• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.81

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Ve čtvrtek 13. června dojde k nové aktualizaci na verzi 1.81. Jak se na ní těšíte? Zde vkládejte vaše názory na novou aktualizaci. Těšíme se na vaše příspěvky. ;)
 

DeletedUser6417

Guest
  • Při návštěvě měst ostatních hráčů je nyní dostupné menu s upozorněními, takže je mnohem jednodušší poskytnout sousedskou výpomoc, pokud nejste ve svém městě. Navíc můžete pro otevření tohoto menu stisknout klávesu „n“ a to rovněž platí i v situaci, kdy nejste ve svém městě.
Ahoj, prosím vysvětlí mi někdo, jak tohle chápat? Já jsem to nějak nepobrala. Díky :)
 

DeletedUser467

Guest
@Bobojka Když nyní navštívíš něčí město, nemáš tam ten zvoneček (=menu s upozorněními), ten vidíš jen když jsi ve svém městě. Po aktualizaci jej uvidíš i ve městech ostatních. Tedy se nebudeš muset vracet do svého města, aby ses dostala na upozornění.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
No hurá konečně jsme se dočkali opravdového "user friendly" vylepšení hry. Děkuji za implementaci ikonky/ funkce upozornění při návštěvě cizího města, to pře klikávání tam a zpět bylo otřesné. Ještě by to chtělo u upozornění přidat filtry, ať člověk nemusí projíždět 10 stránek a bude tu úplně dokonalé :).
 

iDavis

Legenda
Nová vizualizácia výsledkov boja v mobilnej aplikácii ma veľmi neteší. Jednak je z toho človek jeleň, keď sa výsledky ani nezobrazujú kompletné (a to mám naozaj problém odpozorovať, či sa jedná o chybu alebo zámer, pri ktorom by sa mali zobraziť iba "poškodené" oddiely) a druhak je animácia príliš dlhá a zbytočne to celé predlžuje. Všade sa hovorí o tom, aby skrátili priebeh hrania turnajov.. a oni vymyslia toto.

Našiel som ale malú fintu, ktorou sa dá celá táto animácia preskočiť. Po kliknutí na tlačidlo Bojovať stačí rýchlo ťukať kamkoľvek na plochu, čím dôjde k preskočeniu animácie a okamžitému dokončeniu stretu. Koľko jednotiek hráč stratil sa síce nedozvie, ale vzhľadom k tomu že toho funkčnosť aj tak nie je veľmi spoľahlivá, je to zrejme jedno.
 

Angedev

Velmistr písma
@iDavis : Taky jsem byla u teorie, že se nezobrazují nepoškozené oddíly, ale pak se mi ukázal i ten...

Screenshot_20190614-114429.png
 

Lovec Krys

Legenda
Ještě že hraju v prohlížečové verzi.

Jinak nejlepší změna (nevím, zda v této nebo minulé aktualizaci) je ta, že se již nabídka stavby budov osadníků otevírá na záložce, kde začíná aktuální kapitola.
 
Nahoru