• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.79

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
V pondělí 20. května dojde k aktualizaci na verzi 1.79. Máte-li jakékoliv připomínky ohledně změn, či oprav. Dejte nám vědět do této diskuze!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
No, správy zase nikde. Najsmutnejšie na tom je, že aplikácia je spustená už 1,5 roka - oficiálne. Ak by sa jednalo len o akýsi soft release, nepoviem nič, že ešte stále chýba tak základný prvok.. Novinka z poslednej aktualizácie - zjednodušenie zadávania výrob - je isto užitočná a praktická, no napriek tomu sa mi len ťažko chápe, že práve to malo vyššiu prioritu ako správy.
 

DeletedUser4336

Guest
Nevím jestli se mi to jen zdá, ale přijde mi, že vývojáři některé problémy prostě řešit nechtějí (viz milionkrát zmiňované základní funkce), tak alespoň zaplácnou pusu těm co to hrají na mobu nějakým příjemným zvýhodněním, protože stejně většina nových hráčů hraje na mobilu, a na původní verzi už nezbývá čas ani chuť, tak ta nic podobného nikdy neuvidí, stejně staří hráči odejdou a noví hrají na mobu, kde za chvíli řada věcí bude elegantnější i rychlejší, přitom z principu ovládání a pracovního pole by to mělo být spíš naopak.
 

DeletedUser3281

Guest
No to jsou právě klepl na hřebíček, navíc na mobilu podle mě mají i větší přísun peněz, tzn tam jde o to ty lidi tam udržet, my tam chodíme prostě více méně motivovat, protože hrát tam je na prd a když já nejsem u PC, tak to poslední co dělám je nějaká hra, jsou v přírodě a tak, ale jsou lidi co do mobilu čumí furt a všude, a ty jsou zvyklý i platit tak dokud oni nezjistí, že existují zprávy asi se nic nezmění :) Minimálně by nám tedy na PC mohli u každého uživatele udělat třeba i červenou tečku kde bude jasné "tento uživatel hraje posledních 30 dní pouze na mobilu" dost věcí by to vyřešilo, ale ne všechny.
 

LuciskaCh

Mistr slova
Nějak nechápu, jak vývojáři rozhodují, co je důležité a co ne. Vždyť komunikace mezi členy spolku pomocí zpráv by měla být prioritní. Nemůžou, při omezeném počtu zpráv na chatu, předpokládat, že se vše přes chat vyřeší. A hlavně, když někdo vidí, že tam je 100 nebo více zpráv, tak to nechce pročítat celé.

Smazán nehodný text. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6057

Guest
Hlavně na mobilu jde dávat pomoc i rozestavěnému Hlavnímu sídlu, což na PC nejde. A na mobilu je pomoc sousedům tak 60x rychlejší než na PC.
 

DeletedUser4336

Guest
S tím sídlem jsem si toho už taky všiml, že mi někdo dal dříve výpomoc na rozestavěné sídlo, tak mě to napadlo, zda to náhodou není na mobu chyba, protože na PC to určitě nejde. A kvůli té výpomoci jsem si právě nainstaloval emulátor androidu na pécéčko, abych mohl motivovat rychle i na kompu.
 

DeletedUser6399

Guest
Ahoj já hraju na pc i na mobilu. Někdy se mi pc nechce zapínat a kombinuji všechno. Např. dám pár výpomocí na pc, abych získala truhly a ostatní dojedu na mobilu, protože je to rychlejší, jak už tu někdo zmiňoval. Ale máte všichni pravdu, že je spousta věcí hrozně nedotažených. Měla jsem dva světy a teď už jedu jen jeden, protože je to hrozný žrout času, když mám všude plno dílen a ,usím zadávat výrobu po jednom. Na mobilu dali aspoň na dílny to hromadné zadání výroby, proč to nejde i u manufaktur to fakt nevím...
 

DeletedUser2988

Guest
nejde to u manufaktur, protoze je to zatim testovaci verze, neni ani na vsech uctech... takze ja doufam, ze pri ostrem zavedeni tuto moznost daji i do manufaktur, pokud ne, tak i tak je novy system zadavani mnohem prehlednejsi a pohodlnejsi (uz jde i ve zbrojnicich, kde zprvu neslo) :)
 

DeletedUser3281

Guest
Nejde to u manufaktur (dle mě) proto, že máme živoucí zboží a oni neumí tyhle manufaktury odlišit. A zadávat tím výrobu teď když mám farmu T1 je zlo, protože když chci zadat výrobu v 27 levelu, dám další, skočí to na 1 level, tzn musím u 4 manufaktur jak jouda zavírat křížkem a znovu hledat budovu, pokud jsem dal "další" potože mi to odjede někam dopryč. A tím, že zadávám 12x manufakturu a jen 5x dílnu, je to tedy reálně delší než dřív ale to jen tou farmou, jinak tam asi je trochu zlepšení, ale jestli to nepůjde hromadně jako dílny furt je rychlejší to obsluhovat na PC kde zadání výroby je v řádech jednotek sekund.
 

luterina

Veterán
nejsem it pracovník, ale vím že do zpráv nemají přístup s ohledem na právo na soukromí..., asi to nebude jen tak jednoduché do mobilní aplikace zavést, když jde o zajištění a dodržení práv nebude to nějaký jednoduchý hned po ruce prográmek, ne?
 

DeletedUser4336

Guest
To já taky ne, ale předpokládám, že zprávy jsou jen data, tudíž stejně jako prohlížečová verze by s nima mělo jít normálně pracovat, max. obstarat nějaké dešifrování a zpětně. Určitě ta práva na té úrovni někdo má, když ta hra vznikla, a zbytek je jen program stejný jako když přidávají jiné nové funkce. Tak si to aspoň představuju.
 

DeletedUser3281

Guest
No do zpráv nemají přístup ty ovečky okolo, moderátoři admini apod, k čemu by ho měli mít. Ale ten team, co vyvíjí aplikaci, jí vyvíjí jednak na nějaké dev serveru či localu, kde mají plné přístupy ke všemu už z podstaty přístupu k samotné databázi, pochybuji že jsou zprávy šifrované ale to by nebylo podstatné. A já osobně zprávy považuji ze jednu z nejméně náročných věcí na realizaci, z technického pohledu. Co vidím jako náročné je to, jak to do mobilní aplikace udělat tak, aby to bylo použitelné, protože tam moc místa není, z mého pohledu doufám že zprávy budou mít full view bez zbytku tlačítek, jestli totiž zprávy nacpou do těch pidi okýnek, kde pak člověk klikem, protože ty rámečky telefonu jsou čím dále menší tzn si člověk často na display sáhne, tak vedle tu zprávu zavře, bude to vhodné pro lidi s nízkým tlakem místo farmak na předpis.
 

DeletedUser4530

Guest
Jo určitě je potřeba, aby to bylo co největší a použitelné.
Už teď mi vadí, když chci vidět informace v řemeslné výrobě, a místo informací si na to kliknu a dám to vyrábět. Taky třeba dvakrát za sebou..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
@ExplorerFfff , nepřijde mi že na Podpoře pracují "ovečky" a právě od nich mám tu informaci, že ke mně ani k nikomu jinému do zpráv nemohou, ani ověřit zmizení zpráv či jejich nedoručení, tak přemýšlej, ochrana osobních práv je prostě samostatná kapitola...

@Corwin22 "aby to bylo co největší a použitelné", zajímavé přání :D to už je skoro na externí server :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
To je ale zcela běžná situace, prostě k těmhle datům normální zaměstnanci nemůžou, jsou to z pohledu dat většinou právě ovečky, smí jen tam kde se jím otevře ohrádka, ale to nejsou vývojáři, my všeobecně smíme všude v rámci naší aplikaci a ano, ochrana údajů je věc a my jí ctíme, tzn i když můžeme číst osobní data lidí, většina z nás to nedělá. Já jen reagoval na to, že tohle není překážka toho proč to nejde nebo proč by to bylo složité, to s tím nemá nic společného.
 

luterina

Veterán
tak jen jsem předpokládala že to nebude něco malého co se jednoduše vejde a hned to bude "co největší a použitelné" :D ..jak jsem psala výše nejsem it pracovník, tak tomu nerozumím, i mě by zajímalo, proč ještě na mobilní aplikaci zprávy nemáme, když se po nich tolik a dlouho neustále volá, zatím nevím že by se k tomu někdo kompetentní vyjádřil..., pokud jde o nedostatek místa, tak to zcela chápu, i já ve městě pořád vymýšlím jak co zkomprimovat, navýšit, hraji tetris atd. abych ho navíc získala :)
 

DeletedUser4530

Guest
Nechytej za slovo. A raději si přečti ty příspěvky v kontextu.
Elvenar jako aplikace, je už tak velká až až..
 

DeletedUser4336

Guest
Tak pokud chtějí hru stále rozšiřovat a držet krok s původním záměrem i verzí, tak se bude nafukovat neustále.

Teda nevím co byl původní záměr, ale pokud měla být např. aplikace jen doplněk k normální hře, a stalo se to, že spousta hráčů přešla na aplikaci a chtějí plnohodnotnou hru, která se jak to vypadá je i tak už vyvíjena, tak se něco drobátko nepovedlo, a teď už se původní záměr změnil.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru