• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.59

DeletedUser3400

Guest
Myslím, že tohle byla tak zásadní chyba, že ji museli řešit hned. Jinak taky děkuji za rychlou opravu.
 

DeletedUser5665

Guest
Jak to vypada s tema zadostma do spolecenstvi? Budeme jako vazne cekat na novou aktualizaci?
 

Saux

Znalec fóra
Zjistil jsem, že pozvánku lze zaslat, ale pouze z žebříčku hráčů. Tedy nikoli, že hráčovo město navštívím, a pozvánku mu pošlu odtamtud - to (zatím) nejde.
 

DeletedUser5665

Guest
Dik moc za radu :) Pro me je dulezity, ze tam hrace dostanu, je jedno jak.... jeste jednou dik :-*
 

DeletedUser5469

Guest
Nejsem si jist, zda je to chyba nebo záměr, ale rozhodně je v tržišti něco jinak. Dříve, když mi někdo něco zobchodoval, tak stačilo jít jen do marketu a hned se to přičetlo. Teď navíc k tomuto kroku musíte vlézt do záložky "Tvé nabídky".
 

papap

Mistr slova
Ono je vůbec tak nějak celá hra rozhozená po aktualizaci.když získám něco z truhly z eventu,tak než se to ukáže,to abych si šel uvařit kafe a i když jdu do výzkumu,tak dříve to hned naskočilo,kde přesně jsem a teď to jakoby zasekávaně přejede a i z toho obchodu vše trvá,než se ukáže.Všechny ty ptákoviny mám promazané,tak nevím jestli je to tak jen u mne,ale vůbec se mi to nelíbí...
 

DeletedUser5188

Guest
Mám to podobně... :confused: Nejvíce je to poznat na tržišti, jak už jsem psala já a píší i další hráči. Postupně se ukazují další problémy, které aktualizace přinesla :( Dokonce teď u obchodníka, když nakupuji komodity, abych utratila přebytek mincí, po každém nákupu problikává okno s hlášením o načítání... Nevím, proč to tak je, a k čemu je to najednou dobré, ale dost to zdrźuje. Celá ta aktualizace přinesla jen komplikace a problémy, takže za mě se dost nepovedla....o_O A tržiště bylo lepší tak, jak bylo před aktualizací, poté, co jsem měla možnost to více vyzkoušet, musím říci, že mně ta změna nevyhovuje. Předtím to bylo rozhodně lepší a přehlednější (myslím kartu "Nabídnout", už jsem tu o tom psala). A navíc mám teď některá okna (např. Tržiště nebo Hlavní sídlo) jakoby rozmazaná, je to dost protivné...o_O Snad se to brzy zlepší...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

LuciskaCh

Mistr slova
Vzhledově se mi trh (nabídnout) teď rozhodně líbí víc, i to, že si jen kliknu na surovinu a hodí se mi tam je lepší, ale to, že mizí částky, když zadám jinou první surovinu, opravdu zbytečně zdržuje zadávání. Takže za mě, stačilo by pouze, aby zůstávalo mnou zvolené množství k nabídnutí i při výběru jiných surovin a bude to perfektní :)
 

DeletedUser3346

Guest
Zase se chválí v podstatě za nic ... A to já dokážu ocenit dobrou aktualizaci

Vylepšení vzhledu tržiště je jen to že opticky vidím vyobrazení surovin a vylepšení snad jen pro opravdu líné hráče kteří ušetří jeden klik :D jinak vůbec nic ...
Ono bych pochválil když by bylo možné přidat jedno políčko jak u internetových obchodů množství pro ty co množství dělí tak místo zadávání dokolečka dokola zadají jen třeba že aktuální hodnoty surovin chcou zadat 5krát. Taky úprava trhu jestli si kupující chce 10krát klikat nebo nabídku veme jako set.

Co se týká mobilní verze tá se bude ještě hodně moc řešit protože zatím nefunguje ani to základní. U této položky bude vítán každý krok k pc verzi základních věcí. Jako příklad třeba zprávy ...
 

hawkeyyP

Pokročilý žák
Trziste je sice prehlednejsi, ale pracuje pomaleji (cekani az problikne po prvnim kliknuti zmena a pak teprve lze pokracovat). Takze spis zmena k horsimu. - Nevim, nakolik to souvisi s aktualizaci, ale od vceresjiho odpoledne se nemohu prihlasit do hry z notebooku (Windows 7; zamrznu na logu, nedostanu se ani na "nacitaci" obrazek), ale pred chvili jsem se bez problemu prihlasil ze starsiho PC (Windows XP), kde to ale mam vsechno pomalejsi, proto jsem pred rokem zacal pouzivat ntb. Co se deje? Vynechte rady na tema firewall a antivirus. Diky.
 

hawkeyyP

Pokročilý žák
Tak zjevne neslo. Aktualizoval jsem i Flash Player. V Chrome to nadale neslo, ale v Opere jo. Vic uz jsem udelat nemohl a dnes najednou to zase jde i v Chrome. Takze Cerny Petr byl na strane InnoGames GmbH.

Odstraněna zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru