• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.18

Sindri

Guest
Tato verze se ponese ve znamení dvou nových prastarých divů, vyvážení turnajů či změn ve výzkumech. Už jste se na seznam změn dívali? Jestli ne, tak honem, zde ho najdete!

Zaujaly vás výhody poskytované novými divy? Jste spokojeni s mírou, o jakou byl soupeř v turnajích oslaben? A co říkáte na výzkumy?

Nezapomeňte nám říci své postřehy i k ostatním změnám!
 

papap

Mistr slova
Koukám,zbytečné překlikávání stránek ve společenství při dávání výpomoci zase nic.To by mě zajímalo,kam to bylo předáno...
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Návrh, který byl předán tvůrcům, nemusí být notně zaveden. My, jako český tým, jsme pro to udělali maximum a nyní je pouze v kompetenci InnoGames, zda se jim návrh rovněž zalíbí natolik, aby jej zavedli do hry. Nicméně si myslím, že se v současnosti řeší důležitější prvky hry, tudíž onen návrh může, ale nemusí, být realizován.
 

DeletedUser2129

Guest
A zbrojnice také stále nic? V současné době není možné při smysluplné produkci města a odpovídající úrovni kasáren zadat výcvik na víc jak 5 hodin, a to je sakra málo (odpovídá ani ne jedné provincii co se bojů týká). Navzdory úpravám bojového systému začínám mít nutkání rezignovat na bojový systém, protože prostě nebudou jednotky - mám čtyři zbrojnice na maximálním levelu a celé to šlo do kytek už se začátkem aktualizace, takhle se prostě cvičit nedá, přátelé...
 

papap

Mistr slova
A zase se bude cpát spousta VB,zboží a kladívek do výzkumu co hráč vůbec nechce a ani nikdy nepostaví.Hráč by měl mít nějakou svobodu ve hře a volbu,kudy se jeho děj hrou ubere.Jo tohle jde opravdu Innu skvěle,ale aby se snažili hru zlepšovat,dělat zajímavějším a jednodušším co se týče hraní,to né.Opravdu nechápu jejich taktiku...
To to nikomu nevadí,že každému tím narušujete hru.Třeba já jsem v jednom světě u trpaslíků,chybělo mi pár bodů a pár tisíc žuly do výzkumu mědí a teď budu čekat hafo dlouho než se vrátím tam kde jsem byl a mezi tím mi budou stát manufaktury na žulu,protože pak bude plný sklad,To je Vám to opravdu jedno?Tvůrci z Inno by měly začít hodně,ale opravdu hodně přemýšlet o tom,co dělají,jak to dělají a hlavně jaké to bude mít následky.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser676

Guest
Nezbývá, než jen nadávat na Inno a divit se kdo to má na starost. Oni snad ani neumí používat mozek!!! Za prvé jsem nepochopil, proč změny bojového systému měli trvat 3 updaty. 4-tý update za náma a lidi stále nemají dělostřelce. Měsíc a půl jsem čekal a nebojoval v provinciích. Pomalu se dostávám do bodu, kdy už nebudu moct objevovat, dokud nějakou provinvici nevymlátím. Ale jak, když skoro ve všech provinciích jsou lučištníci a já nemám jedinou jednotku, která by se jim ubránila!!! A dělostřelec, který by se jim měl ubránit, dělá prd, protože je teprve na lvl2!!! Můžete mě laskavě napsat, kdy bude konečně ten nový bojový systém kompletní a hratelný???
 

papap

Mistr slova
Eridu to můžu.Nikdy...:D:D A jestli někdy ano,tak to stejně spousta hráčů nezjistí,protože tu už nebudou...:D
 
Naposledy upraveno:

georgie59

Guest
do kelu zase jste tam přidaly věci o které nestojím koukám že se ta hra posouvá uplně jiným směrem stále jen nutí hru hrát jak chce tvůrce nikoli jak chci já. Do dnešního dne jsem nebojoval a ani nechci ale hra mě vede jiným směrem a proto uvažuji že skončím a asi nebudu jediný :-(
 

Ladus

Znalec fóra
Nezbývá, než jen nadávat na Inno a divit se kdo to má na starost. Oni snad ani neumí používat mozek!!! Za prvé jsem nepochopil, proč změny bojového systému měli trvat 3 updaty. 4-tý update za náma a lidi stále nemají dělostřelce. Měsíc a půl jsem čekal a nebojoval v provinciích. Pomalu se dostávám do bodu, kdy už nebudu moct objevovat, dokud nějakou provinvici nevymlátím. Ale jak, když skoro ve všech provinciích jsou lučištníci a já nemám jedinou jednotku, která by se jim ubránila!!! A dělostřelec, který by se jim měl ubránit, dělá prd, protože je teprve na lvl2!!! Můžete mě laskavě napsat, kdy bude konečně ten nový bojový systém kompletní a hratelný???

Na bete vyšla aktualizácia 1.19, ktorá zo sebou prináša tretiu úroveň Moždíru. Nachádza sa na konci výskumu orkov.
 

DeletedUser2129

Guest
Taky mě nebaví zkoumat všechno. Je to opruz. Člověk má v průměru 25 VB za den (knihovna, poklady + 24 hodin) přidání dalších "nezbytných" technologií za 50-60 bodů znamená, že po posledním updatu jsem přišel o skoro 5 dní hraní na denní bázi. Hra "stojí".

V dalším updatu bych byl pro upravení tohoto způsobu - proč to musí být vše povinné? To samé s manufakturami - NIKDY nebudu mít všechny druhy, protože se to od konce 5. kapitoly prostě nevyplatí, ani kdyby člověk kolem sebe neměl vůbec nikoho a nebyl ve společenství (bonus 400% a víc z relikvií znamená víc jak 5násobná produkce daného zboží, což je víc než je nabídka obchodníka, který má 5:1 - takže proč mít jiné než bonusové, že ano).

Jakékoliv aktualizace či další budovy kromě kmenových by měly být volitelné co do pořadí výzkumu i volby, jestli vůbec to vyzkoumat. Jako v civilizaci. Hra by tím dostala zajímavější spád. A podmínky odemčení dalších technologií v pořadí by nemusely být jen systémem "hned ta další", ale klidně i přes 5 sloupců -> tolik k návrhům. Zkusím to i jako návrh postovat, komu se to líbí, hlasujte ;)
 

DeletedUser2129

Guest
Venku je hnusně a zima, teď už je zima i v elvenaru a nám dnes oznámil konec svého hraní zástupce velitele a dosud jeden z nejaktivnějších hráčů ve společenství, protože se mu hnusí všechny ty změny a zpomalení postupu pro aktivnější hráče. To, o čem psali ostatní z jiných společenství, se i u nás stává skutečností. Fakt díky za zimu, zrovna moc mě to nepotěšilo...
 

DeletedUser1977

Guest
a co takhle posílit servry .. od 9 do 21 hod je to zpomalený téměř při všem hlavně při přijímání nabídek a motivaci, kterou skoro ztrácím .. ?
 

DeletedUser1148

Guest
tedy přiznám se ,že mně zklamalo ,že se věnujete velikosti oddílů protivníka v turnajích.Tam ,kde se to ještě dalo uhrát.V provinciích je potřeba zmenšit velikost oddílů protivníka !!! Tam se nic zase neřeší.Přitom ta početní převaha je právě ten problém.Kdyby jich nebylo tolik ,tak se to dá uhrát v poho.
 

iDavis

Legenda
Chválim zimnú výzdobu, dáva to hre príjemnú sviatkovú atmosféru, no škoda že nie je sneh aj u nás. :)

Inak na beta fóre majú peknú animáciu sneženia, mohlo by to byť aj tu. :)
 

DeletedUser2129

Guest
...Kdyby jich nebylo tolik ,tak se to dá uhrát v poho.
Kdyby se to dalo uhrát, tak by se dala získávat rozšíření a lidi by měli možnost rozšiřovat město i bez koupě diamantů, a o to přeci nejde. Teď je potřeba vydělat na vánoční prémie a 13. a 14. platy majitelům Innogames a proto se zdražily rozšíření za diamanty a ubraly jiné možnosti rozšíření. Money first, jasný? Takže plať a střádej zboží, ať máš na výpalné! :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Chválim zimnú výzdobu, dáva to hre príjemnú sviatkovú atmosféru, no škoda že nie je sneh aj u nás. :)

Inak na beta fóre majú peknú animáciu sneženia, mohlo by to byť aj tu. :)
Tvé přání budiž splněno. Animaci lze vypnout nahoře v oznámení nebo pomocí tlačítka v pravém horním rohu. ;)
 
Nahoru