• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.68

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Co na nejnovější verzi hry říkáte? Těšíte se na nějakou z mnoha změn? Chybí vám něco v této aktualizaci?

Povídejte, budeme rádi za vaše názory a postřehy! ;)
 

DeletedUser6173

Guest
Co se týče mobilní verze, strašně mi tam chybí zprávy, vždy musím na PC jestli mi někdo nepsal . ... Snad se dočkáme v budoucnu :) jinak spokojenost :))
 

DeletedUser2988

Guest
Proc pridavat dalsi animace v aplikaci, kdyz to akorat zasekava chod hry? aneb navrhy jsou hazeni hrachu na zeď.... chci tlacitko vypnout animace, tak jak to je na prohlizecove verzi....
 

luterina

Veterán
já děkuji za všechny dodělávky opravy a vylepšení :):):) a zároveň bych se chtěla zeptat jak to s časem té aktualizace na mobilní aplikaci je, totiž dceři už to aktualizaci nabídlo ale mně ještě ne a nevím jestli mám pro to něco udělat nebo prostě jen počkat že se to děje třeba postupně např. dle verze androidu nebo podobně..., nemůžu se totiž dočkat až budu mít město v zimním hávu :rolleyes::)
 

DeletedUser3281

Guest
no od poslední aktualizace v mobilní verzi zmizeli zZZZ nad výrobou, člověk tak musí koukat která se nehejbe aby věděl, co má zadat, to je paráda... :D
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
je fajn, že html verze se pořád vylepšuje. mně tam ale v tuto chvíli dost vadí nelogické chování při práci s textem :-( (na které jsem zvyklý z textových editorů / a ve flash verzi to tak funguje) např .:

- dvojklik označí slovo / trojklik označí komlplet text. (teď mi dvojklik označí vše)
- ctrl + šipka - kurzor přeskočí slovo (nefunguje)
- ctrl + shift + šipka - kurzor přeskočí a označí slovo (nefunguje)
- shift + home / shift + end - označí vše od kurzoru na začátek / konec (nefunguje)
+ občas když v chatu stisknu home, text mi začne plynule ujíždět

aspoň tu základní práci s textem by to chtělo, když to jde ve flashi, určitě to půjde i v html verzi :)
 

iDavis

Legenda
Mne sa v aplikácii Zzz síce zobrazujú, ale nezobrazujú sa mi levely budov pri dolných tlačitkach. Niečo za niečo zjavne.. :rolleyes:

Aspoň tam už mám sneh okolo mesta. :)
 

DeletedUser3281

Guest
to se mi taky nezobrazuje, ale to mě tak jako to zzz netrápí :D
 

maxinec

Pokročilý žák
Taky jsem tam to Zzz od čtvrteční aktualizace neměl... dneska (pátek) byla v GP nová aktualizace, asi oprava. A už to Zzz opět vidím.
 

DeletedUser5831

Guest
Od poslední aktualizace v aplikaci nevidím kromě svých budov nic jen černo a při zadávání výrob mi apka zahlási omlouváme se došlo k chybě a celý to můžu klikat znovu. Apku jsem dnes smazal a znovu stáhl tím se výroby zpravily (alespoň to tak zatím vypadá) ale černota zůstává.
 

DeletedUser3225

Guest
Tak nevím,kde soudruzi udělali chybu,ale za 9 hodin mi přibylo jen 6 VB,další členové v klanu hlásí chyby s magickou výrobou, kdy nakouzlí a výroba je stejná jako bez kouzla a od aktualizace se musím pokaždé do hry přihlásit (už nezůstávám automaticky přihlášen). Navíc jsem při turnaji musel najet myší malinko vedle toho "kolečka",nikoli na "kolečko" ,abych mohl provést střet...
 

DeletedUser1148

Guest
crueface já děkuji za tvou poznámku co se týká střetů v turnaji. Také mi nešel střet spustit a musela jsem myší najet kousek vedle značky dalšího střetu ,aby se mi střet otevřel.
 

DeletedUser3345

Guest
No, všichni tady jste na tom dobře, já jsem si aktualizovala sw v mobilu a hra se mi ani neotevře, těžko říct, jestli je to aktualizací hry, nebo OS... :(
 

DeletedUser341

Guest
A nemáš náhodou Xiomi? Pár lidí tu psalo, že jsou problémy po aktualizaci OS Xiomi... Že je potřeba jen vypnout v nastavení telefonu oznámení z Elvenaru a pak to chodí...
 

DeletedUser3346

Guest
Tak nevím ale předchozí verze byla lepší celkem bez problémů. Nejdřív byl problém u firefoxu a když se vyřešil po 2 aktualizacích firefox tak to zase zkazí verze 1.68 od innogames. Zase občas blbne že zavřít okno se povede díky escape na klávesnici, pomalejší reakce na zadání výroby, při zobrazení info nápovědy typu najetí myší nápověda zmizí až po vrácení myši na místo nápovědy. Taky přičítání surovin po proběhlém obchodu je o štěstí. Je zvláštní že některé z uvedených chyb se vždy rádi vracejí ob aktualizaci. A než se to zavádí testuje to někdo? A pokud na beta serveru se aktualizace zavádějí dříve a reakce na ní a nahlášené chyby jsou fuk? Jako zavedeme to i přes reakce na betě a pak budem řešit to samé ... než poslat zpětnou vazbu na opravu do inna. A když se to na betě teda zapravuje tak nám se zavede prvotní nebo poopravená verze z bety?
 

Banderoi

Znalec fóra
Ten kdo pridal ty tabulky ktere oznami jakou budovu stavim,nebo co zadavam za vyrobu -atd.urcite hru nehraje a udelal to naschval.

Odstraněny nevhodné výrazy. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru