• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.44

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

paulo1414

Mistr slova
Aktualizacia co priniesla dalsiu chybu. Ked chcem zistit za aky cas sa mi dokonci prieskum provincie, tak to nezistim. Cas ktory mi ukazoval za ako dlho bude hotova tam nemam a nejde mi to ani rozkliknut.
Nechapem preco to zase menili.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Tato změna rozhodně nebyla naší záměrem, jde samozřejmě o chybu. Za způsobené nepříjemnosti se velmi omlouváme!

Zkoušel jsem zadat průzkum provincie a po kliknutí na tlačítko se otevřelo okno, ve kterém lze použít požehnání a čas do konce průzkumu je zde zobrazen. Viz screen ve spoileru. :)
zRPkE_y2QrGsCTqsSNyfWQ.png
 

papap

Mistr slova
To je hezké,ale všichni nemusí mít zrovna urychlovač a bez něj to vidět není.
Opět oprava nějakých chyb o kterých člověk ani neví a nejsou vidět,ale na svět vylezou další chyby,které jsou docela důležité a dosti kazí dojem ze hry.Kor při eventu,kdy se plánuje do předu...
 

paulo1414

Mistr slova
Tak to je potom pekna blbost. Ak nemam urychlovac tak nezistim kolko casu zostava do konca prieskumu?

//Odstraněno nevhodné vyjadřování. Forseti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Magni

Guest
Než se nám tu rozjede klasická rozhněvaná diskuze plná nehezkých slov, dodám, že čas průzkumu můžete lehko zjistit na ikonce dalekohledu, která vás přesouvá na aktuální průzkum provincie. Stačí na ní pouze přejet ukazatelem myšky. Z toho vyplývá že NE, nepotřebujete na to vlastnit urychlovač. ANO, čas získáte i bez něj a absolutně bez problému zjistíte zbývající čas průzkumu.

Za chybu už se omluvil kolega, víc momentálně nezmůžeme. Chyba je již nahlášena a alternativní způsob jsem již napsal. No není ten den znovu krásný? :)
 

paulo1414

Mistr slova
Mne to neukazovalo vobec nikde. Ani na dalekohlade. Tak preto som to tu pisal. Teraz mi to ukaze.
Tak snad sa to nezmeni a bude to funovat aj nadalej.
 

papap

Mistr slova
Tak já sprostě nediskutuji a mé diskuze nejdou směrem k vám,ale k Innu.Jelikož ti vytvářejí to co se tu děje.Ono kdyby hoši zkoušeli věci co mají jít ven,tak by k těmto zmatkům nedocházelo...
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Já myslím že je tady hodně řevu pro nic. Někdo jen upozorní na dle mého né moc závažnou chybu ale protože se na ní upozornilo tak najednou všichni aktivní v průzkumu že? Já jsem sice občas taky dost kritický ale vždy když se diskutuje o podstatnějších chybách nebo nápadech tak když už to některým vadí tak se vyjádří že to zase není tak zlé. Ale když je tu a tam nějaká banální chybka tak je fakt problém velký. A jinak kdo prozkoumává tak nějak cca ví za jak dlouho ... ale chápu no zrovna teď ten průzkum se musí zkoušet že #meetoo :rolleyes::D:D:D
 

DeletedUser1851

Guest
Ahoj,
jistě,není to moc průkazné vidět kolik zbejvá na průzkum,ale je to vidět a to je hlavní.( jen si najít ten správný úhel pohledu)Něco trvá déle,něco méně ale prostě a jednoduše vše se nahlásí a spravía to je hlavní.Navíc v každém update je nějaká chyba co se hlásí a nikdo s těch co vylepšují hru neřeknou kde se objeví.Od toho jsme tady mi abychom mírně poukázali na nějakou chybu a hlavně se nerozčilovali.Vše se dá napravit jen je potřeba zadat směr a závažnost chyby. :))
 

DeletedUser4371

Guest
Stále ještě není opravena chyba,při které v některých městech nejde použít sousedská výpomoc.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Omlouváme se, vyskytla se malá chybka, která způsobila, že některé herní texty jsou v angličtině. Brzy bude vše v pořádku, naši technici už pracují na opravě, prosíme vás tedy o trpělivost!
 

DeletedUser1198

Guest
Tak u nás ve společenství se budou setové budovy bourat, kolegové si je pořídili, že se jim hodila kladívka a nyní je mít nebudou. Počítali s tím, že si je nechají do doby, než budou moci postavit Věže prosperity. (Tolik k nové verzi). No a tak se to pochopitelně odrazí i v účasti na nové události, ale co už, hlavně, že se opraví herní chybky, to je fajn, je vidět, že se na hře pracuje a to je dobře.
 
Nahoru