obsahovat i jistý faktor pravděpodobnosti získání takové runy, úrovně zadopování divu, no a nevím zda by to byl přínos pro hru.
 
Nahoru