• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.71

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 24. ledna 2019 nás čeká nová aktualizace, která tentokrát přinese několik vylepšení. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! ;)
 

DeletedUser5729

Guest
Ahoj.Stale mi v appce nelze navstevovat sousedy.Verzi 1.71 uz mam.Je to mozne?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Aplikace je zatím dostupná jen ve verzi 1.70. Pokud se ti při načítání zobrazuje, že máš verzi 1.71, tak tím se myslí jen verze serveru, což ovšem ale nestačí, je nutné mít i aplikaci v této verzi. Ta bude globálně zpřístupněna během příštího týdne, prosíme tedy o trpělivost!
 

DeletedUser2988

Guest
Proč se opět v mobilní aplikaci prohodily nabidky od obchodnika? opet zasoby veprostred, kdyz tam byly mince..... diky moc, nez jsem si toho vsimla tak jsem vcera a i dnes rano automaticky naklikala a zasoby v haji...

to je poněkolikáté uz.... radeji vypnete efekty ve mestech misto takovych pseudooprav

Příspěvky sloučeny. Embla
 

Přílohy

  • Screenshot_20190130-083836.png
    Screenshot_20190130-083836.png
    810,4 KB · Zobrazení: 73
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5831

Guest
Líbí se mi, že při hromadném zavedení návštěv měst v aplikaci, byla opravena a zprovozněna ikonka společenství :) nevím proč ale vyvolává to ve mě dojem, že až (jestli) nám vývojáři sjednotí motivace, tak si bude každý moct vybrat jestli chce motivovat rychlým stylem aplikace nebo stylem motivací z pc z kterého může získat odměnu.
 

DeletedUser5729

Guest
Tak tohle je prvni verze,ktera mi udelala uprimnou radost.Hraju jen na mobilu a navsteva mest uplne super.Diky
 

Lovec Krys

Legenda
@SummerPicka To by bylo fajn, na truhly já dávno kašlu. Kdyby šly na prohlížeči dávat motivace po způsobu appky, tak bych je zase dával častěji (to spouštění simulátoru mě fakt nebaví, tak na to kašlu taky a motivace dávám jenom občas).
 

DeletedUser1523

Guest
Od této aktualizace se mi odmítá hra načíst v prohlížeči Safari. Zůstává na 17. bodě na škále načítání.... někdo podobná zkušenost? Díky
 
Nahoru