• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.48

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Mám dotaz s prosbou. To řešení a posun v těch úkolech super, jen nemohlo by úkoly které hráči z té hlavní sady odmítnou se opakovat pořád dokola jako u starých odmítnutelných prosím? Škoda že se mi potvrdilo jak jsem hned pochopil správně to vylepšení a větu o úkolech :(
 

LuciskaCh

Mistr slova
Udělá se nějaké vylepšení pro hráče a hned to každý chce měnit. Ti, co jsou dál v kapitolách a zaspali úkoly, tak pro ně je to výhodné, už nemusí stavět znovu portály a kulturu, kterou neodmítnutelné úkoly chtěli. Ale ty jsi v začátcích, tak ty úkoly můžeš dělat postupně, ne? Odmítnutelné úkoly máš o řádek níž, tak s nima si čachruj
 

DeletedUser4646

Guest
@LuciskaCh - Ani né měnit protože systém v základu je super, jen bych bral sadu úkolů z předchozí kapitoly třeba která by se opakovala. Myslím že by to bylo skvělé oživení hry. A jinak co se týče tvého úhlu pohledu tak musím k tomu dodat jen dobře ti tak ... ;)
 

LuciskaCh

Mistr slova
@Nightwish89 Jak mého úhlu pohledu? Já jsem jela úkoly postupně (neodmítnutelné), takže já jsem žádné seknutí neměla a teď toto vylepšení mi je k ničemu, ale věřím, že spoustě lidem to pomůže.
jen bych bral sadu úkolů z předchozí kapitoly třeba která by se opakovala. Myslím že by to bylo skvělé oživení hry.
to říkáš těď protože seš pořád před trpaslíkama. Mě se odmítnutelné opakují už od těch trpaslíků (včetně nižších odměn) a už to není zábavné, už je neplním.
 

DeletedUser4646

Guest
@LuciskaCh - A kdo ti za to může? Tvá volba ... A třeba máš pravdu v tom co píšeš že jsem před trpaslíkama. Ale u vás co jste na tom jak píšeš na úvod to je výhoda do budoucna. Opakující se úkoly myslím tím stále se opakující věřím že pokud se nezmění hodnoty dle kapitol jak jsem psal dodatek k jednomu nápadu který se tímto zabýval ale dle mého návrh na odměny je zcela zbytečný a myslím že můj návrh na jinou podobu odměn je dle mého lepší, tak to nebude po určité kapitole plnit nikdo. Ale oživit to aspoň úkolama z předchozí kapitoly které jdou plnit opakovaně né že kdo jen jako příklad úkol postav akademii kouzel že to logicky nebude možné. Ale právě tohle by byla dobrá varianta pro kompenzaci odměn a vyrovnaní odpovídajícím hodnotám aspoň pro předchozí kapitolu. To se ti nezdá lepší?
 

LuciskaCh

Mistr slova
@Nightwish89 tak to opravdu nechápu, jak kdo mi za to může, moje volba. Já mám neodmítnutelné úkoly splněné, takže já jsem v pohodě.
Nezdá se mi to lepší, jak už jsem psala do sekce s odmítnutelnými úkoly, úkoly od trpaslíků se nemění a když za úkol dostanu 10K mincí a 1K kladívek a moje max skladů je v milionech, tak to pro mě není motivace ty úkoly plnit a tím, co tu píšeš se snažíš, aby neodmítnutelné byly úplně to samé, co odmítnutelné, to je přeci na hlavu postavené. Ty si přece ještě můžeš pěkně vydelat mince a kladívka v odmítnutelných úkolech. A úkoly typu Postav akademii kouzel, jsou tu od toho, aby poučili začínající hráče o hře, aby jim v začátcích pomohli.
 

DeletedUser4646

Guest
@LuciskaCh - Já se fakt bavím a omlouvám se ale já za to nemohu. Tak upřímně co mám dělat když navrhuji a prosím o zlepšení právě toho že stará stálá sada odmítnutelných úkolů je pro hráče vyšších kapitol neatraktivní kvůli odměnám. To že by byla sada opakujících se úkolů které jdou plnit opakovaně z předchozí kapitoly a tím i poměr odměny vyšší logicky dle hodnot předchozí kapitoly a tím by se to vykompenzovalo je vyhodnoceno jako blbost ... dobře klidně nic proti názorům nemám. A můj dodatek nápadu změnit odměny staré sady opakujících se úkolů které teď nejsou v kurzu u vyšších kapitol by určitě byl přínosem dle mého ... ale určitě pro někoho jsou to blbosti. Ale třeba manu a podobné suroviny by bral každý za plnění staré sady odmítnutelných úloh že? Zatím co úlohy z předchozí kapitoly by měli v odměnách mince, zásoby a pár surovin v hodnotě pro předchozí kapitolu.

Jo a jinak podívejte se kdo jako první pochopil dle mého srozumitelnou větu o odmítání úkolů z předchozích kapitol a kdo z toho dělal komplikovanou větu a potřeboval dovysvětlit ...
 

LuciskaCh

Mistr slova
@Nightwish89 protože píšeš nesrozumitelně. Až teď z toho tvého psaní bylo pochopitelné, že celou dobu píšeš o ODMÍTNUTELNÝCH úkolech. Začalo se tu totiž debatovat o NEODMÍTNUTELNÝCH a ty do toho nesrozumitelně pleteš odmítnutelné
 

DeletedUser4646

Guest
@LuciskaCh - Spíš je problém v tom že někteří z vás pořádně nečtou viz zcela srozumitelná věta o těch úkolech kdy se úkoly z předchozích kapitol budou moct odmítnout. A navíc někteří o tom nepřemýšlí a když přemýšlí tak moc rychle. Ale musím pochválit @CorwinOfAmber který určitě přemýšlí dopředu a myslím že více důkladně čte. A musím se zmínit i o @Maxa který je mnohdy věcný kritik ale za čas se ukazuje že ve většině má pravdu.

Ale to je jedno ...

Tak jak já a můj názor na turnaje ... v minulém jsem dal 5 bodů jen proto že to bylo výhodnější než obchodník a potřeboval jsem utratit mince a zásoby :).
 

LuciskaCh

Mistr slova
@Nightwish89 a to je ono
kdy se úkoly z předchozích kapitol budou moct odmítnout.
, budou moci odmítnout, takže se celou dobu bavíme o neodmítnutelných úkolech, které teď po aktualizaci půjdou odmítnout. Takže od tebe nic srozumitelného, když ty do této diskuze vstupuješ s názorem na odmítnutelné úkoly.
Takže znovu a lépe:
Ve hře máš vlevo 2 okénka s úkoly
Vrchní jsou neodmítnutelné (dle kapitoly). Od poslední aktualizace je můžeš odmítnout, pokud jsi už v další kapitole, např. máš tam úkoly, co se týkají kapitoly VII Víly, ale ty jsi už u kapitoly IX Lesní elfové, v takovém případě můžeš zbylé úkoly (kapitola VII Víly a VIII Orkové) odmítnout a pokračovat v úkolech pro kapitolu IX Lesní elfové. Kdybys totiž chtěl ty úkoly, co přeskočíš, plnit ještě v další kapitole, tak bys musel postavit znovu portál a farmy pro určitou předchozí kapitolu, a vyrábět znovu nečo, co už dávno nepotřebuješ.
A spodní jsou odmítnutelné. Ty jsou také podle kapitoly, ale pouze do trpaslíků. Od trpaslíků už máš pořád ty samé úkoly s těmi samými odměnami po všechny ostatní kapitoly.
 

DeletedUser4646

Guest
@LuciskaCh - Ale to je tady přece jasné že se jedná o odmítnutelných starých neodmítnutelných úkolech z předchozích kapitol. Proč bych psal o tom aby se to opakovalo? Ale chápu že moje podání je nesrozumitelné dle tvé prvotní reakce na tuhle aktualizaci. A mám pravdu že nečteš a nepřemýšlíš o tom ... Když jsem napsal že by se jednalo o opakovatelné úkoly z pohledu jejich splnitelnosti a ty na to napíšeš že bych musel postavil portály atd ... Jasné že tohle by bylo možné odmítnout napořád ale já myslel spíše úkoly které jde plnit i v další kapitole. O spodních opakujících se stále jsem se zmínil v jisté návazné reakci. :)
 

LuciskaCh

Mistr slova
@Nightwish89 jenže to je ono, v dalších kapitolách (osadníci) máš kapitolové úkoly převážně o tom, že potřebuješ farmy z každé té kapitoly. Nepamatuju si samozřejmě všechny úkoly, ale myslím, že v každé té kapitole máš poze asi 2 úkoly které plníš v dílnách nebo manufakturách. Takže těm, co jsou už u osadníků, tak by se opakovali pouze 2 úkoly? To je nesmysl.
 

DeletedUser4646

Guest
@LuciskaCh - No a? Když to bude sypat více než současné odmítnutelné zaseklé u trpaslíků tak beru i dvě z předchozí kapitoly které mi dají mnohokrát více ... Navíc když by se přistoupilo na úpravu odměn těch odmítnutelných které jsou stejné od trpaslíků kde by odměny ve formě malého množství menších než z výroby třeba many atd tak to máš snad lepší ne? Ale myslím si reálně že tak ideální stav nebude :D
 

Tanis

Znalec fóra
Nejdříve jsem myslel, že se do této diskuze nezapojím, ale nakonec jsem se rozhodl jinak.

@Nightwish89 nelíbí se mi tvůj postoj k ostatním hráčům. Uvědom si, že jsme tu všichni lidé, a měli bychom se k sobě chovat s patřičným respektem. Občas mi tvé příspěvky přijdou urážející a výsměšné. Nemohu s jistotou říci, jestli to tak opravdu zamýšlíš, nebo je to jen tak nešťastně postavené a zmatené. Ale všiml jsem si toho u tebe již dříve v jiných tématech.
Zároveň s tím, bych ti chtěl říci, že někteří z nás jsou tu již měsíce, či roky. Známe tuhle hru opravdu dobře, a ke každé aktualizaci máme nějaké názory, ať už dobré nebo špatné. Ale jako hráči, kteří tu hrají již delší dobu, je jasné, že jsou pro nás důležitější aktualizace s dopadem na nás již delší dobu hrající, než-li na nově příchozí. Je to jen logické. Proč by nás mělo zajímat jak se bude hrát novým hráčům? Mě zajímá jak se bude dále hrát mě.

Teď se vyjádřím k tomu co tu řešíte. Naprosto chápu @LuciskaCh když psala o tom, že píšeš nesrozumitelně. Tvé věty mi nedávají vůbec žádný smysl. Máš větu přes 3 řádky, nemáš v ní žádné čárky a přeskakuješ od jednoho k druhému. Člověk musí doslova luštit co tím zamýšlíš. Místo toho, abys tu lidi urážel, že to nečtou pořádně a nebo že nepřemýšlejí, by jsi měl raději sám věnovat pár minut navíc tomu, že si to po sobě přečteš a upravíš. Musíš myslet také na to, že ty svojí myšlenku vidíš jasně ve své hlavě, ale musíš vymyslet způsob, jak ji podat ostatním, aby ji také viděli tak jasně jako ty.
@LuciskaCh ti tu velice pěkně napsala, jak vypadají úkoly od Trpaslíků a dále. Možnost odmítnutí povinných úkolů z předchozích kapitol beru jako velice dobrý nápad. Je spousta hráčů, kteří úkoly nedělali a poté se k nim již nechtěli vracet, protože postavit znovu portál a farmy by bylo doslova zbytečné a drahé. Možnost je opakovat, jak tu navrhuješ, bez těch úkolů jako "postav portál","vylepši farmu", mi přijde zbytečná. Nepovinné úkoly tu již mám, tak proč dělat další řadu. To mi přijde jako lepší nápad, kdyby zlepšili odměny nepovinných úkolů, protože jsou tak nevýhodné, že je ani nedělám. Jeden obytný dům mi dá více zlata než několik úkolů dohromady. Mám tu dvě základní řady úkolů, povinných a nepovinných. Teď ti dali možnost ty povinné přeskočit, pokud jsi od nich patřičně vzdálený ve výzkumu. Nevidím důvod proč by měli z povinných dělat nepovinné, tak jak ty navrhuješ. To mění celý systém jak je to teď udělané.
 

DeletedUser4646

Guest
@Tanis - Ano je možné že někoho může i nemusí moje příspěvky urážet ale to už je půl na půl dle jak se říká potrefené husy. A právě teď si z toho vezme každý něco jiného. Upřímně se musím přiznat že u některých situací to opravdu nenapíši na první dobrou, protože když bych to tak udělal tak bych opravdu neměl nic proti když bych dostal trest. Ano všichni vidí a hodnotí mé příspěvky některé jsou na hraně uznávám, avšak nikdo už nehodnotí příspěvky na které takto reáguji. Já uznávám že něco bylo skoro na hraně ale skoro, zatím co jiní přímo i těsně přes. A ano někteří tady mají můj respekt a i ti kteří nemají stejný pohled a názor.

Co se týče tvého názoru ohledně úkolů tak dobře beru nic proti nemám. Ale chci se zeptat kdo z Vás starších hráčů dále ve hře od trpaslíků upozornil a předložil návrh na vylepšení odměn? Tohle je zrovna to o čem jsi psal co se týká každého. Teď někdo navrhuje odměny v podobě surovin. Neříkám že je to špatný nápad ale v pozdějších kapitolách je hlad po zcela jiných surovinách než uvádí autor návrhu. Nehledě na to že základní jde sehnat na trhu atd. A já vnímám zatím že ti starší hráči nemají moc rádi změny. To jen reakce na tvůj závěr psaní ... a před časem se zcela změnil dosavadní vývoj hry kdy se změnil obchodník, takže celý herní systém se mění pořád a dokonce i nedávná změna hodnot budov z eventu. Ale to už se zase tak moc nekritizuje protože za tím nápadem není někdo na koho se dá tady ukázat. Když bych to navrhl já tu změnu hodnot budov nebo toho obchodníka to bych dostal hodně děkovných příspěvků že? :)
 

LuciskaCh

Mistr slova
@Nightwish89 já jsem třeba ten návrh na změny v úkolech dala...

Popravdě, už na tebe mám docela averzi (i když jsem se snažila tě brát s rezervou), protože to občas opravdu přeháníš, hodně dlouho jsem se snažila si nevšímat toho, co píšeš, ale už to dál nešlo, vždyť pořád jen kritizuješ (pokud to není tvůj nápad), těch příspěvků, které si ocenil je zanedbatelné množství.
Ale nekritizuju vše, co napíšeš. Podívala jsem se na všechny tvé příspěvky a všiml sis snad, že úplně za všechny bych tě kritizovala? Jen se mi prostě nelíbí jak se chováš k ostatním lidem, ty si prostě nedokážeš odpustit ty urážky. Občas mi i připadá, že sem chodíš jen proto, aby si urážel ostatní, že tě to opravdu baví.
 

DeletedUser4646

Guest
@LuciskaCh - No můj pohled je ten že averzi máš od jistého mého příspěvku který se týkal chyb. Potom jsi si projela mé příspěvky ve kterých jsi tu averzi ještě přiživila. Sorry jako ale není to dlouho kdy tady někdo když nemá argumenty tak napíše ať tu hru nehraje. A to už není arogance? Jednalo se o věcnou kritiku jisté osoby to ano ... Ale Vás a už to takto argumentujete neuráží a nenaváží se do Vás jako osoby, ale už to že někdo něco kritizuje je zde netolerováno. Celá tá situace vznikla tím že vztahovační lidé zde to začali vnímat jako útok a argument byl někdy strohý někdy obsáhlejší ale v dané kombinaci nic neříkající.
A vyjádření souhlasu s nápady jsem dal více než jsem dle někoho kritizoval. A i přes kritiku že píšu blbosti tak s nástupem informací o aktuálně očekávanému dobrodružství se hlasování v anketě mých blbostí mění.

S tím urážením jsem v klidu protože jakmile někdo přispěje nějakou kritikou která se ostatních hráčů jako takových netýká, tak to on je kritizován v lepším případě a urážen v obvyklém případě. Já někomu napsat že píše blbosti ... Že?
 
Nahoru