• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.38

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Toto téma je věnováno diskuzi o nejnovější aktualizaci, pokud tedy nejsi spokojen s činností Elvenar týmu, můžeš poslat stížnost formou tiketu s žádostí o delegaci na vedení týmu.

A nyní se prosím věnujme jen diskuzi o verzi 1.38. Díky!
 

DeletedUser2614

Guest
Ahoj, jedná se bohužel o chybu, do příští aktualizace se ji pokusíme opravit! Jinak pokud náhodně zadáš výrobu, měl by se správně zobrazovat typ i množství zboží, které vyrábíš. Metodou pokus-omyl si tedy může naklikat, co opravdu potřebuješ. ;)

Děkuju, já blbec se nekoukla a nezkusila.


a k tomu dalšímu o čem se diskutuje, já budu na fórum chodit raději jen jednou když to bude jisté, než pořád kvůli odkladům, které český support nemůže vždy ovlivnit. a ne sem chodit při každé změně. každý nemá tolik času jako maxa, aby byl na fóru několikrát denně, raději si udělám nějaké výroby u sebe a pak jdu makat do reálu. Ale je to jen můj názor.
 

Lukula

Velmistr písma
@Maxa, udivuje mně, že si stěžuješ na novinky zrovna ty, který je na fóru denně a máš tak přehled o chystaných aktualizacích. (Ikdyž vzhledem k tvým příspěvkům mám pocit, že sem chodíš z jiného důvodu.) Pokud je nečteš, tak tě ani nezajímají a oznámení ve hře je tudíž pro tebe nepodstatné. Pochopil bych, kdyby si stěžoval aktivní hráč, který nechodí na fórum.
Pokud to budu brát ze svého pohledu, oznámení ve hře jsou pro mě dostačující. Protože pokud mě vůbec budou zajímat detaily aktualizace, kliknu na odkaz a mrknu na fórum, kde se dozvím víc. Řešit rozdíl mezi časem minulým a budoucím je blbost na entou. Nepotřebuju vědět, že aktualizace proběhne, ale že nějaká proběhla. Tohle není MMO, kde jsou lidi online 16h v kuse a kde by to oznámení předem dávalo smysl, aby si hráči stihli sehnat cigarety a lízátka pro dočasné zabavení po dobu 30 minut, ve kterých nebudou moci vykonávat oblíbenou činnost.
V tvém případě se vsadím, že kdyby zavedli oznamování předem, začal by sis stěžovat na to, jak jsou otravné ty věčné vykřičníky na trubce a že musíš zbytečně klikat navíc, aby zmizely, protože tě strašně štvou a narušujou vzhled tvého města.
Nezlob se, ale fakt řešíš kraviny.
 

DeletedUser2739

Guest
neznám Maxu, tudíž nemám předsudky. To co píše Lukula, pak odpovídá větě: v tom případě novinky nemají moc smysl. Já osobně chodím na fórum občas 2-3x týdně, někdy se týden neukážu. Nové aktualizace jsou ale jedno z těch témat, které sleduji. Takže mně by bohatě stačilo: plánujeme novou aktualizaci, více podrobností na fóru - bez data, já bych se mrknul a hotovo.
A argument, že se holt podívám až později? Tak to ať se to tlačítko opravdu nejmenuje novinky, protože o nové verzi se dozvídám, při načítání hry...
Ale abych nebyl špatně pochopen - nepíšu to kvůli kritice, ale kvůli návrhu na vylepšení...
 
Nahoru