• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.80

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Blíží se další aktualizace hry na verzi 1.80, která proběhne v pondělí 3. června. Dejte nám vědět, jak se vám nová aktualizace líbí do této diskuze. Budeme rádi za jakékoliv připomínky!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
Ještě bych přidala výběr jednotek v turnajích pomocí kláves 1-5 :)
 

chirazka

Znalec fóra
Chápu, že vývoj hry a vylepšení chce čas, ale stále postrádám v mobilní aplikaci přidání VB do divů spoluhráče a zprávy...
 

DeletedUser2988

Guest
tak zpravy udajne budou do konce roku, kdyz se poštěstí.... a VB do cizich divu uz by taky bodly, kdyz uz mame moznost nekolik mesicu koukat na mesta ostatnich hracu
 

DeletedUser4336

Guest
No já bych spíš uvítal hromadné zadávání výroby v prohlížečové verzi jako u mobilní verze, zatím tato funkce chybí. ;-)
 

DeletedUser2988

Guest
v aplikaci toho stale chybi vice, oproti prohlizeci, a to hlavne bezne funkce, tak furt nemrmlejte s tim prohlizecem
 

DeletedUser4336

Guest
Mrmlám, protože hru hraju na prohlížeči, mobil beru jen jako cestovní doprovod pro základní hru. A tohle taky není jediná funkce, která v prohlížeči chybí nebo není ošizená. Ono těch věcí co ty tam nemáš je sice víc, ale taky už ne zase tolik, navíc některé už máš i potvrzené, že se s nimi nejspíš někdo už zabývá, kdežto tady je to zatím velká neznámá. A základní funkce to je, hra je od začátku vyvíjena na bázi klikání výroby a sběru, takže pokud je to někde jinak, jde o zásadní věc.
 

DeletedUser2988

Guest
potvrzene neni nic, jen pokud se zadari. tak mozna do konce roku... coz je spis vysmech
 

DeletedUser4336

Guest
donutka >> Tak v tom případě bych měl víc mrmlat, protože jestli se mám takového povšimnutí dočkat průměrně až za dva roky, tak to mě asi nebude už brzo bavit. Jinak, tak nějak se lidem (či elfům) zaplácnout pusa musí ne ;-).

Thespia >> Jo, to už jsem někde kdysi psal, že výběr jednotek v dosavadním rozhraní je strašně zdlouhavý, že to spíš odradí. Nevím zda hra začínala s tím, že se hráč měl soubojům víc věnovat, a dnes je to pro mnoho hráčů spíš taková odklikávací nutná rutina, ale největší problém vidím hlavně v systému karet nebo záložek jednotlivých táborů, kde i na mobilní verzi se musí proklikat na správný tábor, a při kombinovaných armádách a ne úplně plynulé odezvě (která se občas některým stává), to celkem dost zdržuje. Je jasné, že dát to všechno na jednu plochu vyžaduje celkem dost prostoru, ale kdyby se to povedlo, určitě by se hrálo zase lépe a plynuleji (hlavně dnes není třeba mít kdovíjaké pádlo mobil, a prostoru je tam celkem dost). Stačilo by někam dát přepínač standardní zobrazení nebo zrychlený výběr, a jednotky ve zrychleném zobrazit třeba jen symbolicky, ale dát na jednu plochu.
 

DeletedUser2455

Guest
Dnes jsem aktualizoval. :((
Tržiště bylo velmi zdlouhavě načítáno, ale teď je to TOTÁLNÍ TRAGÉDIE! Vzít nabídku = 8-15ti vreřinová prodleva. ?? :(((
 

iDavis

Legenda
Tam je problém, že ich je strašne veľa zobrazených naraz a prijatie jednej ponuky spôsobuje posúvanie všetkých ostatných. Chcelo by to spraviť nejaké stránkovanie (ako v prehl. verzii), ktoré by znížilo tú náročnosť.
 

DeletedUser2988

Guest
a proc ten problem neni od začátku a je az v poslednich tydnech? nabidek mam na trhu porad stejne a seka se mi to bez ohledu na pocet nabidek v trznici...
 

DeletedUser6957

Guest
Dobrý den, mám Xiaomi a od posledního updatu OS mi hra vůbec nejde spustit. Četla jsem, že jste to nějak opravili, ale nic se nezměnilo, hru pořád nespustím. Zkoušela jsem aplikaci Elvenar odinstalovat a znova nainstalovat, ale nepomáhá to... Nevíte, kde je chyba?
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
@sabatko : Zkus prosím v nastavení telefonu vypnout veškerá oznámení aplikace. Pokud by to nemohlo, napiš nám prosím na herní podporu více podrobností (konkrétní typ telefonu, zda se objevuje nějaká chybová hláška apod.).
 

DeletedUser6002

Guest
Dobrý den, u mě na Nokii 7.1 a nefunguje mě hromadné zadávání výroby.
U kamaráda na Xiaomi to funguje.
Stejná verze aplikace.
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Hromadné zadávání výroby je zatím v testovacím režimu a bylo zpřístupněno pouze některým náhodně vybraným hráčům. Jakmile bude testování dokončeno (s pozitivním výsledkem), bude hromadné zadávání umožněno všem. Do té doby prosíme o trpělivost.
 
Nahoru