• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.40

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 12. října 2017 nás čeká nová aktualizace.Těšte se zavedení větší rozmanitosti ve střetech. Obtížnost se nezmění, ale počet nepřátelských oddílů se bude více lišit. Co na to říkáte? :)
 

GorGlin

Veterán
že budou steřety opět proti menšímu počtu jednotek
v současné době stojí ptoti pokročilejšímu hráči od 4 do 8 jednotek
ted to bude 1-8
takže kdo jeden ručně a vyhraje si s uběháním tanků a podobně bude se radovat.
Za mě jednozančně radost z obou novinek
 

OrickJ

Znalec fóra
Tak nevím, aktualizace proběhla a přijde mi, že obtížnost v boji v turnaji je mnohem větší. :(.Avizováno bylo přitom, že nikoliv. A zas se objevila chyba s packami po motivaci.
 

Lovec Krys

Legenda
Takže nejsem sám, komu se zdají těžší, zejména se mi zdá, že jsou tam častěji hnusné kombinace, které mě při boji připravují o větší část armády.
Jak je to s obtížností v provinciích netuším - nebojuji v nich od té doby, co mi v prvním věku došli těžkooděnci (jsem u trpajzlíků).

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
mně naopak tento týden připadne turnaj úplně v pohodě :) no nejsou tam čarodějky... bez čarodějek se hned bojuje líp. sázím tam jen golemy a lesní duchy, k třetímu dni 1000 bodů a ještě jsem nemusel vyplácet.

spíš mě mrzí, že typy jednotek jsou pevně dané pro různé suroviny. hedvábný i drahokamový turnaj je plný čarodějek, takže nějaké solidní množství relikvií nehrozí. jenom ty prkna mají lehké jednotky.
 

DeletedUser4236

Guest
Obtížnost se mi zdá extra těžká, ale jelikož jsem nový hráč (hraji asi cca 3 týdny)a hraji turnaje asi 3 den, tak nevím jestli to je patchem či nikoli. Mám takový menší problém s tím že info u enemy a mých jednotek je extrémě výhodné pro mě ale stejně prohraji. např. proti mě 5× včelí jezdkyně utok 166-202 a 704 životu, muj kerberos 7× 1180-1442 damge, 5382 HP a tato jednotka mě 1v1 zabije!!! přitom v bojích o provincie to funguje normalně jak má. Můžete mi prosím někdo poradit ?? diky moc
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
protože včelí jezdkyně i kerberos jsou oba lehkoodděnci, a kerberos proti jiným lehkoodděnům není úplně dobrý. potřebuješ nasadit lesní duchy a golemy (golemy, abys měl pojištěné lučišníky, protože ti zase vadí lesním duchům). no jak jsem psal o příspěvek výše.

pokud jsi moc na začátku a ještě nemáš všechny jednotky, tak se turnajem nijak moc netrap a počkej, až budeš mít vyzkoumané potřebné vojáky.
 

DeletedUser4169

Guest
...hedvábný i drahokamový turnaj je plný čarodějek, takže nějaké solidní množství relikvií nehrozí. jenom ty prkna mají lehké jednotky.

Jsem tedy nováček a moc toho nemám, ale zatím jediný lehký mi přišel právě hedvábný, čarodějky tam byly, ale zpravidla jen jednou a všechno to šlo jen s paladinama. Samozřejmě tak do čtyř hvězd turnaje, pak už je to nemožný jakkoliv.
 

DeletedUser4236

Guest
protože včelí jezdkyně i kerberos jsou oba lehkoodděnci, a kerberos proti jiným lehkoodděnům není úplně dobrý. potřebuješ nasadit lesní duchy a golemy (golemy, abys měl pojištěné lučišníky, protože ti zase vadí lesním duchům). no jak jsem psal o příspěvek výše.

pokud jsi moc na začátku a ještě nemáš všechny jednotky, tak se turnajem nijak moc netrap a počkej, až budeš mít vyzkoumané potřebné vojáky.
Je mi jasné, že lehkooděnci proti sobě nesjou ideální, ale když mi info piše že mé jednotky jsou 7* silnější a pak mě porazí, pak musí být někde chyba ne??? Podle čeho se mám teda orientovat ?? Pokud pojuji o provincie tam je to jasně dané a podle infa se normalně řídím a funguje to. Beru to že je chyba v infu o jednotká a chtělo by to asi zpravit.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@matrix , @athlan :

jde o to, že každá jednotka má jistý armor / rezistenci proti každému typu nepřátelská jednotky. archer má X damage, dává větší sadu těžkoodděnci, než obrněnému střelci... což je ten základní pavouk, ten je jasný. co ale už nikde nepíšou, je, že proti každé rase od jednoho typu je to maličko jinak.

např.: golemové jsou špatní proti těžkoodděncům. ale orka dokážou udolat, kdežto proti rytíři nemají šanci. kerberové jsou špatní proti těžkým jednotkám, ale dělostřelce umí v přesile zvládnout, orka ani omylem. jsou použitelní proti lučišníkům, ale v boji jiný lehkoodděnec vs. kerberos kerberové prohrají.

co se týče hvězdiček : nad 4 to nehrozí, protože člověk by musel někdy v týdnu vstát uprostřed noci jen kvůli turnaji :-D a u 4-hvězdičkových (sobotních) střetů to většinou jde do té 3/4 provincie vybojovat. 4/5 už je potřeba semtam vyplatit, dál jsem myslím nikdy nešel.

jenže pokud jsou v takovém turnaji čarodějky, tak právě ten poslední den se to nejvíc projeví. (+ ještě u provincií počínaje druhou stranou seznamu). těch prvních 8. první den se dá nějak vybojovat. druhý den zvládnu opět 8, pokud jsou tam čarodějky, tak jen 5 (cca). takže asi tak to vidím :)

abych to shrnul : normální provincie nebojuji, pouze turnaje, na středně pokročilé úrovni. (jenže turnajoví profíci sem moc nepíšou...) :-D no a po výše uvedené aktualizaci jsem si žádného zásadního stížení nevšiml.
 

DeletedUser2333

Guest
kouzlo vypadá hrooozně super, přišel už někdo na to, jak ho získat? :)
 

DeletedUser2739

Guest
počítám, že by se mohlo objevit v dobrodružství společenství...
 

DeletedUser4289

Guest
No turnaj mi přišel teda dost těžký. Předchozí jsem hrál na automat v pohodě. Dokončil jsem všech 7 provincií bez vyplácení v podstatě.
Teď na elixíry jsem měl 10 provincií z toho jsem splnil 6 provincií na max i pomocí vyplacení pak posledních pár střetů. (velké množství lučišníků a těžkooděnců) Moji obrněný střelci to nezvládali s těžkooděnci. Pak 7-8 jsem měl 6x a 5x splněny a 9,10 jen 2x a 3x Nedalo se to vůbec ničím udolat když všici na 3. úrovni bojovníci a vše dávalo - obranu a útok což mé jednotky nemohli jim oplatit. Takže vše vychcípalo a ani polovičku nepřátel jsem nebyl schopen zlikvidovat. Jednotek jsem měl plno ke konci turnaje v podstatě to co na začátku jelikož jsem stíhal rychle produkovat. Ale vážně se to nedalo. Ale i tak jsem vybojoval něco přes 105 relikvií + odměna. A ve společenství pravidelně bylo mnoho hráčů přes 1000 bodů ale teď pouze 4 včetně mě. Já dal pouze 1890 což na počet provincií je slabé.

Další věcí co je dle mého negativní je u manufaktur a dílen předělán čas. Že to již nezobrazuje jako celek za den.
 

Laqhren

Znalec fóra
nad 4 to nehrozí, protože člověk by musel někdy v týdnu vstát uprostřed noci jen kvůli turnaji
Nemusi se vstavat uprostred noci, pokud se to nezmenilo, novy level je za 16 hodin, staci jeden den dat turnaj brzo rano a pozde vecer (v 8 rano a o pulnoci napr.) i kdyz neni to uplne prijemne, obcas se to da prezit =D

A to co pises o ruznych jednotkach je pravda, casto me nastve kdyz poslu spravne jednotky s bonusy a stejne mi vsichni umrou (i kdyz to je automatika a vysoky level).
 

papap

Mistr slova
Koukám,že je zase pěknej bordel v packách.Teď jsem dal výpomoc sousedům a packy ve zprávách mi u nich furt svítí,že mu jí můžu dát i po restartování hry a z prohlížeče vše vyčištěno.Jedná se tedy jen o packy v zeleném obdélníku...
 

DeletedUser4169

Guest
@matrix , @athlan :

...

např.: golemové jsou špatní proti těžkoodděncům. ale orka dokážou udolat, kdežto proti rytíři nemají šanci. kerberové jsou špatní proti těžkým jednotkám, ale dělostřelce umí v přesile zvládnout, orka ani omylem. jsou použitelní proti lučišníkům, ale v boji jiný lehkoodděnec vs. kerberos kerberové prohrají.

....

Děkuji za info, jen ty příklady bych potřeboval kompletní :rolleyes:
 

OrickJ

Znalec fóra
Koukám,že je zase pěknej bordel v packách.Teď jsem dal výpomoc sousedům a packy ve zprávách mi u nich furt svítí,že mu jí můžu dát i po restartování hry a z prohlížeče vše vyčištěno.Jedná se tedy jen o packy v zeleném obdélníku...

Taky mám tu samou chybu. Ale svítí to jen ve zvonečku, na mapě i v městečku je v pořádku.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@matrix0007 : kéž bych to sám všechno znal :) oblíbil jsem si těžké jednotky, takže většinu střetů bojuji s lesními duchy a golemy, přidávám kerbery / lučišníky na čarodějky. takže odpozorované nemám vše. vlastní čarodějky používám minimálně, připadnou mi strašně špatné...

u nečarodějných jednotek považuji za nejhorší rytíře (moji těžkooděnci na ně sotva stačí) a prastaré orky, kteří se na 3 hvězdičkách už pomalu rovnají mým těžkoodděncům na 2 hvězdičkách.
 

OrickJ

Znalec fóra
To je fakt. Prastarý ork s 3 * má hroznou výdrž. Můj golem II by měl mět výhodu a stejně se nechytá. Když je méně protivníků, čarodějka se hodí.:)
 
Nahoru