• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.56

DeletedUser3071

Guest
Ve čtvrtek 14. června 2018 nás čeká aktualizace na verzi 1.56, která tentokrát přinese pouze opravy chyb. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! :)
 

iDavis

Legenda
  • Suroviny spřátelených ras jsou nyní zobrazovány ve správném pořadí.

Super načasované, práve začínam čarodejníkov a drakov a ikoniek ich zboží je veľa a hlavne sa na seba veľmi podobajú, takže ten chaos v poradí by mi v orientácii určite nepomáhal. ;)
 

DeletedUser3225

Guest
Super...po téhle aktualizaci mi nejde dát VB do výzkumu..pokaždé mi to hodí "interní chyba.."...dobrá práce...

Super načasované, práve začínam čarodejníkov a drakov a ikoniek ich zboží je veľa a hlavne sa na seba veľmi podobajú, takže ten chaos v poradí by mi v orientácii určite nepomáhal. ;)

a kde najdu rozdíl? ;)

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4846

Guest
Ve čtvrtek 14. června 2018 nás čeká aktualizace na verzi 1.56, která tentokrát přinese pouze opravy chyb. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! :)
od změny mam postřeh který mi moc nepomáhá.Při otevření hry je stav diskusí 100 a nenuluje se!! nevím kdy kdo píše ani kolik proběhlo diskusí prostě info o aktivitach skupiny- cechu je nulová prosím vratte to do puvodníhostavu
 

Baxcze

Znalec fóra
Jaký změny...žádný důležitý nejsou...ve společenském chatu mi to neustále hlásí 100 zpráv a při tom tam nic není!!!Plnění úkolů pěknej vopruz...když plním jeden úkol vícekrát po sobě neustále se k němu musím proklikávat pořád dokola jak u blbejch na dvorečku.Až tohle opravíte můžeme se bavit o nějakých změnách.
Potřebujete na tyto změny nakreslit schéma nebo to zvládnete i tak když vám to někdo napíše.Už mě to fakt štve.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Situace s nepřečtenými zprávami nás hodně mrzí. Bohužel jde o velmi komplikovanou chybu, naši technici stále intenzivně pracují na jejím odstranění, prosíme vás tedy o trpělivost. Zároveň se velmi omlouváme za způsobené nepříjemnosti!
 

DeletedUser3225

Guest
No,tak by měli technici i zamakat na tom,at chat funguje,páč aktuálně nefunguje...tomu říkám přínos... :(
Ale ano,abych jen neplul...osobně vím,že v kódu stačí jedna chyba a je to v pr... jen je smutný,že profíci "odstaví" stěžejní atribut v kolektivní hře..a to jest kolektivní komunikaci... A lidi hlásí i problémy s poštou..skvělá práce...kouzelníci.. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@crueface, smím se prosím zeptat, jaký "problém s poštou" máš na mysli? Zatím nikdo nám chybu spojenou se soukromou poštou nehlásil, netušíme tedy, oč by mohlo jít.
 

svik

Pokročilý žák
Zdravím, jak je možné, že se spuštěním nového dobrodružství společenství nemám jedinou relikvii z minulé hry, která skončila cca. před měsícem? Měl jsem nějaké náhrdelníky a další, teď je v seznamu pusto a prázdno...
 
Nahoru