• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.45

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser3071

Guest
Ve čtvrtek 11. 1. 2018 proběhne první letošní aktualizace, která přinese drobné změny a opravy chyb. Co si o ní myslíte? Napište nám svůj názor. :)
 

Lovec Krys

Legenda
Jen malá poznámka ke změnám budov orků a many: V kapitole 6-8 pro mne byly/jsou nejcennější suroviny osadníků, nikoliv suroviny 3. věku, navíc nezvýšené. Takže podle mne ty budovy zůstanou pro nižší kapitoly stejně neatraktivní jako nyní (jsem v půlce orků a na dvě ze tří surovin mám již maximální bonus, takže těch pár surovin z nezvýšené produkce je akorát plýtvání místem - to tam radši postavím další houbičkové farmy).
Snaha se cení, ale bohužel se tato úprava dle mne mine účinkem.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
budovy dávající kulturu a kladiva pro mě už nějakou dobu atraktivní nejsou. (zimní set buďiž výjimkou, protože se všemi bonusy to mám skoro jako další hlubinu nekonečna, takže dobrý). nicméně viděl jsem tyto budovy v akci v menších městečkách a díky nim měl hráč vždy dostatek zásob. a v menších městečkách je i méně surovin, tedy si myslím, že tito hráči změnu uvítají.

nicméně pak tu máme tu druhou skupinu :)

proč ty budovy nemůžou dávat orky už o kapitolu / dvě dřív? vadí ti orkové něčemu? :) spousta lidí ve vílách a trpaslících je zaseklá v provincicíh, protože jsou napřed a dál už to chce orky. pak by se po takových budovách jen zaprášilo. (stejně jako tehdy po chatrči na manu).

hele doufám, že mi to ten zimní set nezničí :( ale tak co, zbourám set, postavím věž prosperity a budu v cajku.
 

papap

Mistr slova
Kdyby budovy dodávali orky o několik kapitol dříve,tak by se tím hráčům hra urychlila a zjednodušila.A INNO se snaží bohužel o pravý opak...
 

Magni

Guest
proč ty budovy nemůžou dávat orky už o kapitolu / dvě dřív? vadí ti orkové něčemu? :) spousta lidí ve vílách a trpaslících je zaseklá v provincicíh, protože jsou napřed a dál už to chce orky. pak by se po takových budovách jen zaprášilo. (stejně jako tehdy po chatrči na manu).

Už jenom příběhově by to byl přeci nesmysl :) Jak by jsi mohl třeba v době trpaslíků produkovat orky, když jsi ještě nedošel do kapitoly orků a goblinů, kde právě goblinové tě naučí je "ovládat" (ochočit :) ) díky houbičkám :) Tvoje městečko tyto vědomosti ještě nemá. Už tedy jen z tohoto důvodu to tak je. Takhle by jsi mohl vyrábět všechny společné suroviny ras (orky, manu, božská semínka) o jednu/dvě kapitoly dříve... Jenže to by ztratilo jejich význam a svojí roli ve hře.
 

DeletedUser2739

Guest
já ty věci pochopím vždycky úplně blbě :D fakt jsem měl radost :D
myslel jsem, že když přijdu do vyšší kapitoly, tak se změní produkce té budovy na to, co je v té kapitole potřeba - jakože by to bylo míň než budova do teď dávala v kapitole, do které jsem vstoupil. Myslel jsem, že by dávala míň many, protože jsem ji získal třeba ve vílách, ale že prostě začne dávat tu manu. Tak nic, bude to dál hnít v inventáři ;)
 

iDavis

Legenda
Keďže mám poslednú dobu menej času na PC, z aktualizácie oceňujem najmä vylepšenia mobilnej aplikácie. Pridanie udalostí bude zase veľký krok vpred a prastaré divy budú tak u mňa posledným dôvodom, prečo ešte používať puffin. :rolleyes:
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Magni : jsme přece ve fantasy světě, nic není nemožné :) trpaslíci by je třeba mohli opít a víly si s nima zase zahulit nějaké sušené slunečnice :)

a když můžu cvičit orka stratéga a valoriánskou stráž klidně už od první kapitoly, získám-li budovu, tak proč ne zbrojnicové orky. navíc ty počty jsou stejně natolik zanedbatelné, že zastavět půl města produkcí orků jen proto, abych si je našetřil by nemělo smysl.
 

DeletedUser4169

Guest
V mobilní verzi jsem oceňoval hlavně skutečnost, že tu nebyli sousedi, jako v desktopu, kteří chcípli a hra to vyřešila tak, že je šlo navštívit, ale nešla žádní interakce. Na mobilní verzi šla a pokud jste byli Vy aktivní, mohli jste motivovat (a získávat mince) od každého souseda. Naběhla nová verze a už tady mám zase řadu sousedů, u nichž nejde nic >

 

DeletedUser4920

Guest
Zdravím všechny a předem se omlouvám , že jsem novou aktualizací opravdu naštvanej .
V zimním eventu jsem se snažil získat budovy které mi vyhovovali a ted je s klidem můžu vyhodit protože si vedení usmyslelo že změní podmínky jejich produkce. Nemám zájem o budovy co produkujou směšný množství elixíru , chtěl jsem aby produkovali zboží . Proto jsem si je snažil získat a měl jsem radost že se mi to povedlo, ale ted opravdu budu hodně přemýšlet jestli budou do téhle hry investovat něco víc než jen trochu času. Dá se předpokládat že při příštím eventu zase něco změní, takhle opravdu ne , hrajte si a najednou vám změní pravidla. Fuj vám všem co za to můžete.
 

DeletedUser3968

Guest
Ahoj
Souhlasím úplně z Achj,je to totální podraz.


//odstraněno nevhodné výrazivo - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Sice už jsem mimo tento problém,jelikož jsem daleko ve hře,ale také mi tato změna budov z eventu,přijde jako velký podraz proti těmto hráčům.Tohle se opravdu nedělá,měnit něco až po...Dost se na to nadává a hráči budovy mažou.Nevím jestli si to INNO uvědomuje,ale tohle hodně přehání..
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4646

Guest
Magni: Ohledně té slavné příběhové línie :D ( dle mého směšné ) jaký je podle tvého názoru či pohledu rozdíl mezi Elfy a lidmi? Dle mého ti hlavní řekněme plánovači hry to dost líně a jednoduše se všemi prsty v nose prostě příběh ctrl+v a ctrl+c do lidí šak co proč se snažit vymyslet malinké odlišování že? A pak ve své bohaté fantazii když už tak co ještě když už tak udělat to tak že z budov lidí uděláme Elfské.

Podobný názor mám i na cz2 je fajn že jsou dva světy ale pro ty co jsou tzv. orifinální hlavní hráči z cz2 určitě vadí to že jsme světem druhé podřadné kategorie kde většina hraje jen sem tam když vzpoměnou na kopii účtu na cz2. Co takhle smazat neaktivní účty kopií z cz1?

Jako reakci na diskuzi bych se rád zeptal kolik hráčů je tak daleko když se většina seká na mapě kvůli orkům, že je tak nutné vymýšlet další příběhovou rasu? A jinak není součástí každé hry i nějaký vítěz? Tohle je spíše hra která nemá zatím žádného vítěze a stylem menímě pravidla či podmínky atd ani nikdy nebude. Respektivě mohl by být třeba vítěz daného roku třeba ale to fantazie v innogames je asi v tomhle hodně omezená :D
 

Lovec Krys

Legenda
Že by následovalo masové mazání zmíněných budov hráči v 6.-8. věku?
No mě osobně se to netýká, jelikož já se u eventových budov spíše soustředím na čistě kulturní nebo kulturně-populační budovy, ale chápu, že pro některé hráče by mohly být kladívka navíc atraktivní.

Otázka zní, kolik hráčů (a to i potenciálně nebo aktuálně platících) tahle změna naštve natolik, že s hrou seknou.

Možná by se Inno mělo zamyslet, zda takovéto změny dělat u existujících budov zpětně - za poslední půlrok to je už druhá takováhle změna (viz. změna vlastností budovy z posledního dne letní události). a podle mne je to spíše kontraproduktivní - potenciál odradit od hry hráče, kteří využívají zrušeného bonusu a nezkousnou změnu a se hrou seknou.

Pro Magni: Magií se dá vysvětlit cokoliv, takže není problém produkovat orky před kapitolou orků nebo manu před kapitolou lesních elfů.
 

PenyMarket

Znalec fóra
Má taky někdo problém se spuštěním hry na mobilu po této aktualizaci? Když to spustili poprvé, hra mi na mobilu běžela a pak přišla aktualizace a hra mi nešla spustit. Pak přišla další aktualizace a hra mi šlapala a po této aktualizaci už mi to zase spustit nejde, ale sms o tom, že byla dokončena produkce, doběhl zvěd či že proběhla aktualizace chodí dál. Když ale chci hru spustit ihned naskočí tato hláška: Failure to initialize! You hardware does not support this application, sorry!
Mobil má: IPS HD displej, 8jádrový procesor,3 GB operační paměti, 32 GB interního úložiště a systémem Android 6.0.
Moc se v tom nevyznám, ale vůbec netuším co mám dělat. Mobil jsem používal hlavně na motivaci, protože to pěkně odsejpalo :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
V kapitole 6-8 pro mne byly/jsou nejcennější suroviny osadníků, nikoliv suroviny 3. věku, navíc nezvýšené.
Děkujeme za zpětnou vazbu, vážíme si jí! Uznáváme, že pohled na to, která surovina je aktuálně nejcennější, je velmi subjektivní, nicméně co se týká úsilí a nákladů (suroviny, čas, místo atd.), tak je zboží 3. typu skutečně nejcennější. Každopádně jsme si vědomi toho, že toto nelze aplikovat na všechny situace, vždy záleží na konkrétním případě, tj. jaké budovy máte aktuálně postavené či jak jste aktivní. Může se tedy snadno stát, že máte spoustu zboží a málo zásob.

Nicméně stále věříme, že z dlouhodobého hlediska je toto změna k lepšímu. Ale jak už bylo řečeno výše, chápeme, že v některých momentech hry jsou pro vás zásoby důležitější než zboží. Ještě jednou děkujeme za vaše ohlasy, vaše zpětná vazba je pro nás neocenitelná!
Když ale chci hru spustit ihned naskočí tato hláška: Failure to initialize! You hardware does not support this application, sorry!
Mobil má: IPS HD displej, 8jádrový procesor,3 GB operační paměti, 32 GB interního úložiště a systémem Android 6.0.
Mrzí nás, že ti aplikace nejde spustit. Každopádně určitě by nám pomohlo, kdybys místo vypisování hardwaru tvého mobilu napsal přímo jeho jméno, mohli bychom se pak podívat, jestli někdo nemá stejný problém.
 

DeletedUser2219

Guest
Z této aktualizace je naše společenství hodně rozladěné. Tyto zásahy shůry nás opravdu nebaví. Chcete měnit produkci budov, které rozdáváte v eventech? Fajn, změňte si je, ale měňte ty, co budou a ne ty, co už jste nám dali. Mnoho lidí vynaložilo jisté úsilí, aby tyto budovy získalo, kdyby měli tenkrát produkci, kterou jste jim dali nyní, nikdo by se o ně tak nesnažil.

Jeden můj spoluhráč, toto převedl do praxe a napsal o tom toto: Představte si, že dáte holce zlatý prsten, pak jí ho vezmete, a vrátíte jí plastový. Jak si myslíte, že na to asi zareaguje?

Ani nám tak nejde o ty budovy, že jsou nyní k ničemu, ale jde především o princip.... Nabídnout někomu lákavou odměnu, po splnění úkolu mu ji vzít a vrátit mu ji znehodnocenou, je opravdu výsměch nám hráčům.
 
Nahoru