• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.87

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Další aktualizace je před námi. Změny proběhnou ve čtvrtek 5. září. Jak se vám líbí nová verze 1.87? Napište nám do diskuze.:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
Rotace po 6 hodinách je dobrá věc.
Dle mého se mohlo vyházet daleko více receptů.
U fénixe je škoda, že nejde vyrobit i když už ve městě je (kdo by nechtěl 2 fénixe).
Snížení diamantů na reset receptů je jen kosmetická změna - dokud tam nebude možnost alespoň jednou denně použít zadarmo (nebo alespoň zkrátit čas urychlovačema).
Snížení počtu krmiv považuji za nešťastné, zvláště, když se blíží nová zvířátka.
Snížení cen a oparů - jen doufám, že se zároveň sníží i potřebné množství na úkoly v eventu (nejlépe, když ten úkol zmizí úplně), fakt nerad kvůli úkolu vyrábím odpad (a pak Innu vyjde, že i úplný odpad hráči vyrábí, tak tam jeho recepty nechají - takovému závěru bych se ani nedivil) nebo čekám 2 dny na splnění toho úkolu.
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys vežou sa mi ale zisk úlomkov zvýšil natoľko, že "odpad" mi v receptoch už predstavuje ďaleko menšie množstvo, ako predtým. Minimálne som rozšíril svoje spektrum vyrábaných receptov o zesilovače a teraz sa k tomu pridajú aj prastaré vedomosti (tie za rozbité runy a úlomky).

Celkovo hodnotím vyváženia akadémie kladne a najmä to, že nie je možné vyrobiť viac rovnakých rozvinuteľných budov. Nie sme Forge of Empires, kde balans s eventovými budovami vývojárom zrejme nič nehovorí, takže dúfam, že aktuálny stav tak aj zostane. Bolo by veľmi zlé, ak by sa z akadémie stal hlavný zdroj získavania týchto budov (že z udalosti získam jednu a časom ďalších niekoľko z craftingu).

V neposlednom rade palec hore za expresné spísanie poznámok. :)
 

DeletedUser467

Guest
Tušíte někdo co se skrývá za tím vylepšením? Že bychom se dočkali nových ikonek nad budovami, které rozliší, co bylo vyrobeno? :)
Jinak... taky se trochu obávám, aby krmivo nechybělo. Snad to nebude příliš výrazně zredukováno.
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

Já budu komentovat spíše k té mobilní části.

A musím se něčím pochlubit, patřím totiž mezi skupinu hráčů co vlastní mobilní telefon s OS Android a verze 7.1 ... ovšem věřím že když bych vzal předchozí mobil s OS Android 4.4.2 tak za předpokladu že aplikace Elvenar jde na Adnroid 4.4.2 instalovat a spustit, že se mi u oken ve spuštěné aplikaci Elvenar zobrazí na severovýchodní straně okna křížek abych okno zavřel nebo stačí kliknutí libovolně na město nebo prostor kolem. A pokud si někdo doposud lámal hlavu jak mobilní Android team uzavírá aplikaci Elvenar tak zde je návod:

Aplikace Elvenar po spuštění se zobrazí uživatelské prostředí a celá hra ve vodorovné pozici, většinou horní část se zobrazí směrem v pravo, ovšem pokud držíte mobil zrcadlově směrem v levo tak horní část zobrazení hry je opačně. No proč o tom mluvím? Horní částí zobrazené aplikace sejmem stejně jak funguje mobil ve standartní svislé poloze. Když tohle uděláme zobrazí se i tři ikonky dole které má každý mobil jinak řazené a poté klikneme třeba na to aby aplikace se stáhla z obrazovky nebo aplikaci uspíme a Elvenar bude znovu načten až na aplikaci klikneme.

Takže tlačítko zpět tak nějak nechápu. A nebylo by dobře nejdříve u ikony aplikace při podržení ikony možnost tlačítko start? Ono ale dříve nevím jak ostatním jo ale některým aplikace Elvenar se ukončovala tak nějak zcela automaticky i když hráč teda úplně nechtěl ale říkám si že to nečekané ukončování vlastně plnilo to gro celé hry jak se o tom někdy mluví že hra sama nejlépe ví jak má hráč hru správně hrát. :D A říkám si že tlačítko zpět je podkopáním vnikající umělé inteligence těch původních aplikací které se ukončovali automaticky. No musíte uznat že po těchto zážitcích bude už manuální ukončování a ještě na dotaz asi jak jsem pochopil fakt otrava.

Ale mě opravdu rozesmála tá představa jak chudáci ti co mají Androida nemají jak zavírat okna ve hře a další stres že sakra ale jak ukončit aplikaci? No protože když nemohu zavřít to okno tak když aplikaci znovu spustím tak to okno tam nebude a další problém že se snad pro to abych ukončil aplikaci elvenar že bych to řešil vypnutím mobilního telefonu a zase zapnutím :D:D:D

@Thespia Že mám dnes dobrou náladu tak ti ten problém pomohu vyřešit. Ono pokud si zadáváš vícero časově odlišných výrobních procesů u dílen či manufaktur tak úprava zobrazování ikonek zcela vymyšlené výroby u dílen třeba 1h chleba a další je docela kravina. Ovšem můj souhlas by byl kompromis kdy pro společenství třeba pro DS a ostatní automaticky naběhne táto úprava jako modifikace pro danou událost. Jinak prostě zůstává že vyrábíš přesně to co dílna či manufaktura produkuje v základním zobrazení.

A taky ještě dost podstatná věc k tomu ... pokud si někdo zadává více časových možností výroby a zapomene na to ... získá tím víc než ten co si pamatuje. Protože hráčská duše a duch hry teprve čpí na síle do napětí a stojí před ním jak to máte rádi další výzva pokud je hráč na mobilu tak si zahraje spojenou hru něco jako pexeso :D:D:D

a jen tak mimochodem kolik asi vyobrazených ikonek by měla akademie kouzel při rozdílných kouzlech a co teprve budovy produkující armádu?

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Prealiena

Velmistr písma
Prastaré divy – Jehly bouře zobrazovaly bonus k rychlosti výcviku v absolutních číslech, místo v procentech, jak by se dalo očekávat. Nyní se efekt zobrazuje již správně.
Tak nevím, jestli se to někomu zdá přehlednější. Jehly bouře mi nyní ukazují rychlost výcviku kasáren 10600%, nějak nevím, co si z toho mám vyvodit.:confused:
 

DeletedUser4336

Guest
Turunen >> A kde to tlačítko zpět najdu? Já tam žádné nevidím. Android zavírám normálně přes ty vysunovací tlačítka, nebo ho hodím na pozadí. Okno se zavře normálně křížkem.

Prealiena >> No taky tam mám 15100%, to je trochu mimo. Nevím proč prameny a oblačka ukazují +X%, zatímco jehly to zobrazují absolutně, a ještě tam mají asi o dvě nuly víc.
 

DeletedUser3346

Guest
@Pauleo :D:D:D :D:D:D:D nemohl jsem si pomoct ale opravdu se musím smát. A proč? Několikrát ať si každý přečte definici co se napsalo o tom tlačítku zpět v příspěvku oznamující aktualizaci. No jako je možné že třeba chyba nebo překlep v překladu, ovšem co je psáno, tak realita je opravdu vtipná.

cituji: Při hraní na zařízeních se systémem Android bude nyní možné využívat tlačítko „zpět“ při procházení menu ve hře a zavírání oken. Jakmile budou veškerá okna zavřena, povede stisknutí tlačítka k ukončení aplikace, nicméně k potvrzení zavření budete ještě pro jistotu vyzváni.

Takže otevřu aplikaci a opravdu nacházím tlačítko zpět :eek: pak se přihlásím a při výběru světa pořád vidím tlačítko zpět :) po přihlášení do města mě ale tlačítko zpět zdrhlo a není ho :oops: otevřu si okno třeba tržiště a tam ho taky nenajdu :oops: a pak si uvědomím strašlivou věc :eek: jak já se ale odhlásím? všechny okna mám zavřená a tlačítko zpět nikde o_O a tak se odhlašuji retro stylem tlačítkem odhlásit ;) no a až v menu výběru světa jsem našel tlačítko zpět :) a to mě ale jen zcela odhlásilo na čistou stránku aplikace ale samotnou aplikaci neukončilo :(

Nevím proč mi to tlačítko začíná připomínat jak v jedné televizi byl pořad pro děti který se jmenoval Jojo :D
 

DeletedUser6861

Guest
Já jsem měla dnes 221 lidí,postavila jsem manufakturu za 2 lidi,ale 100 jich zmizelo.nevim kam se poděli.stalo se to už někomu?? A vrátí se?? Dík za info.
 

DeletedUser6861

Guest
Kvuli dobrodružství jsem postavila 2x manufakturu na kámen,2x na ocel a pouze 1 dílnu.vse úplně nove od začátku,měla jsem 221 lidí,a teď zbyli 3.porad se nějak nemůžu dopočítat.mela jsem toho postavit víc.....a nic jiného jsem nebudovala...
 

iDavis

Legenda
No ja nevidím, že by postavenie niektorej z tebou spomenutých budov stálo iba 2 obyvateľov. V prípade dielne je to 18, manufaktury na mramor 20, ocel 36. To činí (18+2x20+2x36) = 130 spotrebovaných obyvateľov.
 

Deleted User - 488716

Guest
K tomu tlačítku zpět, já mám telefon, kde je tlačítko zpět pod displejem, v dřívějších verzích aplikace toto tlačítko nebylo funkční, teď se mohu pomocí tohoto tlačítka vrátit z mapy světa do města, zavírat okna a podobně. Netvrdím, že je to něco převratného, ale zlepšení to je a já to vítám.
 

DeletedUser6861

Guest
No ja nevidím, že by postavenie niektorej z tebou spomenutých budov stálo iba 2 obyvateľov. V prípade dielne je to 18, manufaktury na mramor 20, ocel 36. To činí (18+2x20+2x36) = 130 spotrebovaných obyvateľov.

Ano,ale do 221 lidí jich 91 chybi,to jsem chtěla postavit ještě 5 dílen....ty lidi se ztratili.
 

DeletedUser3346

Guest
@Victorious1722 mohu vědět jaké okna se dají zavírat pomocí tlačítka zpět? Protože pořád se zavírají dvěma způsoby stejně jako dřív 1) klasicky přes křížek v pravém horním rohu 2) pokud klikneš vedle okna třeba na prostor kolem města. Tlačítko zpět okna v městě nezavírá. Tlačítko zpět tě jen dovede zpět v případě uživatelského rozhraní než si vybereš svět a v samotném městě tlačítko zpět vůbec není. Dokonce neplní ani funkci ukončení aplikace a tlačítko zpět tě navede akorát na základní a prvotní stránku aplikace Elvenar kde uživatelské rozhraní zobrazuje tlačítka přihlásit/ nový hráč/ nebo přihlášení se přes facebook a pak plus tlačítko zpět které je úplně v této fázi k ničemu a aplikaci neukončuje.
 
Nahoru