• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.37

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Blíží se nová aktualizace, která proběhne ve čtvrtek 31. srpna 2017. V ní se můžete těšit jednu novinku ve hře, úpravu výkonu hry a samo sebou i oprav mnoha chyb. Co na ní říkáte?
 

mates123456

Znalec fóra
čus nevím jestli je to tím výkonem , ale já teď konečně vidím na města a neklikám a nevím na co ,nebo jestli poskytovatel netu přidal :eek: a hlavně mě to nepadá díkec
 

Darkness2613

Guest
Tuto skutečnost zaznamenala většina hráčů, především ti, co hrají v Opeře, tak si libují :cool:.
 

DeletedUser3759

Guest
Dobrý den,

bylo by možné poskytnout více informací ohledně dané optimalizace = co se optimalizovalo a za jakým účelem(tj. zda šlo o optimalizaci pro lepší výpočetní výkon serveru či něco jiného). Proč se ptám? Já mám opačný problém jak kolega výše, bohužel již několikrát se mi při přístupu do hry nenačetl vstupní pohled na město. Ale hlavně hra výrazně více zatěžuje (i v pasivním stavu tj. nic nedělám jen mám otevřený prohlížeč) procesor (opět v pohledu na město). Používám Firefox na Win8.1 a procesor je Intel CPU B960 (2,2GHz).

Děkuji za informaci

PS.: Pro mě to znamená neustále se od hry odhlašovat a věřte, že to vás brzy přestane bavit.
 

Darkness2613

Guest
Na tvoji otázku, ti odpovím i jako neodborník na optimalizaci. Používáš prohlížeč, který Elvenar nepodporuje, ve Firefoxu se to už nedá hrát bez stálých potíží, mám z vlastní zkušenosti :). Přešla jsem na Chrome a ten je bez problémů, taktéž je v pořádku Opera. Doporučuji změnu prohlížeče, třeba jen pro hru a bude se ti hrát mnohem lépe ;).
 

OrickJ

Znalec fóra
Dovolím si oponovat.Asi to bude záležet na konfiguraci, ale už 2 měsíce co jsme přešel na Firefox žádný problém.Před aktualizací, ani po ní.Před tím na Opeře výše zmíněné problémy neustále. Ale co není, může být, to je fakt.Zatím to šlape.:).Systém Win 7.
 

Darkness2613

Guest
Já mám Win 10 a byly stálé problémy se sekáním města a pomalé načítání při motivaci, vše bylo po přechodu na Chrome v pohodě :). Jinak co se týče Opery, tak právě hráči, kteří na ní hrají si po této optimalizaci mnou ruce, že jim to jede jak hodinky :).
Nicméně změna prohlížeče nemůže uškodit i z důvodu zjištění, že problém není někde jinde :).
 
Nahoru