• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.49

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Již zítra bude hra aktualizována na verzi 1.49. Dočkáme se například nového nastavení pro přijímání členů do společenství nebo možnosti produkce kouzel v mobilní aplikaci. Co na tyto změny říkáte?

Povídejte, těšíme se na vaše názory! ;)
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Ohledně toho společenství se mi to líbí :) a jsem zvědav co na to ostatní když můj návrh jen na pozvánky i pro členy společenství se hodně nelíbí :D:D:D ale i to by se mohlo vyřešit právem nastavení volnou hráče zda chce přijímat pozvánky či ne. Protože co chcete psát více hráčům do zpráv? Zbytečně spamovat ... Otevřené či zavřené společenství je rozhodně dobrý nápad děkuji za něj.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
co jste vyvedli s výzkumným stromem? :)

když se podívám třeba na orky, tak ta větev cvičiště > ork bojovník > ork stratég byla dole, teď je nahoře. konec výzkumu orků je taky nějaký zpřeházený. no a z lesních elfů úplně zmizla ta dlouhá slepá větev.
 

Prealiena

Velmistr písma
Nevím, proč se v mnoha případech trhá ta trojice výzkumů vylepšení manufaktur.
Předtím byly všechny u sebe a snadno přehledné, nyní se mezi ně nacpaly rozšíření/vylepšení oddílu a člověk je musí hledat, aby je všechny vyzkoumal. Je to zbytečně matoucí, když návaznost zůstává stejná a na postup do další větve stromu je musíte dokončit všechny.
 

iDavis

Legenda
Zaujímavé že na bete verzia 1.49 priniesla túto chybu tiež a nahrali ju na ostatné servery skôr ako ju opravili. Snáď to dajú do poriadku čo najskôr, mal som prehľadne naplánované ktorou cestou sa vo výskume 9. kapitoly uberať, keďže najprv bolo treba robiť dolnú časť a teraz toto usporiadanie nedáva žiadny logický zmysel. :rolleyes:
 

DeletedUser4646

Guest
Nevím jak při hraní na dvou serverech ale je fakt rozdíl v řazení výzkumu déle hrajících hráčů a nováčků a to bylo je a bude. Je fakt že některým tato změna narušila jejich plán. Opravdu zvažuji zda se tohle dá vnímat jako chyba. Když určitá část hráčů měla a má jinak uspořádaný výzkum. Ohledně výzkumu by bylo sice lepší kompletně předělat řazení a mít větve rozdělené na různé celky jako třeba jedna větev týkající se armády pak kultury atd. Jenže ono to jede dle příběhu.
 

LuciskaCh

Mistr slova
Moc se mi líbí v oknech to oddělení (manufaktury-vylepšit-požadavky, náklady. I v ostatních.), to se opravdu povedlo:)
 

DeletedUser4646

Guest
Měl bych otázku ohledně otevřeného společenství. Když hráče vyhodím je tam nějaký zámek aby se ten samý hráč v zápětí za den nevrátil? Je nějak řešená lhůta a rozdíl mezi vyhazovem a tím když hráč jen opustí společenství?
 

DeletedUser4169

Guest
Na betě je opravdu tato chyba od začátku a byla i hlášena, tak nechápu stejně jako iDavis, že jste to sem pustili. K čemu pak ta beta je, není přece nutné chrlit aktualizace za každou cenu :)
 

Saux

Znalec fóra
Zdravím, a mám 3 dotazy na adminy:
1) Kulturní výpomoc - nezměnilo se něco v přepočtu výpomoci? Každý den poctivě obcházíme všechny členy společenství i sousedy v okolí, a zatímco dříve svítilo na naše města jasné slunce, v posledních dnech máme všichni polojasno až zataženo (platí pro oba světy) - není to nějaká chybka?
2) Avizovaná (a mnohými vítaná) změna při přijímání nových členů do společenství - to se nastavuje kde a jak?
3) @LuciskaCh píše: Moc se mi líbí v oknech to oddělení - o čem to mluví? :)
 

DeletedUser5229

Guest
ahoj, sice nejsem admin, ale: 1.u té kultury si nejsem jistý, ale nejspíš ji už asi moc nemáš a celkově se požadavky při nárůstu města zvyšují.
2. můžeš nastavit v nastavení společenství v případě, že jsi velitel či zástupce.
3. při vylepšování budov je to teď v tabulce kosmeticky oddělený :)

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Otázek máš hodně, tak začnu od začátku. ;)
1. Píšeš, že vás je víc nad kterými se sluníčko mračí? Pokud to tak opravdu je, nahlaš chybu tady. Jinak jí opravdu ověřit nemůžeme.
2. Avizovanou zněmu najdeš v přehledech společenství, klikneš upravit a tam se ti to zobrazí. Udělala jsem ti i obrázek.:)

spole%C4%8D.jpg

3. @LuciskaCh mluví o oddělených oknech, kde vidíš zvlášť požadavky na postavení budovy a zvlášť náklady. Tato úprava se nachází u všech budovách.;)

manufaktura.jpg
 

DeletedUser4646

Guest
Re dotaz 2

Zdravím

Prosím o odpověď na dotaz ohledně fungování otevřených společenství. Jak je řešeno když je hráč vyhozen nebo společenství opustí jeho návrat do společenství? Byl by možný nějaký systém zámků pro některé hráče v rozhraní velitele a jeho zástupce? Jako pokud je hráč vyhozen mohlo by fungovat systém automatického vkládání do systému který by vyhozenému hráči uzamkl přístup do doby než velitel či zástupce nerozhodně jinak.
 

DeletedUser467

Guest
Zkoušela jsem to na betě a po vyhazovu se nemůžu během 24 hodin připojit k žádnému společenství. Nejsem si však jistá zda tohle přinesla možnost nastavovat spolky jako otevřené (aby se tam lidi hned nevraceli) nebo to bylo součástí již některé z dřívějších aktualizací (nějak jsem tuto změnu nepostřehla). Dám vědět zítra, jestli se mi podařilo připojit se k tomu stejnému společenství i po vyhazovu (pokud ti tedy na to dříve někdo neodpoví :)). Řekla bych ale, že to půjde. Docela bych se jim i divila, kdyby vymýšleli nějaký takový blokovací systém jak navrhuješ. Kdo nechce, aby mu do spolku kde kdo lezl, má stále možnost přijímat členy na základě žádostí a pozvánek.

upload_2018-3-14_18-45-57.png
 

DeletedUser4646

Guest
@Thespia - tak ano ale pak možnost otevřeného společenství ztrácí smysl. A pokud to někteří hráči budou dělat cíleně tak tá dobrá věc jde do kopru což je škoda. Já bych dal limit měsíc pokud velitel a jeho zástupce nerozhodně jinak a dá dotyčnému další šanci. Jako zatím s tím nemám zkušenost a doufám že ani nebudu ale víš jak. Takto je to výhoda zase jen pro některé kteří mají starý systém a nebo uzavření společenství. Když už by se měla možnost otevřeného společenství rušit tak i možnost uzavření aby to bylo fér. Určitě bych ten limit nenavrhoval pro dobrovolné opuštění ale u vyhazovu by to bylo třeba.
 

Saux

Znalec fóra
Já s tím zatím nemám zkušenost vůbec žádnou, protože uzavřené / otevřené společenství nastavit nikde nemůžu, ale to je možná dáno tím, že máme plný stav :) Až někoho vyhodíme, tak to možná půjde :)
 

DeletedUser467

Guest
@Nightwish89 Asi ti moc nerozumím. Vůbec nechápu jak by nový systém přijímaní členů mohl být výhodou pro ty, co mají nastavený starý systém přijímání členů. Hledáš v tom zbytečně vědu. Větší spolky si stejně většinou hráče vybírají, dobré to může být možná tak pro malé spolky, aby se rychleji rozrostly. A pokud by se našel někdo kdo by chtěl trolit, prostě změníš na týden přijímaní členů a ono ho to přestane bavit.

@Saux Na plnost členů to nemá vliv. Také nás je 25 a nastavení přijímaní členů můžu měnit. Když si otevřeš spolek a klikneš na upravit, měl bys to tam mít na výběr. Samozřejmě upravovat spolek může jen velitel a jeho zástupci.

upload_2018-3-14_21-33-31.png
 
Nahoru