• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.69

PenyMarket

Znalec fóra
Nevím jestli to souvisí s aktualizací hry nebo Chrome, ale nyní musím opět při každém přihlášení dát povolení na Flash. Myslel jsem, že to odstaním jak minule kde iDavis popsal způsob jak jej opět trvale nastavit, ale nepodařilo se mi tentokrát najít odstavec "Ephemeral Flash Permissions" , takže na Chrome už asi nechtějí aby se dál Flash používal. Co to tedy znamená, že budu muset přejít na to nastavení HTLM5, pokud se nechci neustále přihlašovat?
 

iDavis

Legenda
@Modrovous áno, chrome pravdepodobne vydal nejakú aktualizáciu v ktorej sa opäť pokúsil ešte viac zredukovať používanie flash playeru a tak odstránil už aj túto možnosť deaktivácie jeho vyskakovacích okien. Sú teda 2 možnosti, buď používať iný prehliadač (na firefoxe nemám problémy) alebo aktivovať HTML5 verziu hry.
 

Angedev

Velmistr písma
@Lucijee : Jak bylo napsáno v oznámení, zatím se jedná pouze o testování vstupu do města a bylo umožněno jen některým (já jsem to štěstí opět neměla :(). Dlaší funkce, jako je vkládání VB do divů apod. teprve budou následovat, doufejme, že už brzy :)

@Modrovous : Ano, Chrome tuto možnost odstranil, aby "donutil" vývojáře vše předělat na HTML5. Takže pokud nechceš flash pokaždé povolovat, budeš muset přepnout na HTML5 (aspoň o jiné možnosti zatím nevím).
 

DeletedUser6094

Guest
Tesim se na vkladani tech vb :) pri dobrodruzstvi jsem mela 2 volby, bud stale klikat na kompu, abych mohla podporit sve spoluhrace nebo dotovat divy vlastni na pohodlnejsim systemu appky. Zbytek funkci v navstivenem meste je vice mene nedulezity...

Myslim si, ze v pristi aktualizaci daji tuto moznost vsem, za me totiz perfektni, neseka se, nepada hra :)

Aspon uz nemusim rikat, nejsem na pc, podivam se rano :D
 

DeletedUser3346

Guest
:D:D:D

Teď to nemyslím zle. Jen nevím jestli jsou lepší komici v innogames a jejich posledním slavném vyjádření na Facebooku nebo naivní hráči očekávající vkládání VB do divů v další aktualizaci.

Nechápu jaký důvod je že v apce nejdou zprávy a jen chat třeba. Říkám si že by základní funkce? Innogames mi ale po vícero aktualizacích říká že zprávy nejsou základní složkou a jsou zcela nepodstatné. Při opravě kde je starost o gif obyvatele si říkám že cože??? A přečtěte si info aktualizace už jen možnost lozit do jiných měst je komplikovaná a náročná změna, tak vkládání VB zabere tak 4 aktualizace nejmíň až to bude šlapat téměř bez chyb.

A zatim se to celé testuje. Já tu možnost mám ale nevím proč bych měl klikat vstoupit do města když nemohu vkládat VB a motivace jsou lepší old school app. Takže logicky jak donutíte hráče aby možnost využívali? Nevím proč nevěřím že se to dělá jen pro možnost vkládání VB ...

Že bych zapomněl taky na možné poklady? Výhledově možná někdy.
Sakra já použil slova innogames na které asi mají autorské práva ... :eek:

Až vyjedou Blaničtí rytíři :D
 

Eragon92

Znalec fóra
Ahojte, když chci získat denní odměnu jaké bedny je lepší otevírat? Chtěl jsem získat to zamrzlé jezero ale ani jednou nepadlo :( a otvíral jsem právě ty s největšími %
 

Prealiena

Velmistr písma
Na facebooku Platinum leaf mají toto zhodnocení (jestli umíš anglicky):
Winter magic chest comparison.jpg
A zajímavé je, že jim vycházejí lépe ty malé truhly (3. sloupec množství vloček na denní odměnu).
Ale nevím, minule jsem zkoušela Sáňkový kolotoč a vyšel až na 10. pokus. (Fuj, už nikdy.)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
jé tak to asi otevírám dobře :-D prioritně beru tu za 80, protože denní odměna a urychlovače. a pak ty nejmenší, tedy 40 a 60. semtam kliknu na 95, která také nemá ty vedlejší odměny zlé. průšvih je, když jsou tam všechny 3 truhly nad 100, to jsou pak skoro vyhozené vločky za 1 pokus.

v tuto chvíli při 15 získaných budovách mám 373 vloček na budovu.
 
Nahoru