• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.82

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Ve čtvrtek 27. června dojde k nové aktualizaci na verzi 1.82. Máte-li jakékoliv připomínky, napište nám do naší diskuze. Těšíme se na vaše názory.
 

DeletedUser4680

Guest
jak to vypadá se zrychleným zadáváním výroby na mobilu? POkud čtu tak to součásti aplikace je stále jen pro testery.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Tak ty šachy jsou trocha zklamání...Sice se téměř zdvojnásobil bunus u mincí, many i semínek, kladívek se získá téměř o 50% méně :-( Ted mi dávají 33.600/den ...po "vylepšení" to bude 17.600/den
 

DeletedUser4336

Guest
No já doufám, že žádné zrychlení zadávání výroby nebude. A nebo naopak bude a bude dostupné pro všechny a ne jen pro lidi na jedné platformě.
 

DeletedUser2988

Guest
ale ze na jine platforme maji zprávy a na druhe ne, to uz te netrapi, vid?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@donutka, co se týká možnosti zasílání zpráv, tak jde o funkci, která patří mezi ty s největší prioritou, jež chceme aktuálně do mobilní aplikace zavést. Bohužel ač se to nezdá, jde o velmi komplexní funkci, opravdu ji nelze vytvořit během pár dnů či týdnů, prosíme vás tedy o trpělivost.
 

DeletedUser2988

Guest
@Forseti ano to chapu, ale nechapu, proc po x měsících, kdy jde vkladat VB do vlastních divů a jde i navstevovat hrace, proc nejde vkládání do cizích divů... prostě to cekani je nekonecne :(
 

DeletedUser4336

Guest
donutka >> Ano, trápí, nevím proč myslíš že ne. Ale hlavně je to rozdíl, zprávy jsou oddalovanou nebo opomíjenou funkcí, která tu byla daleko dřív, než vůbec byla nějaká mobilní verze, zatímco hromadné zadávání výroby je zcela nová funkce, která se testuje v době, kdy už obě verze existují a jsou dokonce ve velmi funkčním stavu, to mi přijde jako rozdíl.
 

iDavis

Legenda
Síce aktualizácia aplikácie nepriniesla žiadnu z očakávaných funkcií, ale napriek tomu ma jej obsah veľmi potešil. Je vidieť, že vykonali isté vylepšenia z hľadiska plynulosti; pohyb v jednotlivých oknách je rýchlejší, najmä pokiaľ ide o scrolovanie. Prehľadávanie inventáru alebo prastarých divov už konečne nie je utrpením. :) Rovnako vypadajú plynulejšie aj turnaje, síce už znemožnili vychytávku preskočenia animácie (zjavne sa to technicky zmenilo vo všetkých zobrazovaniach okien a pod.), ale ide to rýchlejšie, takže to až tak veľmi nezdržuje.
 

DeletedUser4336

Guest
Nevím na které vezi je to plynulejší a přehlednější, asi na mobilu, každopádně jsem dnes zkoušel ve vlaku bouchnout pár turnajů na mobu, a zaregistroval jsem tam nějaké změny, to vyhodnocování sobojů mi přišlo takové nějaké chaotické.
 

DeletedUser467

Guest
jak to vypadá se zrychleným zadáváním výroby na mobilu? POkud čtu tak to součásti aplikace je stále jen pro testery.

To je dobrá otázka, už je to docela dlouho, co to spustili k testování a stále to nebylo zavedeno pro všechny...

Nevím na které vezi je to plynulejší a přehlednější, asi na mobilu, každopádně jsem dnes zkoušel ve vlaku bouchnout pár turnajů na mobu, a zaregistroval jsem tam nějaké změny, to vyhodnocování sobojů mi přišlo takové nějaké chaotické.

Mám za to, že jsem to viděla na některém zahraničním fóru jako nahlášenou a potvrzenou chybu.
 
Nahoru