• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.75

DeletedUser3071

Guest
Ve čtvrtek 21. března 2019 nás čeká nová aktualizace, která přinese vylepšení a opravy chyb. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! ;)
 

DeletedUser5601

Guest
zobrazení bojů se mi moc líbí, to se vážně povedlo a oprava těch chyb přišla s blížícím se dobrodružstvím úplně přesně na čas. Jen malá technická:
Snímek obrazovky (101).png teď se výroba zobrazuje 2x, ale je to posun k lepšímu, takže já jsem spokojená
 

DeletedUser5230

Guest
turnaje super,ještě by to chtělo aby šli jednotky vybírat pomocí klávesových zkratek a bylo by to úplně bez chyby :)
 

chirazka

Znalec fóra
Kdy bude prosím opraveno tržiště?
U živoucího zboží mi to končí zobrazením vtipného mýdla, další nejdou vidět. Je v plánu nějaké řešení?
Děkuji
 

DeletedUser2988

Guest
Čekám kdy bude v aplikaci vůbec vidět, kolik mám živoucího zboží aniž bych musela neustále klikat na "nabídnout" :eek:
 

Angedev

Velmistr písma
@Ludi : Jasně, ale když chceš na tržišti přijmout nějakou nabídku, ale nejseš si jistá, kolik máš zásob, tak už hlavní sídlo není moc praktické :) Stejně tak se ti vymaže případný filtr při kliknutí na "nabídnout" a musíš hledat nabídku znovu. Mít to v rozevíracím okně nahoře jako všechno ostatní by určitě bylo lepší :)
 

DeletedUser2988

Guest
V aplikaci stačí kliknout na Hlavní sídlo a je tam vidět i živoucí zboží.
Klikat na hlavní sídlo 10x a znovu lézt do tržiště je dost nepraktické

Edit: Nehledě na to, když koukám do výzkumu nebo stavbu budovy a suroviny svítí červeně a musím lézt do hlavního sídla, abych se podívala kolik mi chybí... na pc je toto vidět i najetím kurzoru na červené číslo. ale u mobilní verze nic takového není... takže ten argument s hlavním sídlem je dost mimo :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
teď se výroba zobrazuje 2x, ale je to posun k lepšímu, takže já jsem spokojená
Děkujeme za upozornění, v příští verzi hry by tato chybka měla být již opravena.

Kdy bude prosím opraveno tržiště?
U živoucího zboží mi to končí zobrazením vtipného mýdla, další nejdou vidět. Je v plánu nějaké řešení?
Děkuji
Na opravě tohoto problému stále pracujeme, žádáme vás tedy prosím o trpělivost!
 

DeletedUser6837

Guest
Ve čtvrtek 21. března 2019 nás čeká nová aktualizace, která přinese vylepšení a opravy chyb. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! ;)
Zdravím. Dnes ráno jsem se chtěla přihlásit do hry a musela jsem zadat heslo. Po zadání se mi ale celá hra resetovala a já nechci začínat od začátku, co s tím?
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Ahoj, zkontroluj prosím, zda jsi přihlášená ve správném světě :)
 

DeletedUser6837

Guest
Uf, děkuji za radu, už je to ok :)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru