• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Verze 1.36

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser3071

Guest
Blíží se nám další aktualizace, která proběhne 17. srpna a přinese mj. okno s novinkami a opravy mnoha chyb. Co na ni říkáte?
 

DeletedUser133

Guest
Já si myslím, že je výborný jako vždy. Aspoň budeme všichni hráči vědět důležité informace, protože né každý je registrován na fóru!
 

DeletedUser2308

Guest
Aňo.Aj ked ešte netuším,na čo mi to všetko bude,ale je to zadara,komoru mám veľkú,tak sa teším :rolleyes:
 

iDavis

Legenda
Zdá sa, že pri počte 200 ľudí na fóre sa ani nemusím prihlasovať do hry aby som zistil, že nové okno s novinkami už je tam.. :D
 

DeletedUser2739

Guest
no okno s novinkami fajn, ale svítily mi tři upozornění a po rozkliknutí tam byla jen dvě a dále svítí, že by mělo být jedno upozornění, které tam prostě není. Možná, že upozorňuje sám na sebe :)
Výstřižek.PNG
 

DeletedUser3666

Guest
Aktualizace jsou prima, ale jedna by ještě bodla. Bylo by super moci otáčet baráky, to tu docela chybí.
 

hawkeyyP

Pokročilý žák
S novinkou v podobe ikony (jakesi "postovni" trubky) prisla hned jedna chyba. Ackoli jsem si precetl obe zpravy, porad mi u te trouby visi upozorneni na "1neprectenou zpravu" (cervena ikona s bilou cislici). Krome toho neslo poprve okno s novinkami vypnout ani krizkem, musel jsem refreshnout stranku. Prosim vyvojare, aby si vsechny novinky nejdriv vyzkouseli nez je pusti do sveta, diky!
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Potěším vás, chyba není na straně hry, tento problém jsem zavinil já. A důvod je naštěstí jednoduchý. Jelikož v době vytvoření oznámení o soutěži nebyl na fóru vložený nový soutěžní obrázek, rozhodl jsem se jej (těsně po aktivování okna s novinkami) dočasně zneviditelnit. Což bohužel vyústilo v to, že se zobrazovalo jen upozornění na toto oznámení. Jsem poučen, nyní by už vše mělo být v pořádku. ;)
 
Nahoru