• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.33

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser1198

Guest
Opravy chybek vždy potěší a vylepšení žebříčku - nu, proč ne? Alespoň budou mít "zvědavci" o čem přemýšlet :)
 

DeletedUser133

Guest
Souhlasím. Opravy chyb je nejlepší :D Ale dost se těším na tu nápovědu.
 

DeletedUser3320

Guest
Kdejaka oprava chyb ve hre hrace urcite potesi a kazda novinka, ktera nadchne noveho ci stavajiciho hrace je urcite take vitana :)
 

DeletedUser3201

Guest
Nejpřesnější název je fakt drobotná aktualizace.:)

V roce 2015 jsem viděl dotaz na bodování který se týkal spíše situace kdy sice hráč nabere body a posune se v pořadí ale za den se může stát že se vrátí na místo kde byl, protože i ostatní hráči postupují dále. Ale odpovídající že příčina je bourání některých budov, a možná ze i tato varianta je na místě. Ale to už je věc vedlejší zdůraznil bych ten rok.

Co se týče novinky tak možná když bych se hodně nudil že bych si to pročetl, ale nijak zajimavé to není ale pro nováčky dobré. Zatím bylo vyobrazené za novou stavbu či vylepšení o kolik se posuneme v žebříčku ale o kolik bodů nikoliv. A tak mě napadá otázka jak bude nápověda vypadat? Že by byla opravdu dobře propracovaná a ukazovala kolik bodů za každou budovu, provincii apod?

Tato aktualizace moc za větší pozornost nijak moc nestojí, ale tak v rámci vlezdopr ... :D:D:D

Neříkám že je špatná, ale víc se asi potěším když v mém kraji aktuálně zaprší ...;)
 

DeletedUser3201

Guest
Eragon92: Myslím to vážně. A už jsem viděl nápovědu, není špatná jen ještě do výpisu budov připsat info kolik se bodů se ti přičte do skóre, zatím je tam jen o kolik se posuneš v žebříčku. Ale nejen u budov ...
 

Eragon92

Znalec fóra
Aha takže jsi se vyjadřoval k něčemu co jsi ani pořádně nečetl a neviděl. Dobrý no :D. A to se hodně pleteš - u každé budovy je ikona kde máš info o tom o kolik se zvýší její bodová hodnota ;). Nevím kde ji přišel na to, že ti to ukazuje o kolik se posuneš v žebříčku. Takže buď jen trolíš a nebo jsi zralý na návštěvu doktora.
 

DeletedUser3201

Guest
Eragon92: Při výstavě nebo vylepšení nebo dokončení boje nebo celé provincie se mi postupně ukazuje o kolik míst jsem se posunul a při návratu celkový součet který se mi odečte na vyobrazeném profilu ve meště. Ale že bych viděl o kolik větší mám nahrané body to opravdu nevidím. To zjistím až si kliknu na žebříček nebo sečtu tu novou nápovědu :)
 

paulo1414

Mistr slova
na aky lvl sa navysili divy? dnes som zostal v soku ze mi ponuklo ukladat runy do divov co som uz mal na lvl 20...
 
Nahoru