• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.73

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
V středu 20. února 2019 nás čeká nová aktualizace, která tentokrát přinese několik vylepšení. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! ;)
 

Lovec Krys

Legenda
Nový přehled odměn u větších událostí, jako třeba u chystaného karnevalu, vám ukáže přehled všech dostupných odměn a bude přístupný jednoduše přes okno události.
Mě by zajímal tento bod. Na betě nic takového nevidím - nevidím ani všechny denní ani všechny hlavní odměny (vidím jen aktuální denní a aktuální a dvě následující hlavní). Znamená to, že se nasazuje změna bez předchozího vyzkoušení na betě?
Nebo je na to nějaký speciální postup, který mi uniká?
Nebo jsem tento bod jenom blbě pochopil?
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys tipujem že sa jedná o prehľad dostupný cez toto tlačidlo:

EL-akcia-karneval-2019-okno-odmien.png
 

DeletedUser4169

Guest
Tak trocha sejčkování,
spíš to napovídá, že koncept haldy cen je uvažován i do budoucna, víte co zpravidla strádá na úkor kvantity...

A druhé "vylepšení" stran turnajů, to jsem zvědav, zatím vše kolem těchto změn boje zdražilo.
 

DeletedUser2988

Guest
Po nahození verze 1.73 do appky to je super.... každé okýnko se otevírá takto, radost naklikavat x vyroben
 

Přílohy

  • IMG_20190222_070259.png
    IMG_20190222_070259.png
    566,3 KB · Zobrazení: 81

Prealiena

Velmistr písma
Hlásím, že po poslední aktualizaci se to v prohlížeči tak sekalo, že to ani nešlo hrát. Donutilo mě to přepnout na HTML5 a vše krásně plynulé, jenom si musím zvyknout na jiný styl písma.
Akorát jsou na mapě světa špatně zobrazené barvy erbů společenství, ale to už je nahlášené, tak snad to brzy napraví.:)
 

Saux

Znalec fóra
Začátek turnaje posunut? To tak má být, nebo je to jen nějaká chybka? (Mně je to celkem jedno, jen bych rád věděl, jak to bude do budoucna)
 
Nahoru