• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.28

Iddun

Guest
A opět je to zde! Ve čtvrtek příjde do naší hry nová verze. Četli jste si, co nám přinese? Hned tři nová vylepšení hry a oprava chyb - jedná se o důležité věci? Jste nadšeni nebo zklamáni? Podělte se s námi o svůj názor.
 

Maxa

Znalec fóra
že by konecne předělali tu strašnou elfku ? Na beta serveru straší pořád.
Na základě vaší zpětné vazby jsme upravili elfskou postavu, kterou můžete vídat při načítání hry - díky za vaše připomínky!
 

papap

Mistr slova
Eragon92 packy netrápí jen tebe,ale i mně...

Ta elfka se skoro vůbec nezmění,akorát jí udělali pramínky vlasů,jinak ruku,ale ve směs je furt divná jak je teď.Nechápu co bylo špatné na předešlích postavách.tyto vypadají jako voskové figuríny...

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1340

Guest
Ahoj.
Od včerejška se nemohu dostat ke hře v mém prohlížeči Firefox. Načte se jen po 16/24 a dále nepokračuje. Poradíte?
 

Přílohy

  • Elve.png
    Elve.png
    217,5 KB · Zobrazení: 80

Maxa

Znalec fóra
avatarova krizenka přestala šilhat a zkratil se ji usměv. super. Tet jestě aby dostala zdravejší barvu a ne tu posmrtnou modř. Sexi postava z toho asi nikdy nebude, protože tvurce ma evidentne jinou představu.
 

DeletedUser2129

Guest
Mě se díky praxi na obsluze ve vegetariánské restauraci neustále dere při načítací obrazovce jedna konkrétní mantra:
Hare Krišna, Hare Krišna ...
... a pěkně mě to leze krkem. Koukejte s tím něco provést :D

Jo, a pacičky mě taky štvou už tři aktualizace a furt nic.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
O problému s „packami“ víme, bohužel ač se to nezdá, jde o velmi komplikovanou chybu, které stále nemůžeme přijít na kloub. Pokud to bude v našich silách, tak ji do další verze opravíme, každopádně slíbit to nemůžeme. Za způsobené problémy se omlouváme, velmi nás to mrzí!
 

DeletedUser990

Guest
Je to divné, ale hlavně pozitivní, že najednou hra funguje jak má i pod mozillou. Konečně nemusím zjišťovat, co je v roztažených popiskách a dostanu se na trh levou zadní ;)
 

DeletedUser1148

Guest
Snad se podaří ty pacičky brzy opravit.Jsem na obou světech velitelka spolku a trošku je problém hlídat aktivitu.Ale je pravda ,že paměť mám dobrou ,tak si pamatuji kdo co a jak ,ale s těmi pacičkami jsme to měli lehčí.Snad se brzy podaří přijít na to ,v čem je problém a odstranit ho.Držím palce :)
 

DeletedUser2129

Guest
Tak aktivita je jednoduchá - buď to odměnu připíše, nebo ne. I když pacičky pomůžou, to je pravda ;)
 
Nahoru