• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.63

Angedev

Velmistr písma
@papap : Také mám 4 nepostavené :D Jsem v Amuni, takže až je dojedu, budu mís spoustu prostoru na jejich postavení, tak snad z nich něco vypadne :rolleyes::D
 

hawkeyyP

Pokročilý žák
Od rana, kdy byla verze aktualizovana, se to neskutecne kouse, mrzne, laguje!!! Nevim, co jste s tim udelali, ale zatizeni operacni pameti od 155MB do 1,6GB je fakt moc. :-\
 

DeletedUser3281

Guest
Mě spíše štve zamrzání hry během turnaje, to je doslova k posr... odklikat 10 provincii pak trvá klidně čtvrt hodin, jen proto že minutu někdy čekám, než se to umoudří. Bude to nějakým problémem na síti, ani nejde o prohlížeč, řekl bych, že mají servery někde bůh ví kde, ale zvláštní je to, že se to děje prakticky vždy jen když otevřu turnajovou provincii, a za ten rok se ta chyba ukazuje častěji a častěji, včera v noci jsem z toho totálně rostl, chci jít spát a šíbuji oknem jak blbej při doslova každé provincii :D Hlásit tu chybu ale nebudu, ten problém je zde už rok a akorát by mi bylo řečeno, že je to stejné, jako to že mi už půl roku zamrzá ikona myši ve hře a že to nejde detekovat, takže se jen vztekám a žiju dál :D
 

Lovec Krys

Legenda
To je novou verzí chrome, halt flash už je za zenitem, ale innu se zřejmě pořád nechce pustit html5 i do ostrých verzí..
No buď rád, například někteří(nebo možná všichni, teď nevím) pak mají problémy, kdy jim nejde klikat turnaj přes stan a musí klikat provincie přímo na mapě. O zvýšených požadavcích na systém (některým html5 verze pak háže out of memory, což jim flash nikdy nedělal) ani nemluvě.
Zkrátka to ještě ani náhodou není odladěné, takže puštění na live servery by vyvolalo pěknou vlnu stížností na fórech.
 

DeletedUser2449

Guest
Od rana, kdy byla verze aktualizovana, se to neskutecne kouse, mrzne, laguje!!! Nevim, co jste s tim udelali, ale zatizeni operacni pameti od 155MB do 1,6GB je fakt moc. :-\

Tak mě se to třeba v chrome nebo ve firefoxu seká už dávno. Pár měsíců jsem nehrál a když jsem se vrátitl tak v chrome vůbec nehratelné jak to skáče a seká se to a ve firefoxu lepší avšak nic moc.
Tak jsem si našel odvozený prohlížeč na jádře firefoxu. Starší verzi a hra mi jede krásně plynule. Když náhodou se začne sekat, stačí ukončit plugin flash player a znova načíst a už hra zase jede plynule.

Prohlížeč který nyní používám je Pale Moon Version: 27.6.1 (32-bit).
A ten je dobrý a prý se nesmí aktualizovat jinak se jeho schopnost v rychlonačítání a plynulosti webu rapidně zhorší.

Jinak s tím HTML5 některé hry už také umožňují přejít na něj avšak se stále může používat flash a já ho zatím také využívám protože na HTML5 mi ta hra nejela jak měla, třeba šly špatně zvuky a některé funkce byly omezené, navíc grafika byla taková prapodivná a navíc třeba tlačítka byly posunuty a tak podobně.
Jsem zvědav co se bude dělat až se podpora pro flash definitně uzavře když na něm jede hodně online prohlížečových her..:rolleyes:
 

iDavis

Legenda
Spoločnosť Adobe dala oznámenie o rušení Flash Playeru vedieť s dostatočným predstihom, takže vývojári prehliadačových hier určite majú dostatok času na prechod.

Mimochodom posledné dni pozorujem v aplikácii problémy, ktoré sa javia ako problémy s pripojením. Stále mi vyskakuje ikona slabého signálu, pri zadávaní výrob sa zobrazuje hláška "treba pripojiť k sídlu", pričom pripojené sú, laguje, mrzne, čím mi raz reštartovala mobil.. neviem kde je problém, ale nakoľko iné problémy s pripojením nepozorujem, obávam sa že u mňa nie. Má niekto podobný problém?
 

Vicky1177

Mistr slova
@iDavis: No sám v tom rozhodně nejsi, mně zase při hraní na PC v posledním oficiálním sestavení 64-bitového Chrome stabilně nejdřív hlásí "nutno povolit flash" tlačítkem "allow". Proč "allow", když mám kompletně české rozhraní "a to tlačítko je "povolit"? Obvykle se také hra hned po startu 1-2 restartuje, protože "požadavek nemohl být zpracován". Vrchol ovšem byl pře nějakou půlhodinou, kdy mně striktně hra vyzvala, ať si nainstaluju Flash. A to verzi 11.7 místo aktuální 31.0. Srsly, downgradovat, jinak si nezahraju??
Tak jsem to spustila bez problému na FF s jádrem Gecko a se stejným Flashem, také 31.0. Sice odezva na povely trochu delší, ale udělala jsem co jsem chtěla a pátrala po problému. Znovu spustím Chrome a Elvenar naběhnul v pohodě, jen zase chtěl povolit flash tlačítkem allow. To si z nás vývojaři v INNO dělají srandu, takové problémy s nejpoužívanějším browserem??
 

hawkeyyP

Pokročilý žák
Tak dalsích 5 kolegu ci kolegyn ze spolku ma stejny problem (hra se kouse, mrzne, laguje). Neni to nahoda, ale otravny prvek, ktery se objevil s posledni aktualizaci a bylo by zahodno, aby vyvojari bud vratili starsi verzi a problem opravili, nebo opravili co nejdriv!
Povoleni flashe - to jsem musel jen jednou, po svevolnem upgradu Chromu. Pak uz ne.
 

DeletedUser4169

Guest
Budeš muset povolovat po každém novém načtení, tedy typicky po restartu počítače.
 

iDavis

Legenda
S tým povolovaním flash playeru pri každom spustení prehliadača Chrome - vyskúšajte toto:
  • Navštívte adresu chrome://flags/
  • Použite klávesovú skratku CTRL+F pre otvorenie vyhľadávacieho poľa, do neho zadajte výraz Ephemeral Flash Permissions
  • Funkciu nastavte na možnosť "Disabled", čo by malo predísť ďalšiemu zabúdaniu prehliadača o vašom povolení Flash Playeru
 
Nahoru