• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.32

DeletedUser2716

Guest
Ve čtvrtek 22. června nás čeká nová aktualizace. Dočkáme se opět oprav chyb, ale i drobné úpravy inventáře. Co si o tom myslíte? Těšíme se na vaše názory! :)
 

iDavis

Legenda
Dúfam že úpravy v inventári robia preto, že plánujú zaviesť nejaké nové prvky ktoré sa tam budú skladovať. Možno budeme mať konečne nové kúzla a zrealizujú sa niektoré navrhované hráčmi v minulej súťaži. ;)
 

Lukula

Velmistr písma
Mě rozhodně těší oprava bodového hodnocení společenství v žebříčku. Jsem na to zvědav, zda to poběží jak má... ;)
A co se týče výpomoci, chápu doufám správně, že packy se už budou zobrazovat také tak, jak mají... ?
 

papap

Mistr slova
Pěkný den,co to mělo být za tu opravu efektu sousedské výpomoci?Dyť mají pacičky stejné chyby jako předtím...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@papap, je mi to líto, ale problém s tzv. packami se nám stále nedaří opravit. Chyba sice vypadá velmi jednoduše, bohužel pořád jsme nepřišli na to, jak ji spolehlivě opravit. Každopádně určitě neklesejte na mysli, tato chyba má pro nás velmi vysokou prioritu, snažíme se, aby byla co nejrychleji opravena!

Opravená chyba, která je zmíněna v tomto tématu, se týkala situace, kdy hráč dostal sousedskou výpomoc například na kulturní budovu, nicméně aby se efekt této výpomoci mohl projevit, musel obdržet ještě jednu.
 

GorGlin

Veterán
co jsme já postřehl, neztrácí se výpomoc z chatrče a za tuto opravu jsem velmi vděčný
organizovat výpomoc krátce před začátkem výstavby bylo často problematické
 

miriam1970

Znalec fóra
Ve čtvrtek 22. června nás čeká nová aktualizace. Dočkáme se opět oprav chyb, ale i drobné úpravy inventáře. Co si o tom myslíte? Těšíme se na vaše názory! :)
Zdravím,od poslední aktualizace je to hrozné,pořád to hlásí chybu serveru a několikrát načítám hru.

Hra nejede,načítám po patnácté ....

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3201

Guest
Zdravím dneska jsem upozornil na chybu ... a asi jsem to měl udělat jinak ale tá chyba není zase tak podstatná takže se mi nechce zaobírat se tím natolik abych to vypsal správně :D ale co je podstatnější chyba zkuste si listovat v seznamu společenství, pár stran prolistujete na náhodu v klidu dokud se nezobrazí že seznam není dostupný. :)
 

DeletedUser3201

Guest
papap:
elve.JPG
 

Darkness2613

Guest
A nejde pouze o tok dat? Takováto chyba může vzniknout rychlým točením stránek žebříčku a pomalým načítáním dat (zahlcení paměti). :)
 
Nahoru