• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.59

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 26. července 2018 nás čeká nová aktualizace, která tentokrát přinese opravy chyb a také několik vylepšení. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí!
 

DeletedUser2449

Guest
To tržiště se mi líbí, je pro mě lepší si kliknout na danou položku než ji složitě vyhledávat v rozevíracím seznamu. Za tento krok palec hore.
:)
 

Angedev

Velmistr písma
Hodnotit budu, až to vyzkouším, ale přijde mi to praktičtější s ohledem na to, že očekávám s novou kapitolou nástup dalších 3 surovin a rolo už by opravdu bylo hodně dlouhé :)
 

karhol

Znalec fóra
Mně se líbí, že se konečně podařilo vyřešit pořadí žebříčků. Je dobře když bude v žebříčku nejvýše ten, kdo dosáhne stejného počtu bodů první. Ostatní bude možné zhodnotit až po vyzkoušení.
 

DeletedUser4169

Guest
To tržiště se mi líbí, je pro mě lepší si kliknout na danou položku než ji složitě vyhledávat v rozevíracím seznamu. Za tento krok palec hore.
:)
Bylo by to fajn, kdyby se po zrušení výběru zboží nesmazala i zadávaná částka. Nyní tam zůstávala, stačilo překliknout zboží v rolovacím seznamu, teď na něj sice jen kliknu, ale zase znova musím napsat částku. Takže pro mě na čas nastejno.
Daleko více bych ocenil funkci, zadání duplicitní nabídky třeba 20x, protože menší částky jsou zajímavější i pro malé hráče, ale kdo se s tím má naklikávat, že..
 

DeletedUser3225

Guest
Jak se tak dívám,jediná změna,co jsem zaznamenal v inventáři je ta,že se opět nezobrazuje "nové" u nových položek...
A potvrzuji,že nejde kliknout na divy u jiných hráčů...
A to tržiště je fajn...to se mi líbí, ale jak tu někdo už psal... multiplikátor by byl skvělý:)
 

DeletedUser5188

Guest
Ve čtvrtek 26. července 2018 nás čeká nová aktualizace, která tentokrát přinese opravy chyb a také několik vylepšení. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí!

Nejde mi vložit normální odpověď, hlásí to chybu, ale s citací to kupodivu jde, takže musím takto i s citací... To je asi první z problémů nové aktualizace ;) K prastarým divům, o kterých tu již psali jiní hráči - ani já se nemůžu dostat do divů jiných hráčů, natož tam přispět bodem... Tržiště mi vyhovovalo spíše to původní, mně nevadilo klikat na roletku, byla přehledná. Víc než jiné uspořádání tržiště mi vadí, že mám teď na kartě "Nabídnout" celý seznam surovin jakoby rozmazaný a i písmo jako by mělo trochu jiný font...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3400

Guest
Už včera odpoledne měli na betě potvrzenou chybu s přispíváním do divů. A dnes to naperou i na hlavní světy. Co na to říct.
 

DeletedUser3400

Guest
Ale opravili ji až v nějaké podverzi 1.60, protože ve 14 hodin to ještě nefungovalo ani na betě, a to už tam 1.60 byla
 

iDavis

Legenda
@clovicek áno na bete pridávajú jednotlivé časti danej verzie postupne, ale na ostatné servery je to potom vždy zavedené naraz, ako celá jedna verzia.
 

Saux

Znalec fóra
Teď jsem to zkusil, a nejde to :(

Opravena zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

LuciskaCh

Mistr slova
Tak jestli budeme muset čekat dva týdny na opravení (přidávání bodů do divů), tak to některým hráčům spousta bodů propadne. Bude pak nějaká kompenzace? :-D
 

DeletedUser4169

Guest
Jak 14dní čekat, když se ví kde je problém.. absurdní.
 

DeletedUser4918

Guest
Divy už otevřít jdou, i body přidat... Dobrá práce, děkuji..:)
 

iDavis

Legenda
Tak to ma teda veľmi teší že sa tak striktne nedržia toho pravidla "aktualizácia raz za 2 týždne", ale keď niečo treba opraviť rýchlo, tak ju vydajú aj skôr.
 
Nahoru