• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.67

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser3071

Guest
Ve čtvrtek 15. listopadu 2018 nás čeká nová aktualizace, která tentokrát přinese jednu jistě zajímavou novinku a vylepšení. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! :)
 

iDavis

Legenda
@Prealiena no ak sa nemýlim už HTML5 tento problém celkom vyriešilo, ale keďže ho ešte kvôli nedostatkom nevyužívam, pevne verím, že je to druhý a posledný zároveň. :)
 

DeletedUser2988

Guest
Pro plynulejsi chod aplikace by take bylo fajn mit moznost vypnuti efektu ve meste... pri velkem meste, ve kterem se vse hybe to neni uplne juche
 

maxinec

Pokročilý žák
Ano, jak píše @donutka a @Angedev - záleží na jak výkonném telefonu hraješ.
Když jsem měl dříve starší a málo výkonný mobil, nic se mi tam taky nehýbalo:D po přechodu na nový a výkonnější jsem byl příjemně překvapen. Aplikace si to zřejmě otestuje sama při spuštění a nastaví patřičné grafické efekty.
 

DeletedUser2988

Guest
Tak pokud to nastavuje efekty podle vykonu, tak by snad nemel byt problem dat jedno tlacitko na vypnuti techto efektu.. sekani na mape take zpusobuje prehnana grafika v podobe odcitani casu u vsech mest zvlast po minute... kdyby tyto kraviny sly vypnout, hra by fungovala lepe... ja jsem kvuli tomuto hru omezila na 1x denne zadani vyroby a nemotivuji uz nikoho, dokud nebude plne hratelne na mem mobilu, ktery neni zadny sunt za par Kc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser341

Guest
A sepises to do napadu, donutko? Moznost vypnout/zapnout animace a jine graficke pytlikoviny tu dost chybi... Byl bych rozhodne pro.
Na PC to jde, tak proč ne v apce?
 

iDavis

Legenda
Niektoré budovy v aplikácii ešte vôbec nemajú animácie, väčšinou sú to kultúrne budovy z udalostí, ktoré prebiehali pred zavedením udalostí do aplikácie.
 

DeletedUser5729

Guest
Ahoj.Hele na tom neco bude.Me se po prechodu do trpasliku prestala "hybat" kovarna co jsem dodatecne postavil a potunil.Mel sem to za dalsi kiks aplikace.....
 

Atta1

Pokročilý žák
Po této aktualizaci to začalo padat. Obrazovka buď úplně zamrzne a ztratí se dolní ovládací panel nebo se obrazovka úplně rozpadne na všelijaké patvary, které blikají jak vánoční osvětlení. Oboje je neovladatelné.
 

DeletedUser2988

Guest
Potvrzuji, ze s novou aktualizaci se "plynulost" jeste vice zhorsila...
 

fuky1

Učedník
Po této aktualizaci se nemužu přihlasit přes telefon,což je u mně dost velký problém,a nejsem sám,kteremu to nejde,i po několikátem odinstalaci a znovu nainstalovani hry do telefonu to stále nefunguje,nevím,potom,na co jsou takové aktualizace,kdy to jenom hráči znechucuje hru.
 

DeletedUser3346

Guest
Nedávno byla dobrá věc zavedena tzv. odškodné za prázdné místo na mapě děkuji za to. Avšak když se mohlo udělat A myslím že by se mohlo vyřešit i B co je možná i horší varianta. Už dvakrát jsem nafasoval malinko pokročilé nováčky co jsou za tutoriálem akorát že nekonečně vylepšují hlavní sídlo. Tak reálně se do města jen můžu podívat a to je tak vše co můžu. Takže teď je situace lepší mít volné políčko než souseda který nejde delší čas nebo až do jeho zrušení účtu motivovat. Takže pořád nás systém přesunu trestá za vlastní nastavení přesunu. Pro úplné začátečníky to jistě je přesun na lepší místa ale pro pokročilého který nafasuje ty nejnovější nováčky kteří si delší čas vylepšují hlavní sídla v tutoriálu fakt není. A lže ten kdo tvrdí že se mu ten systém libí ...
 

DeletedUser3281

Guest
Ty a mince, to je never ending story, hraj aktivně a budeš mít tolik sousedů že tě těch pár stojících nebude trápit, zadruhé hraj dál a budeš mít stejně tolik mincí, že motivovat přestaneš :D
 
Nahoru